Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Günaydınlar herkese;

Bugün erkenciyim, erkenciyim diyorum çünkü haftalardır kafamı 1 den önce yataktan kaldıramıyordum eşim 8 gibi gidiyor ben full yatıyorum meğer o yorgunluklarımın kaynağı içimde ki mucizeymiş :) bugün erkenden doktora gidecektik ama nasip olmadı yarın düşünüyoruz inş.son testimi yaptım iki koyu çift çizgi saklamayı düşünüyorum inşallah...Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlat nasip etsin aratmasın inşallah...

iyyim bende cok şükür evde yine kk takipteyim :) ben bu ates olayını bilmiyorum.ne zaman niye yükseliyor ates ölceriniz var da hergün ates mi ölçüyosunuz benm de alıp ölcmem gerekirmi bi kac gündür okudukca aklıma takılıodu.

hanimlar en son 13 kasimda addet gordum 1 gunluk gecikme var ve bu ay asiri bel agrilari kasilmalar kasik agtrilari sirt agrilarin oluyor bi gun de kahverengi akinti olmustu 2 gun once test yaptim sonuc negatifti cok kaygiliyim:KK43:

Günaydınlar herkese;

Bugün erkenciyim, erkenciyim diyorum çünkü haftalardır kafamı 1 den önce yataktan kaldıramıyordum eşim 8 gibi gidiyor ben full yatıyorum meğer o yorgunluklarımın kaynağı içimde ki mucizeymiş :) bugün erkenden doktora gidecektik ama nasip olmadı yarın düşünüyoruz inş.son testimi yaptım iki koyu çift çizgi saklamayı düşünüyorum inşallah...Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlat nasip etsin aratmasın inşallah...

günaydın hoşgeldin :KK70: ayyy cok sevindim valla yüzümde gülümsemeler olustu.Gözünüz aydın olsun hayırlı ugurlu olsun Rabbim saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin.evet hamile olunca cok uyunurmus.cok sevindim sizin adınıza :) ne kadar zamanda oldu yani aylardır ugrasıyomuydunuz yoksa beklenmedik zamanda mı oldu merak ettim :):)

Kizlar oturdum ağlıyorum okdr ugrasiyorumki bebegim olsun ama kocamın umrunda deil bu hafta kahveye gitme diye yalvardım geç geliyor diye neyse bugun gitme dedim bak ovulasyon gunüm dedim erken gelcem dedi ve az önce geldi saat 9 da aradım mesgule aldı 9.30 da aradım acmadı 10 da aradım açtı geliyorum çıktım dedi arkasından birsuru kahkaha sesi geldi 10.30 oldu aradım çıkıyorum dedi ve az önce geldi arkadaşlarının alay edemez o kankalar neydi dedim beni fırçaladi dedim sabahtan beri bekliyorum yazıklar olsun dedim kufretti abartma dedi elim ayağım titredi resmen benim pskolojim bozuldu ovulayon testi yapcam diye öğleden sonra bsy yiyip içmiyorum adam gamsız yüne bosuna uğraştım yatağa yattım adamın umrunda deil gelmedi bile yanıma kalmış bebek icin yanıp tutuşuyorum niye yapacaksam çok moralim bozuldu

minikgelin üzme kendini....bende seninle aynı durumdayım...bir odunda bende var....
bak ovulasyon sürecindeyim ona göre çalışmaları yapalım diyorum...
adam da aksilik tık yok....
sürekli söylemekten utanıyorum.....
birkaç günki gerginliğim bu yüzden....
benimde artık bu aydan geçti................
da önceki yazımda söylemiştim...kocalarımız bile bizi anlamıyor.......
Allah yardımcımız olsun.....

günaydın hoşgeldin :KK70: ayyy cok sevindim valla yüzümde gülümsemeler olustu.Gözünüz aydın olsun hayırlı ugurlu olsun Rabbim saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin.evet hamile olunca cok uyunurmus.cok sevindim sizin adınıza :) ne kadar zamanda oldu yani aylardır ugrasıyomuydunuz yoksa beklenmedik zamanda mı oldu merak ettim :):)
canım sabah yataktan kalkmadan uyandığında ateşini ölçüyorsun düştüğü gün yumurtlaman oluyor düştükten sonraki günlerde yükselerek devam eder ve hiç düşmezse hamilesin

hanimlar en son 13 kasimda addet gordum 1 gunluk gecikme var ve bu ay asiri bel agrilari kasilmalar kasik agtrilari sirt agrilarin oluyor bi gun de kahverengi akinti olmustu 2 gun once test yaptim sonuc negatifti cok kaygiliyim:KK43:

canım idrar testi yaptıysan eğer hemen çift çizgiyi göremezsin...
ya birkaç gün sonra yine idrar testi yap..yada yarın falan kan testi yaptır...
inşallah hamilesindir...

canım sabah yataktan kalkmadan uyandığında ateşini ölçüyorsun düştüğü gün yumurtlaman oluyor düştükten sonraki günlerde yükselerek devam eder ve hiç düşmezse hamilesin
anladım.tskler
günaydın.......bende minikgelinin durumunudayım...canım sıkkın...
inşallah sen iyisindir...

ben iyyim cok şükür.ya ayıp olmazsa sorması erkekler bi zaman sonra istek duymamaya mı baslıyolar neden oluyorki öle seyler anlam veremiyorum yanii.cok tuhafıma gitti benim.bir de sakın üstünüze alınmayın belki yanlıs düşünüyorum ama o istemezse bebek ben hiç istemem yani bebek istenir ama böyle sorumsuz bi adama da bebek verilmez kii ne bileyim bana garip geliyor.inş.. Rabbim ıslah eylesin onları dogru yola getirsin.dua etmekten baska ne yapılabilir kii.minikgeline de gercekten cok üzüldüm yaa dün öle deyip cıkınca bende sevinmiştim onun adına Hakkımızda herseyin hayırlısı olsun

Günaydınlar herkese;

tebrikler canım Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin inşallah. darısı bizlere:)))

Kizlar oturdum ağlıyorum okdr ugrasiyorumki bebegim olsun ama kocamın umrunda deil bu hafta kahveye gitme diye yalvardım geç geliyor diye neyse bugun gitme dedim bak ovulasyon gunüm dedim erken gelcem dedi ve az önce geldi saat 9 da aradım mesgule aldı 9.30 da aradım acmadı 10 da aradım açtı geliyorum çıktım dedi arkasından birsuru kahkaha sesi geldi 10.30 oldu aradım çıkıyorum dedi ve az önce geldi arkadaşlarının alay edemez o kankalar neydi dedim beni fırçaladi dedim sabahtan beri bekliyorum yazıklar olsun dedim kufretti abartma dedi elim ayağım titredi resmen benim pskolojim bozuldu ovulayon testi yapcam diye öğleden sonra bsy yiyip içmiyorum adam gamsız yüne bosuna uğraştım yatağa yattım adamın umrunda deil gelmedi bile yanıma kalmış bebek icin yanıp tutuşuyorum niye yapacaksam çok moralim bozuldu

minikgelinim üzülme.belki hamile kalmışındır bile.. hiç belli olmaz. sen içini ferah tut. kafana da takma..
allah gönlüne göre versin.

Günaydınlar herkese;

gözün aydın, hayırlı olsun inşallah.

canım günaydın şimdi geçmişi okurken gördüm ve çok üzüldüm. canım benim bak sakın sıkma canını eğer üzülsen sen dert sahibi olursun eşin yine gezer yine takmaz keyfine bakar ve hayat sana zindan olur. ben hep derim erkekler bizim kadar hassas ve duygusal değiller ve olamazlar ben eşime bak yumurtlama zamanımı kaçırmayalım bu ara biraz sıklaştırsak şu işi falan dedim bana ne dedi biliyormusun bunaltma beni yumurtlama falan diye doğudakiler yumurtlama nedir haberleri yok ama her evde 5 çocuk. gülermisin ağlarmısın. biz elimizde testlerle dolaşalım aman yumurtladıkmı çatladımı bilmem ne oldumu ama adamlar ne yumurtlaması desin aramızdaki koca fark işte. takma tatlım ERKEKKKKK işte...

günaydın nasılsınız adetime daha 4 gün olmasına rağmen dayanamadım bugün evde test yaptım sonuç ne kadar doğru bilmiyorum ama negatif çıktı

günaydın nasılsınız adetime daha 4 gün olmasına rağmen dayanamadım bugün evde test yaptım sonuç ne kadar doğru bilmiyorum ama negatif çıktı

günaydın canım benimde yarın ama sanki heran gelecekmiş gibi kırmızılar. kasıklarımda ve belimde çok ağrı var başımda ağrıyor yani bu ayda olmadı gibi:KK43: yada inşallah olmuşturda bunlar hamilelik belirtisidir

bu arada senin test erken gebelik testimi yoksa normal testlerdenmiydi. eğer normalse daha erken negatif çıkması normal. inanma o sonuca inşallah hamilesindir. birkaç gün sonra yap bence

günaydın canım benimde yarın ama sanki heran gelecekmiş gibi kırmızılar. kasıklarımda ve belimde çok ağrı var başımda ağrıyor yani bu ayda olmadı gibi:KK43: yada inşallah olmuşturda bunlar hamilelik belirtisidir

inşallah belli olmuyo bazı kişilerin hamilelik belirtileri çok farklı oluyo mesela ablamın 2 çocuğu var ikisinde de hamileliğini öğrenmeden önce grip oldu adetinin ilk günü daha gecikme olup olmucağı belli olmadan test yapıyodu pozitif çıkıyodu ikisinde de

inşallah belli olmuyo bazı kişilerin hamilelik belirtileri çok farklı oluyo mesela ablamın 2 çocuğu var ikisinde de hamileliğini öğrenmeden önce grip oldu adetinin ilk günü daha gecikme olup olmucağı belli olmadan test yapıyodu pozitif çıkıyodu ikisinde de

erken gebelik testi varya ondan alsana daha güvenilir adete 1 hafta kala yapınca bile doğru çıkıyor.inşallah hamilesindir canım.

X