Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aldataxaksa aldatsın ben kabus gibi çöktüm diye aldatmaktan vazgeçecekse ne kıymeti var? Doğru yolu kendi bulsun diye bekliyorum. Herkes kendi özgür iradesi ile hareket eder hareketlerinin de sonucuna katlanır.
İyi de adam ne yapsa siz aldatmak olarak görmüyorsunuz ki sosyallik dışa dönük diyorsunuz. İlla yatakta basmanız mı gerek

Aldataxaksa aldatsın ben kabus gibi çöktüm diye aldatmaktan vazgeçecekse ne kıymeti var? Doğru yolu kendi bulsun diye bekliyorum. Herkes kendi özgür iradesi ile hareket eder hareketlerinin de sonucuna katlanır.
Kadınla buluşup kahve içip dönse sorun değil yani, sevişirse boşanacaksınız.

Kafanız güzelmiş valla güle güle kullanın.

Kocan, doğru yolu , yol üstündeki hatunlarda bulmuş.

Abla nerdesin il ilçe ver gelip seni sarsa sarsa kendine getirmek istiyorum adam saf falan değil gözünün önünde yapıyor çünkü zaten gitmiyosun seni kaybetme korkusu yok neyini gizlesin senden yani adamın yüzsüzlük seviyesi aldatmasından daha beter hala diyosun son akşam benle geçirmek yerine onla geçirirse falan abla iki dk düşün bir erkek sana gelip bizim tanışmamış tesadüf değil dese ne dersin bu arkadaşlık cümlesi değil

Buradan sonra doğru yol diye bir şey yok.
Affedilecek noktada mı sizce bu durum?

Hayatım bak açık evlilik filan yaşıyorsanız açık açık söyle, burda bunu anlayıp seni savunacak vizyonda insanlar da var ama açık evlilik kurumu dışında şu adama hayırdır sen? diyememeni hoşgörüyle, saflikla , iyi niyetle , acikgoruslulukle , özgur irade kuramiyla filan aciklayamazsin , yani olmaz

Son düzenleme:
Yok kadınlara yürümek başka bu başka yani eşim dışa dönük sosyal biri. Kadınla da erkekle de konuşuyor ama bu farklı.iste ondan konu actim
"Hiç bir karşılaşmanın tesadüf olduğuna inanmam. Bu kaza bizim tanışmamıza vesile oldu. Benimle kahve içmeyi kabul ederseniz sevinirim"

Aynen ablacım bu yürümek değil zaten adam depar atıyor

Bak şuan arkadaşım kızlı erkekli karisik grubunlaydı hemde saatlerdir. Hiç aklım kalmaz acaba ne yapıyorlar diye. Bazen bende onlarla beraber olurum bazen erkek arkadaşlarımız beni eve bırakır bazen benim eşim kiz arkadaşlarımızı evlerine bırakır vs. icli dışlı olduğumuz arkadaşlarımız var bazılarıyla spontane gelişir birbirimizde kalırız baya genişizdir cevremize göre ama sizdeki başka bişey olmuş.

Kadın yalnız mı yaşıyorsun diyince yok ailemle yaşıyorum diyecek ama detay vermez hshshshsb
Egecell konu sahibinin yerine ben sinir oldum. Hani bak seni anlatıcam diyor kadına 3 yaşında çocuk kandırır gibi. İnsanın aklıyla dalga geçmektir bu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…