Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kizlar ben testin uzerini okudugumda 25 MIU hcg yi tespit edebildigi yaziyor , o kadar duyarliymis yani yaklasik DPO kac oluyor ki acaba ?

Eki Görüntüle 305284

bir de kizlar fotosunu cektim dunku testin gorebiliyormusunuz ikinci cizgiyi ya da goremiyormusunuz aslina bakarsaniz gozle bakildiginda fotodan daha net ama size de sormak istedim

ayy gördümm çizgiyii işte ordaaa yaaaa :KK52::KK52:
süper maşallah harikaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ben misafirim topiğinizde ama cevap vermek istedim 25 duyarlı değil canım 10 u gösterenler var onlardan dene bir de yarın ama buradaki çizgi bile gözüküyor umarım güzel haberdir.

Buldugum erken hamilelik testi yazani aldim simdi netten baktim da 10 u bile olcebilenler varmis batima 4 gun var, kutuda bir tane daha var onu da yarin yapayim diyorum belki daha netlesir yarin

Buldugum erken hamilelik testi yazani aldim simdi netten baktim da 10 u bile olcebilenler varmis batima 4 gun var, kutuda bir tane daha var onu da yarin yapayim diyorum belki daha netlesir yarin

inşallah netleşir canım. sabah ilk idrrla daha net olur derler. geçi ben adetimi 1 gün geçtikten sonra akşam test yapıp öğrenmiştim. sonra o bebğimi kaybettim ne yazıkki :KK43: allah isteyen herkesin kucağını bebişlerle doldursun. bende bekliyorum bu ay allahım hayırlı yazılar yazsın

inşallah netleşir canım. sabah ilk idrrla daha net olur derler. geçi ben adetimi 1 gün geçtikten sonra akşam test yapıp öğrenmiştim. sonra o bebğimi kaybettim ne yazıkki :KK43: allah isteyen herkesin kucağını bebişlerle doldursun. bende bekliyorum bu ay allahım hayırlı yazılar yazsın

Amin canim insallah guzel haberler alirsin bu ay bat ne zaman?

18 aralık diye bekliyorum ama kürtajdan 5 ay geçmesine rağmen pek bi düzene girmedi. umarım gelmez bebğimin acısı hala yüreğimde ancak yeni bir bebekle iyileşicem sanırsam .

canım seni çok iyi anlıyorum benimde 5 ay oldu kürtaj olalı bende hep diyorum yeni bir bekek sağlıklı bir bebekle anca atlatırım yoksa acısı daha dün gibi hissediyorummm:KK14::KK14:

Arkadaşlar merhaba benim sat üzerinden 39 gün akııntı takibine göre 7 gün gecikti adetm. Gecikmemin 4.günü ve 3. Gün test yaptm negatif çıktı. Sürekli hafif bi yumurtalık ağrısı sanki adet olucam ve sürekli sarı akıntı. Ateş 36.8 ve 37 arası. Ümitlenmiyim diyorum ama olmuyor. Yarın kan tahlili yaptırcam galiba. Hamişler sizdede sarı akıntı oluyormu?

canım seni çok iyi anlıyorum benimde 5 ay oldu kürtaj olalı bende hep diyorum yeni bir bekek sağlıklı bir bebekle anca atlatırım yoksa acısı daha dün gibi hissediyorummm:KK14::KK14:

ah canım en iyi yaşayan bilir zaten bu acıyı. her anını hatırlıyorum dün gibi öğrendiğim günden kaybettiğim güne kadar olan her anı tekrar tekrar yaşıyorum. eni sağlıklı bir bebekten başka bi çözümü var mıki bunun. allahım nasip etsin

kızlar bir yakınımdan öğrendim kasıklarına hafif bastırdıgında hamilelik anlaşılıyormuş hafif top gibi birşey oluyor dedi ayrıca damar atıyormus

kizlar ben testin uzerini okudugumda 25 MIU hcg yi tespit edebildigi yaziyor , o kadar duyarliymis yani yaklasik DPO kac oluyor ki acaba ?

Eki Görüntüle 305284

bir de kizlar fotosunu cektim dunku testin gorebiliyormusunuz ikinci cizgiyi ya da goremiyormusunuz aslina bakarsaniz gozle bakildiginda fotodan daha net ama size de sormak istedim
tatlım evet orada bi çizgi var.........tebrikjler canım....hayırlı olsun bebişin:KK49:

Arkadaşlar merhaba benim sat üzerinden 39 gün akııntı takibine göre 7 gün gecikti adetm. Gecikmemin 4.günü ve 3. Gün test yaptm negatif çıktı. Sürekli hafif bi yumurtalık ağrısı sanki adet olucam ve sürekli sarı akıntı. Ateş 36.8 ve 37 arası. Ümitlenmiyim diyorum ama olmuyor. Yarın kan tahlili yaptırcam galiba. Hamişler sizdede sarı akıntı oluyormu?

kızlar ses verin lütfennn

:KK4: meraktan patlamak üzereyim, regl olamıyorum.dün aksam ve bugün sabah nohut kadar sarı renklı kahveye yakın ama kırmızı değil, bi akıntı geldi.bat 7-8 aralıktı. 9 unda kan tahlılı yaptırdım. negatif çıktı ama ben regl olamıyorummm:KK47: valla sapıttım kaldım iyice , hergün kasıklarımda ve belimde ağrılarla dolanıorum, hatta ağrılarım mıdeme ve sırtıma vuruor artık.
bide bugün 32. günüm. en son 5 ay önce böyle gecikmiş,ondada tatıle gitmistim seyahat etmıstım uzun yolculuk.ondan olmuştur ve de o ay 30. günde gelmiş bu ay 32. günüm hiç bise yok:KK43: sevineyim üzüleyim mi bilmiyorum. bu kadar uzun süre adet olamamakta bi hastalık sonuçta dimi bebiş yoksa yani :KK43:

esram valla kader arkadaşı olduk
adetlermiz düzenliydi.batlarımız aynıydı. kırmızılarımız da aynı. gelmiyorlar. hayır bebiş sinyali de yok :44: (benim bel ağrım var.kasıklarda batma o kadar. ama ne leke var ne bişey)
idrar testi, kan testi yok. yine yok.
bekle bekle nereye kadar. ben de senin gibi doktora hemen gitmemekte kararlıyım. 17.aralıka kadar olmazsam gitmeyi planlıyorum.
hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşım.

X