Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normalde ben de eşime karşı asla baskıcı değilim. İnsanın ne olursa olsun mutlu olabileceği şeyleri saygı çerçevesinde yapması taraftarıyım. Karşıdakini de olduğu gibi kabul ederim ama bu nedir Allah aşkına? Yani ben yerinizde olsam valizimi toplar dönerim ve artık bu adama eski kocam derim. Nasıl manipüle etmiş sizi farkında değil misiniz?

Ay birde, adam kendini avrupa yakası'ndaki tahsin sütçüoğlu sanmış, pastaneye davet etmiş. 50 sene öncenin flört taktiğini kullanmış.

Konuyu okuyunca bana sağdan soldan geldiler.

Sizdeki genişlik nasıl bir şey içinde at koştur. Kocanız kadına iş atmış sizde dinlemişsiniz, açık ilişki yaşıyosunuz sanırım midem bulandı.

Teşekkür ederim. Siz benim oncekinkonuna da yorum yazdınız. Bana yardımcı oldunuz. Yani bu durum başka türlü algılanması yani masum bir şey değil. Eşim salak mi salağa minyatiyor kendini mi kandırıyor. Hayır yani arkadaşları var eşimin erkek de var Kadın da var benden önce tanıdığı arkadaşlar bunlar ve tanıştım onlarla. Tamam hani olabilir isyerinde tanışırsın kahve içersin filan ama bu resmen başka türlü anlaşılacak bir şey değil. Çok gereksiz, saçma sapan. Yani kadınla bir şeyler yaşamak değil amacı, kendi egosunu tatmin etmeye çalışıyor ama benim bozuldugum şey tamam hani is yerinde yeni insanlar tanıdı onlarla sohbet etmek istiyor bunun için bizim basbasa geçireceğimiz zamandan çaliyor ok , ama böyle gereksiz bir şey için son aksamimizi harcıyor. İçinden böyle yapmak geliyor demek ki... tamam incelir incelir kopar benim de içimde bir şeyler dur bakalım.

Eşin dostluk adı altında ucan kuşa yürüyen cinslerden Gül.
Sende tarif edemediğim bir rahatlık mı, anlamazlıktan gelme mi değişik bir durum var zaten, genel konularından çıkardığım. İlişkinizin bu kadar sürmesi bundan muhtemelen yoksa eşin gibi bir adamla evlilik yürütülmez.

Son düzenleme:
Ay gittim geldim sinir oldum. Ablacım bak ben geniş bir kadınım, önceden de cok kez dedim biz eşimle çıplaklar kampına gitmiş çiftiz, görmediğimiz afedersin y.rak çanak kalmadı ama böyle bir genişlik ben bilmiyorum bundan sonra soranlara sosyalleşmeye gittik deriz madem g.vatligin adı bu olmuş

Sen saf mısın?
Akşam akşam ahlaksız kocanı mı aklıyorsun hepimizi gererek?
Bak şuan konuyu okuyan herkes gerim gerildi.
Adam seni aldatıyor.
Kendine gel.

Böyle gereksiz bir şey için dediğiniz adam sizi gözlerinizin önünde aldatıyor, incelir incelir kopar dediğiniz şey nedir? Evliliğiniz değil orası belli onurunuz gururunuz sanırım.

Sen daha içinden birşeylerin kopmasını bekliyorsan vay haline. Sende son akşam başka bir erkekle arkadaş olarak plan yaptım de bakalım nr olacak

O buluşmayı basın. Son gününüz eğlence ile noktalanır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…