Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Kizlar oturdum ağlıyorum okdr ugrasiyorumki bebegim olsun ama kocamın umrunda deil bu hafta kahveye gitme diye yalvardım geç geliyor diye neyse bugun gitme dedim bak ovulasyon gunüm dedim erken gelcem dedi ve az önce geldi saat 9 da aradım mesgule aldı 9.30 da aradım acmadı 10 da aradım açtı geliyorum çıktım dedi arkasından birsuru kahkaha sesi geldi 10.30 oldu aradım çıkıyorum dedi ve az önce geldi arkadaşlarının alay edemez o kankalar neydi dedim beni fırçaladi dedim sabahtan beri bekliyorum yazıklar olsun dedim kufretti abartma dedi elim ayağım titredi resmen benim pskolojim bozuldu ovulayon testi yapcam diye öğleden sonra bsy yiyip içmiyorum adam gamsız yüne bosuna uğraştım yatağa yattım adamın umrunda deil gelmedi bile yanıma kalmış bebek icin yanıp tutuşuyorum niye yapacaksam çok moralim bozuldu

ahhh canım nasıl üzüldüm anlatamam bende seni halvette sanıyordum ya. offff canını sıkma diyeceğim ama bişeyler tek taraflı zor yürüyor işte

ahhh canım nasıl üzüldüm anlatamam bende seni halvette sanıyordum ya. offff canını sıkma diyeceğim ama bişeyler tek taraflı zor yürüyor işte

Mal gibi kocamı bekledim yazık bana. Kaç gündür çift çizgiyi gitcem diye heycanlandim ama kocadan bozma esım umrunda deil o yapmıyorsa ben hic yapmam bebek olunca eziyetini ben keyfini o surcek ama ona ragmen cok istiyorum bilmiyorum suanda buradan yok olsam keske almış ovulasyon testimi kocama göstercek diye bekliyorum adam kahvede iki el fazla oyun oyniycak diye umrunda deil neyse ben uyumaya çalışayım uyuyabilorsem

canım çok üzüldüm. ne diyceğimi bilemiyorum. naçizane dua etmeni tavsiye edicem yer gök dua üstüne. sıkma canını diycem am nsl sıkıycaksın canını. konuş sakin bir zamanda anlıyca dilden derim

canım çok üzüldüm. ne diyceğimi bilemiyorum. naçizane dua etmeni tavsiye edicem yer gök dua üstüne. sıkma canını diycem ama nsl sıkıycaksın canını. konuş sakin bir zamanda anlıyca dilden derim

sen yat dinlen sakin kafayla konuşuruz yarın

canım çok üzüldüm geçen ay farklı bir şekilde aynı şeyi yaşadığım için seni anlıyourm. ama bugün çift çizgi gördüysen yumurtan çatlıcak demek yani boşver bugünü rahatla yarın mutlaka deneyin bu psikolojiyle olmaz zaten o yüzden rahatla canım yumurtan daha çatlama yolunda ok?

canım o umursamıyorsa sen neyin derdindesin ? yarın birgün çocugun olcak allah korusun bunun hastalığı, okulu herşeyi var bebek yeni bir dönem ve senin kocan daha ilk adımı atarken bile umursamaz, kaba, alaycı. ne olur alınma ama benim böyle bir ablam var idi onlarda sıkı takip ve kontrolle çocuk sahibi olabileceklerdi kocası arkadaşlarına gitmiş neymiş efendim şu şu tarihte yatağa gircekmişiz, doktora neyse gelsin o yapsın çok biliyorsa demiş inanabiliyor musun? terbiyesizliğin durumuna bir bak.. o nedenle bırak gelirse gelir gelmezse.. bir gün gene böyle olursa hiç arama sorma önce bi sevinir rahat hisseder ondan sonra allah allah der içine kurt düşüverir. geldiginde de çok neşeli görün aa geldin mi saat kaçki ne çabuk geçmiş neyse iyi geceler canım de yat iyice bi hallensin , aklı başına gelsin. ama sitemli yapma çok normal rahat sanki yoklugunu hiç fark etmemişsin gibi davran gör bak o zaman :)

Benim cok daraldigimda hep aklima gelir cok uzulurum neden oyle olmadi da boyle oldu diye sonra bilirim ki Rabbim bizim icin en iyisini biliyor, herkesin bir sinavi var su dunyada,kiminin dogurdugu cocugu kimininse de doguramadigi bazen, sabretmemiz ve herseyin hayirlisini dilemek gerek, Allah dualarimizi bos cevirmesin insallah kizlar

slm ben yeni katıldım buraya benimde 2 tane düşügüm oldu doktorum kan pıhtılaşma oranı yüksek dedi tedavi oldum bu ay çatlatma ignesi ile hamile kalıcam inşallah ve ardından kan sulandırıcı igne yapıcakmışım kendim sevinsemmi üzülsemmi bilemedim çok yorucu olucak

Canim benim uzulme diyecegim ama uzulmussun hakli olarak inan ben de cok kizardim esime boyle bir durumda ama , sen de cok istekli gorunmemeye calis, hamile kalirsan suankinden daha da hassas olacaksin o yuzden esinle sakin kafayla konusup o da senin kadar ozveri gosterebilecekse devam edersiniz calismalara, hakkkinda hayirlisi canim , belki de hamilesindir bir gun kacti diye hic dusunme insanlar ne olmadik zamanlarda hamile kaliyor nasip canim

Canim oncellikle gecmis olsun insallah kolayca hamile kalabilirsin

Kizlar benim hastahane sonuclarim 2 gun sonra cikacak bu arada yeni hamisleri kutluyorum ve topige katilanlara hosgeldiniz deyip iyi sohbetler diliyorum

hayırlı ugurlu olsun bebeğiniz Allah saglıkka kucagınıza almayı nasip etsin inş. kolay rahat bi hamilelik diliyorum sizin için.

canım benim yaa okuyunca cok üzüldüm dün öle deyip gidince sevinmiştim inş. istediğin olur die dua etmiştim.amann bu erkekler cidden gamsız oluyolar yaa.sen kendini bu kadar yıpratma.eşinde gercekten bebek sahibi olmak istiyor mu? gerci annelik cok farklı ama ne biliyim ikinizinde istemesi cok önemli bence bebek olur sonrasında da ilgilenmezse hadi o zaman sen daha cok zorlanırsın gibi geldi bana.Allah herseyin hayırlısını versin. inş Rabbim herseyi gönlüne göre verir eşini de sana karsı daha duyarlı kılar innş....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…