Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar ben çıkayım çalışma yapcam hiçte yapasım yok yafff bu nsl bi iştir..millet yabancı yerde klozete oturuyor diye hamile kalıyor bizim bu çektigimize bakın hele pofff:KK43:
gelirim banyodan sonra uyumassam:)

hadi bakalım kolay gelsin miniğimmm:KK17:
inşallah bu sefer tutacakkk hadiiiiii:KK16::KK16::KK16:

ayyy kızlar bi yarın olsa hayırlısıylaaa bende adet olmasam hamiş olsammm :KK16::KK16:
ne güzel olurrrr
tabi bekleyen isteyen herkes batı gelince hamiş olduğunu öğrense :KK16::KK16::KK16:
İNŞALLAHHHHHH:KK16::KK16::KK16:

hepinize hayırlı akşamlar kızlar...
benimde 2 aşılama ve 1 TÜP BEBEK başarısızlığından sonra 2 tüp bebeğe karar verdik.
rica etsem bana doktor konusunda yardımcı olacak arkadaşlar varmı?
LÜTFENNNNNNNNNN.......
BEN ANKARADA düşünüyorum
bizimki aslında çok hassas bir durum ama herkes işlerini ticarete dökmüş..
umarım belki siz vesile olursunuz
hepinize şimdiden teşekkür ederimmm

benimde baştan açıkrenkli lekelerim oldu ama 27 kasımda arttıgı için adet tarihim olarak 27ini saydım bugün 19.günüm doktor norethisteron diye bi ilaç verdi burdaki doktor türkiyedeki doktorum önceden bana duphaston vermişti 3 ay kullandım demiştiki hamile kalırsan bebegin tutunmasını saglar hamile kalmazsanda adetini düzenler 2aydır bitmşti tekrar doktorumu aradım dediki o ilaçtan yine kullanmaya başla burdada o ilaçtan yoktu diye ona benzer ilaç olarak norethisteron verdi doktor bugün ona başladım işte akıntım aynen senin dediğin gibi geldi miktarı öyle aşırı degildi ama geldi bugünde yine var ama testim negatif taa nezamandan beri test yapıyorum sanırım 8.günden beri hep nagatif:KK43:(
benim ciklusum 26-27-28 bazen 29 degişiyor karma karışıgım uuuf

slm canım az önce ovulasyon testi yapmak için gittiğimde kanama başladıgını gördüm zaten testimde yine negatif çıktı moralim çok bozuk ne oluyor bana neyapmam gerek kime gideyim neyapayım bilmiyorum hayretler ediyorum kendime okadar çaresiz hissediyorumki kendimi bilmezsin eşime desemki tedaviye gidelim oda çocuk konusunda nötr olsadaolmasada farketmezci aglamak istiyorum aglayamıyorum bile düşün

Kızlar ben 3 4 Aralık ta eşimle tam bir birleşme yaşadım daha sonra henüz bebeğe erken oldugunu düşünerek Norlevo ertesi gün hapı kullandım ancak biraz geç kullandım zamanını geçmişti etki etmedi yani bence. Daha sonra 8 ndeolmam gereken hiç sekmemesi gereken adetim çok şiddetli bir ağrıyla beraber 12 Aralıkta geldi içim rahatlamıştı ama bugün pedimde resmen kanlı et parçası gördüm üzerini biraz silince et olduğu bariz ortadaydı acaba hamile kalıp düşük mü yaptım?? bu kadar erken gelişebilir mi herşey lütfen bana ihtimalleri yazar mısınız inanın şuan çok karmaşık haldeyim gece uyku tutmucak biliyorum:44:

Sevgili dost,
Bildiğim kadarıyla, o parça endometrium dediğimiz, kadın rahim duvarının eski kalınlığına dönerken(adet sayesinde), gelen deri döküntüleri. Adetin ilk 3 günü yoğun pıhtı ve parça gelmesi çok normal ...

Kızlar ben 3 4 Aralık ta eşimle tam bir birleşme yaşadım daha sonra henüz bebeğe erken oldugunu düşünerek Norlevo ertesi gün hapı kullandım ancak biraz geç kullandım zamanını geçmişti etki etmedi yani bence. Daha sonra 8 ndeolmam gereken hiç sekmemesi gereken adetim çok şiddetli bir ağrıyla beraber 12 Aralıkta geldi içim rahatlamıştı ama bugün pedimde resmen kanlı et parçası gördüm üzerini biraz silince et olduğu bariz ortadaydı acaba hamile kalıp düşük mü yaptım?? bu kadar erken gelişebilir mi herşey lütfen bana ihtimalleri yazar mısınız inanın şuan çok karmaşık haldeyim gece uyku tutmucak biliyorum:44:

herkeze iyi akşamlar.kızlar kusura bakmayın kaç gündür giremiyorum.bu hafta sonu ev taşıdıkta:KK43:ne kadar kötü dimi.tam hamileliği beklerken dinlenmem gerekirken ne yazıkki ev taşımam gerekti.neyse hafta sonu taşıdık yerleştim şükür ama bende bittim yorgunluktan.arkasından ne oldu biliyormusunuz dün akşam adet oldum:KK5: tam 3 gün erkenden gerçi tam sökülmedim sadece çamur gibi kahverengi 1 -2 damla geldi ama anlayacağınız çift çizgiler falan hep yalanmış.artık bırakıyorum herşeyi.herşeyi yaptım olmadı.zaten sorunda görünmüyor bende.şimdi yapacağım biliyorumki beklemek olmazsa gidip tüp bebek yapmak.onuda anca yazın yapabilirim sanırım .benden böyle işte kızlar.şimdi biraz geçmişi okucam bakalım inşallah yeni hamişler vardır...

sementacım son durum ne? çok merak ettim.inşallah olumsuz bişey yoktur canım :KK43: güzel haberlerini duyarız insallah, tabı hayırlısı ise..

MİNİKGELİNCİM senden bu ay iyi bir performans bekliyorum bebiş haberini verirsin insallah en kısa zamanda:)

DIDOSCUM senden haber yok sanırım? aynı sekilde güzel haber beklıyorummm...

ve tabi ki tüm arkadaslardan.. öptüm hepınızı by byyy

Sevgili dost,
Bildiğim kadarıyla, o parça endometrium dediğimiz, kadın rahim duvarının eski kalınlığına dönerken(adet sayesinde), gelen deri döküntüleri. Adetin ilk 3 günü yoğun pıhtı ve parça gelmesi çok normal ...

cevabın için teşekkür ederim canım evet onu bende biliyorum geliyordu normalde de ama nasıl anlatsam bu, bu çok farklıydı. yinede sagolasın

Arkadaşlarrr..

3 ay - eşim ve ben hiçbir sağlık problemimiz oladığı halde- ovulasyon gününü takip ettiğimiz halde, gün aşırı çalışmalara rağmen başarılı olamadık. Buay bu yöntemi bıraktım. Bana doktorum, şöyle birşey demişti: adet tamamen bittikten temizlendikten sonraki ilk 4 gün istediğin kadar yapın, o 4 günden sonra gün aşırı, ovulasyona kadar çalışın dedi. yani arada zaten 6-7 gün kalıyor..Ne dersiniz........Bir de +14 gün ertesinde de çalışıp da başarılı olan var mı?

tehlikeli bir şey mi canım? en iyisi adet dönemim bitince bir doktora gitmek o zaman. sagolasın
zannetmem ama çocuk düşürmediğinden eminim. istersen git doktora belki bizimde başımıza gelir sonucunu yazarsan sevinirim. geçmiş olsun canım

tamam canım gidip kontrol yaptırayım hem eşim hemde ben rahatlayalım buradan da size yazarım aynı şeyi yaşayan olursa belki bi faydam olur.

Geçen günlerde yazmıştım 3 test yapmıştım 3üde açık renkte çıkmıştı bugun hastaneye gittim doktor ultrasonla baktı hamileymişm :))) kan ve idrar istedi onların sonucunuda yarın alıcam kaç haftalık bide değerlerime bakıcakmış :)

Geçen günlerde yazmıştım 3 test yapmıştım 3üde açık renkte çıkmıştı bugun hastaneye gittim doktor ultrasonla baktı hamileymişm :))) kan ve idrar istedi onların sonucunuda yarın alıcam kaç haftalık bide değerlerime bakıcakmış :)

aaaaaaaaaaa hayırlı olsun canımmm:):KK49:

X