Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani bir topluluk teklif edilse oyle yazayim kibar yazayimki mune beni mimlemesin.size bir topluluk teklifi gelse kabul edicek kadar rahatsiniz masallah. Esiniz siz ve kadin. Ne munasebet yaaa konu fakemi kizlar ya
Bence de. Bunlar grup falan muhabbetleri . Hiçbir kadın buna izin vermez yoksa

İnşallah konu fake falandir, ama eğer gerçekse eşiniz sosyal dışa dönük değil abla o o değil hani

Açık ilişki değil, benim de midem bulanır.
Yani ben eşimin erkek ya da kadın arkadaş ayrımı yapmamasini anlayabiliyorum ama bu olay farklı ondan konu açtım.
Sizin mideniz falan bulanmamış gayette sindirmişsiniz, kocanızın çapkınlıklarına karıya kıza yazmasına “sosyallik” kılıfı uydurmak bu gerçeği değiştirmiyor. Eşinizin zeka geriliği falan yoksa kadın/erkek arkadaş ayrımını gayette yapabilir, bi gün evli barklı kelli felli bi adamın hatununa denk gelsin o sosyalleşmesi bakalım ne oluyo.

Konuyu okurken kendimi, kızılcık şerbeti Pembe gibi hissettim. Tövbeye estffff. Kocanız rahat ama, siz de daha mı rahatsınız nedir?

Kadınlara yürümenin adı da sosyallik,dışadönüklük olmuş konuda.
Umarım ağzının payını verirsiniz normal değil yaptığı ve sizin yaptığınız
Yok kadınlara yürümek başka bu başka yani eşim dışa dönük sosyal biri. Kadınla da erkekle de konuşuyor ama bu farklı.iste ondan konu actim

Yani...Afedersiniz ama şaka mısınız yoksa çok mu safsınız ben çözemedim? Adam sizin saflığınızdan faydalanıp aleni şekilde ona buna yürüyor olabilir mi? Hem çok lüzumsuz bir davranış hem de böyle bir buluşma olacaksa bile madem iyi niyetli sizi de götürebilir. Eşinizin rahatlığı ve tavırları hiç hoş değil bence siz biraz gözünüzü açın farkettirmeden takibe alın.

Yani o kadar emin konuşuyor ki ya adamda bir sıkıntı var ya da konuyu açan bayanda
Ben ancak kocamın kuşu ötmüyorsa bu kadar rahat olurum heralde. Başka ihtimal gelmedi aklıma. Ego tatmini falan da demiş, bişey yapamıyor flört etsin bari yazık falan gibi bir bakış açısı sanki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…