Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bir kader arkadaşımda sensin galiba.
canım ateşin yüksek seyrediyor (benim gibi)
o akıntıdan bende de var ama beyaz.
adet oldum sanıyorum ama olmuyorum.
umarım iltihap vs yoktur, bebiş vardır
eğer şimdiye kadar kan tahlili yaptırmadıydan bence bir yaptır derim :44:

ya bu arada birkaç topikte kan tahlilinde negatif olan, doktorunda muayenede hamişliği anlamadığı o adet olduran ilaçtan içip düşük yapanlar olmuş.
korkuyorum bende doktora gidesim hiç yok bu yüzden

merhaba kader arkadaşım ben şimdilik kan testi yaptırcam hala olmazsa doktora giderm. Ben doktoruma çok güveniyorum. Zaten belli olmuyorsa çokta sağlıklı bir gebelik değildir. Bide ben haziran ayında kist ameliyatı oldm. Ogünden beri çok düzenliydi benim kırmızılar. Bu ay sapıttı kendini. Hayırlısı olsun hepmiz için. Umarım sende hamilesndr :)

Kızlar bugün adetimin 23.günü yumurtam hala çatlamamış olabilir mi?? Hiç adetten beri ateşim iniş çıkış yapmadı ya adetin 5.günü derecem ne ise bugün de o:26: pöffff bu yöntemle de anlayamadık bir şey bir dahaki ay doktor takibi ve iğne yaptıracam bu ne 30 gün stresss ya valla yaşlandık sanırım ben doğuramadan menepoza girdim

mrb arkadaşlar hamile kalınca gögüsler hashaslaşıyormuşmu herkeste böylemi merak ediyorum acaba hamilemiyim ama hamile olsam gögüslerim acırdı bende böyle bir etki yok ama migdem bir tuhaf

cnmmmm yumurtlama problemi büyük bi sorun deilki çatama ignes vurulusun tam ovulasyon zamanı doktora gittinmi bnun için:)
kızlar bişey sorucam benim bugün adetimin 20. günü 12.14.16.18.günler bebek için çalışıldı.bugünde yapsam faydası olurmu?
mşlh güzel zamanlar çalışmıssınız bugude yapsanız aklınızda kalmaz en azından:)
aman allahımmmmmmmmmmmm bi bebek gördüm:):):):)
hayırlııı olsun denilir bu teste valla darısı başımıza cnm benim:=)

mrb arkadaşlar hamile kalınca gögüsler hashaslaşıyormuşmu herkeste böylemi merak ediyorum acaba hamilemiyim ama hamile olsam gögüslerim acırdı bende böyle bir etki yok ama migdem bir tuhaf

bende hamilemiyim bilmiyorum ama benimde göğüslerde bişi yok birkaç gündür doldunluk var okadar. Herkeste aynı olmuyormuş belirtiler.

bu arada bugun çalışma yaptık 15.günümdü ovulasyonda..
ovulasyon testim hala pozitif deil ama ya tutarsa hesabı yaptıkk sonunda:)
40 dk yattım belimin altın ayastık koyup ayaklarımı havaya kaldırdım:)
ama mecburen banyo yaptım abdest aldım sabah işe gidiyorum bizim ev buz gibi malesef sabah banyo yaparsam donarım kesin:)
inşşş engel olmaz banyo yapmam
bu 5 gün full çalışcaz boş yokkk..aslında ovulasyon testimi boşuna kulanmak istemiyorum nslsa yapcaz diye.. ama okdr yaptım bari hangi gün yumurtluyorum ona bakayım:)

Son düzenleme:
Minik gelin canim insallah darisi basina diyorum hayirlisiyla ben de kesinlestirsem rahatlicam

Kizlar benim gogsumde hassasiyet oldu bir kac gundur de var benim sadece hamileyken hissettigim birsey oldugu icin anladim diyeyim onun haricinde bir iki gundur benim de akintim yogun ama sari degil beyaz gibi hatta krem rengi sanki aslinda kisiden kisiye de degisir bu belirtiler illa bir belirti olcak diye birsey yok bence ben ilk hamileligimde 7 haftalikken ogrenmistim basim donmustu filmlerdeki gibi:)

................................................................................

Son düzenleme:
yine geldı kırmızılar..yok yaa yoruldum ben artık her ay aynı stresi yaşamaktan umutlanmaktan..olmuo işte olmuo..hünqur hüngur ağlamak istiyorum bundn sonra ne gun tutucam ne sayıcam kalan gunlerını bıktım bıktımmmmmmmmmmmmm..

Canimmm uzulme inan olan isde bir olmayanda 1000 hayir vardir , vakti geldiginde gelicek bebisin , ama sayma gunleri biraz da hic dusunmeden gecir olmaz mi canim , insallah hic beklemedigin bir zamanda gelir kuzun

canım sen benden 1 gün önce adet olmuşsun şimdi bu tabloya göre yumurtlaman oldumu bende ısı ölçümü yapıyorum ama bu ay sadece 2 kez deneyebildik çünkü bu sabah eşim askere gitti
sanırım canım yumurtlamam oldu ama bn ayın 26 sında adet oldum son gün başladım ateş ölçmeye
eşin nereye gitti askere? benim kardeşimde gitti Allahtan kısa dönem çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…