Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

AMİNNNNNN..
arkadaşlar Allah kabul etsin sesimizi duysun bizlere yavrularımızı göndersin ne iyi etmişsiniz Allah razı olsun..

banyo yapmanın hiç sakıncası yok cnm aslında zaten giden spermler gidiyomus ne kadar yatarsan yat akanlarda akıyo zaten ben denedım sabaha kadar da yatsan akanlar oluyo.. 5 gün kocişini iyi besle bari biz 3 gün dayanabildik :) umarım tutar tatlım umarım hepimiz birbirimize güzel haberler verir yeni topiclerde buluşuruz hamişer buraya bebekler doğdu hadi sohbete yok buyuduler ettıler evlenmelerınıde konusuruz ınsallah :))

günaydın kuzucuklar nslsınız:)
bşy sorcam ateş tablomu burada nasıl göstercem nerden kopyalayıp buraya yapıştırmam lazım bulamadımda:)benim ateşim 0.1 derece düzenli şekilde düşüşe geçtii dün akıntı geldii sanırım bu günler benim günlerim:)bide siz yorumlasanız buraya koyabilsemde tablomu:)

ya nebilim banyo yapmayın diyolar ya kafam karışıyor aslında biçok doktorun sitesinden yorumlarını okudum 10-15 dk yatarsanız yatın hemen kalksanızda sorun deil giden gidiyor diyorlar ama arkadaşların yazılarındanda etkileniyorum burada:)
inş cnm herkes bebişli olur ben burdan tanışıp görüştügüm bi kaç arkadaşım var inan insan aile gibi oluyor:)bakalım buhafta hergün olcak inş eşim vazgecmesse:)

günayyyyyddddıııııınnnnn kızlaaarrrr umarım herkes iyidir.ben iyiyim sadece gıcık kocama çoookk sinirliyim.dün adetimin 20.günüydü son kez çalışalım dedim inatlaştı benimle yetermiş o kadar yapmışmış yok yorgunmuş yaa diyorum adete 1 hafta kala bile hamile kalan varmış dinletemedim hiç bir taktikde işe yaramadı.Allahım hayırlısı ile tutarda bir daha bu kaonuda sana muhtaç olmam diye dua ettim.1 hafta kaldı çatlıcam meraktan

Kızlar bugün itibariyle adetim 6 gün geçmiş bulunuyor.
belirti yok, testler negatif.
idrar veya kan testini yenilesem mi acaba? ne dersiniz. :44:

kızlar bu hafta çalışmaları olan arkadaşlara tavsiyem eşlerine ilişkiden 2 saat önce ballı sütle hazırlanan bıldırcın yumurtası içirsinler acayip enerji veriyo.benimki çok nazlanırdı yorgunum falan diye sadece 12. ve 14. günlere kadar çalışabilirdik.bu sefer dün gece hariç hiç söylenmedi bile hatta aradaki günlerde bile istedi.umarım bu hafta bol bol hamiş haberleri alırız:))

ayyy tatlım ya hiç sorma,şu herşeyi bilmiş kocalarımız yokmu...

neyin ne zaman olacağını Allah bilir..

sana tavsiyem yumurtlama dönemi dışında çok üstüne gitme...

nasılsa yumurtlama döneminde bile 2günde bir yeterli oluyormuş,sizde 3gün arayla denersiniz ama

bebiş hakkımız doldu bunları kendimiz için yapıyoruz diyerek onu biraz daha rahatlatabilirsin...

ben epey zamandır bebişi bekliyorum tabi bu süreçte çok yıprandım ve eşimde bunalara şahit oldu...

ona sarılarak ağladığım günden bu yana neredeyse o teklif ediyor hadi bebiş yapalım diye:)

duygu sömürüsü yap demiyorum ama onlara göre biz daha çok yıpranıyoruz..

enazından üzüldüğünü anlasın...belki seni üzmemek adına biraz daha gayret gösterir canım...

ben kahve içiriyorum:)
sipermenleri canlandırıyomuş:)

eşimin pek haberi yok garibim,keyfili keyifli içiyor kahvesini:)

haklısın canım benim hele benimki bi rahat beni delirtiyo anlamıyolar her ay ne çektiğimizi valla benimkine gözyaşı sökmüyor etkilense keşke ama nerde:))

valla bende bu kadar zor olucağını düşünmemeştim hatta nasılsa olur 2 sene evliliğimizin tadını çıkaralım dedim eşime çoookkkk pişmanım çok

üzülme canım seninle aynı durumda biçok kişi var biride benn( 2 sene olmasada 1 sene bekledik bizde sanki hemen olacak zannettik(
ozamanlar biz onu istemedik diye şimdide bebişlerimiz bizi istemiyo heralde ((

üzülme canım seninle aynı durumda biçok kişi var biride benn( 2 sene olmasada 1 sene bekledik bizde sanki hemen olacak zannettik(
ozamanlar biz onu istemedik diye şimdide bebişlerimiz bizi istemiyo heralde ((

haklı olabilirsin bende kendime kızıyorum büyük konuşmuşum diye.valla yeni evlenicek olanlar bence hem kendilerini hemde eş adaylarının çocuk konusunda sorunları varmı yokmu diye evlenmeden kontrol ettirmeliler çünkü tedavi süreci çok uzun ve zahmetli eşleri yıpratıyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…