Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ben geldim kızlarrr
ya sol kasığımda çok şiddetli bir ağrı var adetim erkenmi gelecek acaba :KK43:
hg cnm dahadur ne adeti :)Daha yeni yumurtladınnn:) onun agrıları :)benimde baya agrı batma oluyor hele öksürünce sankii kramp giriyor gibi oluyor.. yani normalböle şeyler:) köt düşünme
amin cnm..bende 6 aydır bekliyorum.ama çok kötü bir durum.her ay yollarını gözlüyorum resmen.bu ay beklemiycem diyorum ama olmuyor.en ufak birşeyden hevesleniyorum..ama hep boşş

valla cnm ben gecen 4 ay çok takmadım sadece son adete 1 hafta kala başlıyordum düşünmeyeeeee stres olmaya..
ama bu ay daha çok taktım kafaya çünkü gece gündüz sürekli bebek için ugraşıyorum sabah ateş ölçüyorum hayıt suyu içiyorum ögleden sonra bşy içmiyorumki akşam 5 de ovulasyon testini yapayım.. 5 diyince testimi yapıyorum sonraaa bebek çalışması ondan sonra akşam 10 da hayıt suyu yatarkende folik asit içiyorum düşünsene sürkeli bebek içn bşyler yapıyorum bu ay çok ama çok kaptırdım kendimi eşim bile ilk kez kızdı bana olacaksa olur neden böle şeyler yapıyorsun diyor. ama 4 ay bşy yapmadım olmadı bari bu ay tüm önlemlerimi alayım dedim:KK43:

canım ben sana kendi tecrübemden korunmayı hemen bırak deerim. zaten normal durumlarda bile zaten çoğunda hemen değil birsenenin içinde oluyor. ben hemen olur korkusuyla 2 sene durdum. 2senedir de istiyorum düşün yani

anladım.zaten herhangi bişeyle korunmuyoduk da sadece minikcikleri dısarı gönderioduk :) ayy inş. Allah aratmadan hayırlı zamanda herkese nasip eder.

ovulasyonda batma olurmuki
ümitlendirmek istemem ama bazen hamişlik belirtiisi de olabiliyor. forumlarda hamiş kalan arkadaşlardan biliyorum
anladım.zaten herhangi bişeyle korunmuyoduk da sadece minikcikleri dısarı gönderioduk :) ayy inş. Allah aratmadan hayırlı zamanda herkese nasip eder.

aminnnnn canımmmm aminnnnnnnnnnn

olabilir canım sayfalar akıyor:)
Virüsağrıtmak nedemek düşüncelerim tıpa tıpatına aynı. teyzede olsa kendi evlatlarını kimse başkasından aşşağıda görmek istemiyor tabi karaktersiz olanlar. ben 4 senelik evliyim ve 3 senedirrrr duymaktan bile değil laf sokulmasında yoruldum minikcim. artniyetli insanlar Allaha havale ediyorumm. bazı insanlar başkalarının mutsuzluğunu bulmaya çalışır deşer ki içini rahatlatsın. kaynana, komşu, iş arkadaşlları, akraba v.s kuyruk devam eder. bak sana ne anlatıcam komşu teyzem zorla çağırdı birsürüüüüüü kadın içerde. laf muhabbet genel devam ederken birinin 2 yaşındaki minnacık tatlı çocuğunu sevdim, aralarından yeni taşınan 2 aylık evli yeni gelin senin çocuğun varmı dedi yok henüz dedim. kaç yıllık evlisin 4 dedim. sonra bilmiş bilmş kahkahayı patlatarak artık senin zamanın gelmişte geçmiş dedi o kadar kadının içinde. bunun neresinde iyiniyet arayabilirim. içim o kadar yandı o kadar yandı ki. 3 gün sürdü evde ağlamam Allaha havale ettim. ve bidhada yüzünü görmedim. 1 ay sonra zil çaldı oturmaya geldim sana dedi. o dane hüngür hüngür ağlıyo kocam bana evde seni görmekten sıkılıyorum dediv.s v.s. senin çocuğuna bile tahammül edemem dedi v.s v.s. o anda tövbe yarabbim Allahım affetsin ama Rabbim çok büyüksün dedim. benle samimiyeti bile yok ve daha 3 aylık gelindi bu. ben artniyetli kalplerin cezalarını bulacağına hep inanıyorum. ama gel görki içimize attıkları acı uzun süre gitmiyor
2 senedir:KK50::KK50::KK50::KK50:

çok sağol ben test alcam artık:KK66:
cahil insanlar çok cnm bnmmm yazık kapına alıyarak gelmesine üzüldüm kocasının o laflarına üzüldüm... ama ilahi adalet kendine önce çuvaldızı batırcan sonra başkalarına igneyii.. bebek yapmak marifet olmuş malesef.. ben eminimki 1 çocugum olsa ikiyi yap diycekler hemen.. hatta hamileyken demeye başlarlar.. eger ikisi aynı cinsiyette olursa 3. yü yap farklı olsun derler.. kısacası bitmez lafları ama gerçekten üzüyor artıkkk..bayramlarda kimseyi ziyarete gitmek istemiyorum dügünlere söz nişan gibi merasimlerede gitmek isemiyorum milet o kalaalıkta gelip kilo almıssın hamilemisin diyorlar. yok deilim diyince ozaman zayıfla hamile kalınca aşırı kilolu olursun diyorlar.. yani hepsini bogasım geliyor kalp kırmak istemedikce üzerine geliyorlar.. artık hamile olsam duyarsınız merak etmeyin demekten bıktım yaf:)

ablacım en son sana batı anlatmaya daha dogrusu senin bana anlatman için yazmstım.bu ay 5inde oldum 9 u gibi de bitti.diğer ay da 3 ünde falan olurum heralde.bat hangisi oluyor şimdi.bunlar nasıl hesaplanıyor ?

cnm bnm şimdi ayın 5 i senin bat tarihin oluyor.. ayın 9 u da sat tarihin oluyor..
yani bat adet başlangıcı, sat ise adet bitimi..
sen 28 günde bir oluyorsun adet ozaman önümüzdeki bat tarihin 3 ocak olacak:)

çok sağol ben test alcam artık:KK66:[/QUOTE]

ne kadar gec test yapcam desemde sanırım bende gene test alcam yarın yapmayı dusunuyorum.ama busefer hamıle oldugumu ogrensemde doktora 1 hafta sonra sonra gıtcem.gene dayanamadım

ümitlendirmek istemem ama bazen hamişlik belirtiisi de olabiliyor. forumlarda hamiş kalan arkadaşlardan biliyorum

aminnnnn canımmmm aminnnnnnnnnnn
benim bu ay 2 defa ovulasyon oldu ama şu an daha ovulasyondayım ben mümkün değil yani adete 13 gün var

nedemek balımm:)bildigim herşeyi anlatırım sor takıldıgın şeyler:)
yalnız kelin merhemi olsa misali bana faydası yok bildiklerimin o da ayrı bşy:)

estagfirullah olurmu hiç öle sey.Allahın izniyle olacak olan seyleri bilsek de yapamıyoruz bazen. Rabbim yardımcımız olsun inş.ben daha çömezim, seni takip ediyorum :)

estagfirullah olurmu hiç öle sey.Allahın izniyle olacak olan seyleri bilsek de yapamıyoruz bazen. Rabbim yardımcımız olsun inş.ben daha çömezim, seni takip ediyorum :)

inş bşy ögrenmeden hemen hamile kalırsın cnm bnm:)
nkdr çok ögrendikce okdr çok stres oluyor insan:)

cahil insanlar çok cnm bnmmm yazık kapına alıyarak gelmesine üzüldüm kocasının o laflarına üzüldüm... ama ilahi adalet kendine önce çuvaldızı batırcan sonra başkalarına igneyii.. bebek yapmak marifet olmuş malesef.. ben eminimki 1 çocugum olsa ikiyi yap diycekler hemen.. hatta hamileyken demeye başlarlar.. eger ikisi aynı cinsiyette olursa 3. yü yap farklı olsun derler.. kısacası bitmez lafları ama gerçekten üzüyor artıkkk..bayramlarda kimseyi ziyarete gitmek istemiyorum dügünlere söz nişan gibi merasimlerede gitmek isemiyorum milet o kalaalıkta gelip kilo almıssın hamilemisin diyorlar. yok deilim diyince ozaman zayıfla hamile kalınca aşırı kilolu olursun diyorlar.. yani hepsini bogasım geliyor kalp kırmak istemedikce üzerine geliyorlar.. artık hamile olsam duyarsınız merak etmeyin demekten bıktım yaf:)

kesinlikle doğru söylüyorsun. cehalet insanlarda görgüsüzlük ve hadsizliğide katıyor. bu insanların hadsizliği bitmez. Allah kimseye karşı boynumuzu eğik bırakmasın herşeyin hayırlısı. ben 2 olumsuz aşılama yaşadım. ve bana evlendiğim ilk gün 2 sene sonra epey hamile klamayabilirsin deseler gülerdim heralde. insanın aklından hiç geçmiyor. aşılamalar, yumurta takipleri, kürler nedensiz olmuyor:KK14::KK14::KK14: bunun üstüne laf sokulması al iş te sana ah!!!

canım adetin düzenliyse gecikmesi zaten hamile olduğunu düşündürür, umarım Rabbim çok özletmeden verir meleğinizi.. yarın yeni bir idrar tahlili yapabilirsin imkanın varsa kan tahlilide yaptırabilirsin bence zaten 7-9 gün gecikmiş olması yeterince umut verici:)))bizide haberdar etmeyi unutmaaaaa..

amin,inşşallah rabbim fazla bekletmez, hala adet olmadım bgn 2. testi yaptım negatif, adet görmeyi bekliyorum, gelişmelerden haberdar ederim yine, ama bi şey soracam yumurtlama tarihimi ovilasyon testiyle mi öğreniyorum eczanelerden mi alıyoruz bu testi, yumurtladığım gün mü ilişkiye girmeliyim

kesinlikle doğru söylüyorsun. cehalet insanlarda görgüsüzlük ve hadsizliğide katıyor. bu insanların hadsizliği bitmez. Allah kimseye karşı boynumuzu eğik bırakmasın herşeyin hayırlısı. ben 2 olumsuz aşılama yaşadım. ve bana evlendiğim ilk gün 2 sene sonra epey hamile klamayabilirsin deseler gülerdim heralde. insanın aklından hiç geçmiyor. aşılamalar, yumurta takipleri, kürler nedensiz olmuyor:KK14::KK14::KK14: bunun üstüne laf sokulması al iş te sana ah!!!

aynen cnm aynen...ama hayırlısını istiyrouz demekki olmuyorsa bi hayır var.. aslında kimse bebek olayını sormasa hatırlatmassa bukdr takılmıycam.. daha 1. 5 senelik evliyim 2-3 sene olmasa sorun olmaz ama öle bi duruma getirdiki bu milet benii sanki 10 senedir bebegim olmuyor:KK43:
neyse rabbim dedigin gibi kimseye karşı boynumu bükük bırakmasın hiç bi konuda..

kızlar ben çıkayım çalışma yapcam hiçte yapasım yok yafff bu nsl bi iştir..millet yabancı yerde klozete oturuyor diye hamile kalıyor bizim bu çektigimize bakın hele pofff:KK43:
gelirim banyodan sonra uyumassam:)

aynen cnm aynen...ama hayırlısını istiyrouz demekki olmuyorsa bi hayır var.. aslında kimse bebek olayını sormasa hatırlatmassa bukdr takılmıycam.. daha 1. 5 senelik evliyim 2-3 sene olmasa sorun olmaz ama öle bi duruma getirdiki bu milet benii sanki 10 senedir bebegim olmuyor:KK43:
neyse rabbim dedigin gibi kimseye karşı boynumu bükük bırakmasın hiç bi konuda..

evet Rabbim sağlıklı ve hayırlısını versin. bende çok isteyerek başlamamıştım bebiş düşünmeye 5 sene olmasa sorun olmazdı ama tedaviler ve laflardan sonra hormonlarım mı bilmem korku ve isteğim çok arttı. aminnn. naçizane bir tavsiyem olcak minikcim. sen anladığım kadarıyla bir seneyi doldurmayı bekliyosun dr tavsiyesi üzerine bende öle yapmıştım. ama benim şimdiki aklım olsa hormon testlerimi,rahim filmimi ilk düşündüğüm andan itibaren yaptırırdım.çünkü bir aksilik varsa boştan yere bi sene beklemek anlamsız oluyor.

X