Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben ancak kocamın kuşu ötmüyorsa bu kadar rahat olurum heralde. Başka ihtimal gelmedi aklıma. Ego tatmini falan da demiş, bişey yapamıyor flört etsin bari yazık falan gibi bir bakış açısı sanki.
Öyle olsa bile alem ne der kadın ne düşünür diye insan yine göze alamaz ya 🤦🏻‍♀️ adam y.vş.k da kadına ne sıfat bulsak bilemedim 🤔

Kusura bakmayın da eşinizin yaptığı teklifin tek bir anlamı var , sen bana bı kere vurdun, ben de sana bı kere vurayım odeşelim🤢...Bu kahve teklifinin kocanız için de karşı taraf için de başka bir açıklaması yok...Kadın da bi tuhaf, adamın biri arabasına sürttüm diye beni pastaneye çagirsa , vereyim paranı sanayiiye git, pastane ne alaka abi derim...Ama en tuhaf sizsiniz bence...

Ben ancak kocamın kuşu ötmüyorsa bu kadar rahat olurum heralde. Başka ihtimal gelmedi aklıma. Ego tatmini falan da demiş, bişey yapamıyor flört etsin bari yazık falan gibi bir bakış açısı sanki.
Ya da sevmiyorsam gözden çıkardıysam rahat olurdum.
Sevgilim tutup elin kadınına hasarı ödemeyiverin diyecek he mi? Keltoş kafasından saç çıkarır geri yolarım onun.
Elin kadınına jest yapmak ona mı kaldı? Hele hele bir de kahve içecekmişmiş, boğazına dizerim o kahveyi.

Teşekkür ederim. Siz benim oncekinkonuna da yorum yazdınız. Bana yardımcı oldunuz. Yani bu durum başka türlü algılanması yani masum bir şey değil. Eşim salak mi salağa minyatiyor kendini mi kandırıyor. Hayır yani arkadaşları var eşimin erkek de var Kadın da var benden önce tanıdığı arkadaşlar bunlar ve tanıştım onlarla. Tamam hani olabilir isyerinde tanışırsın kahve içersin filan ama bu resmen başka türlü anlaşılacak bir şey değil. Çok gereksiz, saçma sapan. Yani kadınla bir şeyler yaşamak değil amacı, kendi egosunu tatmin etmeye çalışıyor ama benim bozuldugum şey tamam hani is yerinde yeni insanlar tanıdı onlarla sohbet etmek istiyor bunun için bizim basbasa geçireceğimiz zamandan çaliyor ok , ama böyle gereksiz bir şey için son aksamimizi harcıyor. İçinden böyle yapmak geliyor demek ki... tamam incelir incelir kopar benim de içimde bir şeyler dur bakalım.
Hala son akşam falan diyorsun şakamısınız. Bu kadar saf olamaz bir kadın ya. Kocan tam bir yavşak. Sende bu kadar saf olma sinirim bozuldu. Çoktan o adamı gebertmiştim bu sosyallik falan değil yavşaklık.

Yok kadınlara yürümek başka bu başka yani eşim dışa dönük sosyal biri. Kadınla da erkekle de konuşuyor ama bu farklı.iste ondan konu actim

Eee tamam sizde bu farklı diyerek bunun sosyallikten(!) olmadığını biliyorsunuz. Biz ne desek boş. Yedek kulübesinde size mutluluklar. Canı sıkılırsa gelir.

Ya da sevmiyorsam gözden çıkardıysam rahat olurdum.
Sevgilim tutup elin kadınına hasarı ödemeyiverin diyecek he mi? Keltoş kafasından saç çıkarır geri yolarım onun.
Elin kadınına jest yapmak ona mı kaldı? Hele hele bir de kahve içecekmişmiş, boğazına dizerim o kahveyi.
Gülün yerine biz sinirlendik burda 😂😂.

Senin için sorun kadına yürümesi değil,
Senle son gecesinde kadına yürümesi anladığım kadarıyla

Yani geçen hafta başkasına kur yapsa sorun olmayacaktı.
Tek sorun, son gece yapması
Yok sorun o değil tabi ki ama bir de son gece yani.

Hanimefendi esiniz sizi cok iyi kandirmis bu zamana kadar siz seviyorsunuz ama sevilmiyorsunuz gibi duruyor buradan kadininda erkeginde karsi cinsten arkadaslari tabi ki olabilir yeri gelir beraber vakit gecirirsiniz ama sizin genellikle anladigim kadari ile esiniz hep sizi birakip takilmis adama bu rahatligi siz vermissiniz sizin yaninizda baska bir kadina cok rahat yurumus yani

Eşimle aramız iyidir, birbirimizi çok seviyoruz.9.5 yıldır beraber, 8,5 yıldır evliyiz.
6 haftalık bir iş için Bodruma geldik. Pazartesi dönüyoruz. Bu süreçte ne yaptık? 2 defa dışarıda kahvaltı yaptık. 1 kere bir bira içmek için dışarı çıktık.onun dışında hiçbir şey. Eşim çok yoğun çalışti gündüz hep ise gitti Akşam yorgun, bazen eve is getirdigi de oldu.. Bir kaç kere çalıştığı yerde arkadaşları ile dışarı çıkıp kahve vs içti. Buraya kadar sorun yok.
Geçenlerde doğum günüydü. Pasta alıp isyerinde kutladı. Ben de geleyim mi? Dedim gel dedi gittim akşamına başbasa kutlarız sandım. O ise işlerinde o gün kutlamada bulunamayan bir arkadaşı ile buluşup kahve içmeyi tercih etti. Ben evde kaldım. Icimden biraz bozuldum ama Olabilir dedim sorun etmedim.
Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever.
Geçen gün trafikte giderken buna arkadan araba ile bir kadin çarpmış. Bizim arabada çok hasar yok ama belirgin çizikler mevcut. Kadın %100suçlu hasarinizi karşilayim demiş. Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış. Ben cimden bu duruma ne munasebet diyorum ama eşime dedim ki "bak bu normal değil. Kadın bunu çıkma teklifi olarak algılamistir" dedim. Eşim de "Yok canım, olmaz öyle şey, e öyle sansa bile gelip beni görünce öyle olmadığını anlar, seni anlatacağım sohbet edecegim" vs dedi. Sonra aradan yarım saat geçti. Bana " hakli olabilirsin ben bir bahane üretip buluşmayı iptal edeyim, gereksiz" Dedi neyse bugün eşyaları topluyoruz, buzluktan köfteleri çıkart da bari bu akşam yiyelim kalmasin" Dedi cunku cumartesi yine işlerinden bir başka arkadaşla buluşacakmis. Pazar gecesi de kadınla bulusacakmis. Ya bodrumda son gecemiz zaten dogru durust bir şeyler yapamadık. Onun içinden benimle bir şeyler yapmak yerine gidip el.alemle buluşmak geliyorsa bir şeyler bitmeye mi başladı aramızda acaba? Diyorum. (Başlık geçen gün hiçbir başlığa uymayan konular bölümünde açtığım konunun aslı)

Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış.

bu paragraf herşeyi özetliyor da, boşver sen , son geceye odaklan.

Adam rastgele tanıştığı biriyle "buluşma" ayarlıyor resmen. Kadına jest de yapmış, hasarı ödetmemiş baksanıza.
Bayağı bayağı yürüme var karşılıklı. Ta en başında ne yapıyorsun sen? Ne kadını ne buluşması deyip kabus gibi çökerdim ben olsam.
Siz niye hala duruyorsunuz öyle? Bayağı aldatılmayı bekliyorsunuz sakin sakin. Niye?
Aldataxaksa aldatsın ben kabus gibi çöktüm diye aldatmaktan vazgeçecekse ne kıymeti var? Doğru yolu kendi bulsun diye bekliyorum. Herkes kendi özgür iradesi ile hareket eder hareketlerinin de sonucuna katlanır.

Valla kusura bakmayın ben de olsam sizin gibi birinin yanında başka kadına o mesajı atmaya çekinmem.

Konunun ilk cümlelerinden biri eşimle birbirimizi cok seviyoruz ?

Sonra da "...Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever..." ? Pardon?

Bu yaptığının sosyallikle yeni insanla tanışmayı sevmekle alakası yok ki. Ama sizi buna öyle inandırmış ki hâlâ 'yanımda mesaj atıyor, yani kötü bir amacı yok, amacı farklı olsa mesajı yanımda atmaz' a getiriyorsunuz lafı.

Sokakta makul, mantıklı, orta zekalı yüz kişiye sorsak yüzü de bunun 'normal' olmadığını fark eder.

Umarım siz de fark edersiniz bir gün.
Normal.olmadigi için konu açtım.

Eşimle aramız iyidir, birbirimizi çok seviyoruz.9.5 yıldır beraber, 8,5 yıldır evliyiz.
6 haftalık bir iş için Bodruma geldik. Pazartesi dönüyoruz. Bu süreçte ne yaptık? 2 defa dışarıda kahvaltı yaptık. 1 kere bir bira içmek için dışarı çıktık.onun dışında hiçbir şey. Eşim çok yoğun çalışti gündüz hep ise gitti Akşam yorgun, bazen eve is getirdigi de oldu.. Bir kaç kere çalıştığı yerde arkadaşları ile dışarı çıkıp kahve vs içti. Buraya kadar sorun yok.
Geçenlerde doğum günüydü. Pasta alıp isyerinde kutladı. Ben de geleyim mi? Dedim gel dedi gittim akşamına başbasa kutlarız sandım. O ise işlerinde o gün kutlamada bulunamayan bir arkadaşı ile buluşup kahve içmeyi tercih etti. Ben evde kaldım. Icimden biraz bozuldum ama Olabilir dedim sorun etmedim.
Bu arada eşim çok sosyal ve dışa dönük bir insan, yeni insanlar ile tanışmayı sever.
Geçen gün trafikte giderken buna arkadan araba ile bir kadin çarpmış. Bizim arabada çok hasar yok ama belirgin çizikler mevcut. Kadın %100suçlu hasarinizi karşilayim demiş. Esimse "gerek yok önemli değil. Ama biz yine birbirimizin telefonunu alalım bu bir dostluğun başlangıcı olabilir, bir yerde bir kahve iceriz" demiş. Sonra da kadına mesaj atti. "Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim" diye mesaj atti. Kadın da pazar akşamı 8de x pastanesinde buluşalım yazmış. Ben cimden bu duruma ne munasebet diyorum ama eşime dedim ki "bak bu normal değil. Kadın bunu çıkma teklifi olarak algılamistir" dedim. Eşim de "Yok canım, olmaz öyle şey, e öyle sansa bile gelip beni görünce öyle olmadığını anlar, seni anlatacağım sohbet edecegim" vs dedi. Sonra aradan yarım saat geçti. Bana " hakli olabilirsin ben bir bahane üretip buluşmayı iptal edeyim, gereksiz" Dedi neyse bugün eşyaları topluyoruz, buzluktan köfteleri çıkart da bari bu akşam yiyelim kalmasin" Dedi cunku cumartesi yine işlerinden bir başka arkadaşla buluşacakmis. Pazar gecesi de kadınla bulusacakmis. Ya bodrumda son gecemiz zaten dogru durust bir şeyler yapamadık. Onun içinden benimle bir şeyler yapmak yerine gidip el.alemle buluşmak geliyorsa bir şeyler bitmeye mi başladı aramızda acaba? Diyorum. (Başlık geçen gün hiçbir başlığa uymayan konular bölümünde açtığım konunun aslı)

G gul2016 51 yaşında, yetişkin bir kadınsınız. Ya gerçekten ortada bir eş ve böyle bir olay yok ya da siz bizimle eğleniyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X