Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel kardeşim adam senin sorun çıkarmayacağından o kadar emin ki yediği haltları saklama gereği bile duymuyor. Birbirimizi sıkmayalım tabi ki arkadaşımız, sosyal çevremiz olsun da böyle olmaz. Sosyallik de böyle bişey değil.

Açık ilişki değil, benim de midem bulanır.
Yani ben eşimin erkek ya da kadın arkadaş ayrımı yapmamasini anlayabiliyorum ama bu olay farklı ondan konu açtım.
Adam rastgele tanıştığı biriyle "buluşma" ayarlıyor resmen. Kadına jest de yapmış, hasarı ödetmemiş baksanıza.
Bayağı bayağı yürüme var karşılıklı. Ta en başında ne yapıyorsun sen? Ne kadını ne buluşması deyip kabus gibi çökerdim ben olsam.
Siz niye hala duruyorsunuz öyle? Bayağı aldatılmayı bekliyorsunuz sakin sakin. Niye?

Valla kusura bakmayın ben de olsam sizin gibi birinin yanında başka kadına o mesajı atmaya çekinmem.

Konunun ilk cümlelerinden biri eşimle birbirimizi cok seviyoruz ?

Sonra da "...Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever..." ? Pardon?

Bu yaptığının sosyallikle yeni insanla tanışmayı sevmekle alakası yok ki. Ama sizi buna öyle inandırmış ki hâlâ 'yanımda mesaj atıyor, yani kötü bir amacı yok, amacı farklı olsa mesajı yanımda atmaz' a getiriyorsunuz lafı.

Sokakta makul, mantıklı, orta zekalı yüz kişiye sorsak yüzü de bunun 'normal' olmadığını fark eder.

Umarım siz de fark edersiniz bir gün.

sizin içinizde aslında çoktan bir şeyler kopmuş gitmiş. bence rahatlığınız bundan. benim eşim yanımızda olmaksızın görüştüğüm erkek arkadaşlarım var. kez eşimin de beni araya karıştırmadan görüştüğü kız arkadaşları var. fakat tatilimizin son gecesi birbirimizi bırakıp arkadaşlarımızla geçirmeyi hiç aklımızdan geçirmiyoruz. birimiz de bu hataya düşersek "bırakayım bakalım, ne hali varsa görsün" diyecek noktaya gelmedik. bu evliliği bitirmeye yaklaştığımızda muhtemelen "ne hali varsa görsün" diyebilirim ancak.
siz çoktan bitmişsiniz.

Açık ilişki içerisindesiniz de haberiniz mi yok?

Adam doğum gününde bile size bir başkasını tercih etmiş. Kadın mı bu arkadaşı da yoksa? Bodrumun son gününe de bir başlasını tercih etmiş. Herkes hayatta kendi konumunu kendisi belirler. Layık gördüğünüz şey evli bile olsanız eşinizin yedek kulübesi mi?

Açık ilişki değil, benim de midem bulanır.
Yani ben eşimin erkek ya da kadın arkadaş ayrımı yapmamasini anlayabiliyorum ama bu olay farklı ondan konu açtım.
Tamam bak ben sana dümdüz söyleyeyim. Sen belli ki biraz saf bir arkadaşımızsın.
Adam kadınla yatacak, ama yan yana bir şey yapmadan değil, sevişecekler ve böylece araba masraflarını da ordan düşecek.
Bitti gitti. İnşallah anlamışsındır.

Yani bir topluluk teklif edilse oyle yazayim kibar yazayimki mune beni mimlemesin.size bir topluluk teklifi gelse kabul edicek kadar rahatsiniz masallah. Esiniz siz ve kadin. Ne munasebet yaaa konu fakemi kizlar ya

Eee, ne yapacaksınız yani? İşim olmaz dediğiniz şey boşanma mı yoksa sadece üstüne çizik mi atacaksınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…