Trafik dostu konusunun aslı. Ne oluyor acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam açık açık başka kadına yürümüş. Yürümüş değil koşmuş . Siz hala bana ayiracagi zaman diyorsunuz . Hayatınızda eşinizden başka ilişki olmadı mi

Bu düpedüz aldatma. Sen de fazla mı safsın yoksa başka bir şey mi var anlamadım.

Siz açık ilişki mi yaşıyorsunuz ? Eşiniz resmen flörtöz mesaj atmış

Biri bana şu durumda böyle şeyler söylese sapık mıdır nedir derim kaçarım.
Siz ne kadar iyi niyetlisiniz öyle. Aşırı.

Benim yanımda attı. Hani bir insan da bu kadar saf ya da salak.olamaz. dedim ki bak bu öyle masum algilanacak bir şey değil deli mi ne. bir de araba hasar görmüş "ne olmuş.?" Diyor yahu çizikler var kör müsun nesin? Hadi onu geçtim film mi çeviriyorsun ne yapıyorsun. Yok tanışma vesilesiymis, tenis kulübünde de tanisabilirdim diyor. İyi de tenis kulübünde tanışırsın herkes evli misin bekar misin bilir, ortak bir aktivite vardır oranın kafesi vardır bir zemin olur arkadaşlık olur , aileler de tanisir. başka şey algılanmaz. Bu öyle değil ki. Bana önce haklısın düşündüm filan dedi vazgeçti ben baktım telefonuna kadına iptal mesajı yazmıştı diye yazmamış daha sonra bugün dedinki gideceğim. Neyse bir şey demeyeceğim bakalım gidecek mi gitmeyecekm mi pazar günü. Demeyeceğim de paralamayacagim da neyini paralarım? Ben paraladim diye vazgeçecek adamla isim olmaz. Burada son akşamını benimle geçirmek yerine arabasını arkadan çizen bir hatunla geçirmek geliyorsa içinden onunla da osim olmaz. Onun içinden nasıl geliyorsa öyle yaşar bundan sonra ömrünü.
Delil aldım. Mesajların ekran görüntüsü.

Adam gitmeden gece kaçamağı yapayım diyor . Gerçekten kaç yıllık pro üyesiniz troll değil değil mi ? Bizi keklemiyorsuniz

Nasıl bisey yok gibi devam ediyorsunuz hayatınıza?
Eşinizi sosyal olarak nitelendiriyorsunuz ama eşiniz sosyal değil çapkın. Aldatıyor sizi, yani bu benim için bir aldatma.

Benim de aklıma g.vatlık geldi yazmayayım dedim
Çok sinir bozucu bir konu
G.vatlığın adı sosyallik olmuş. Vay anasını

Valla sadece eşinizin tavrına baksam açık ilişki yaşadığınızı düşünürdüm. Allah yardımcınız olsun. Zor bir durum. Çok da ilginç. Yani mesajı falan yanınızda atması.

Bu sakinliğe oscar ödülü vermeleri gerekiyor.

Sizdeki genişlik nasıl bir şey içinde at koştur. Kocanız kadına iş atmış sizde dinlemişsiniz, açık ilişki yaşıyosunuz sanırım midem bulandı.
Açık ilişki değil, benim de midem bulanır.
Yani ben eşimin erkek ya da kadın arkadaş ayrımı yapmamasini anlayabiliyorum ama bu olay farklı ondan konu açtım.

Senin için sorun kadına yürümesi değil,
Senle son gecesinde kadına yürümesi anladığım kadarıyla

Yani geçen hafta başkasına kur yapsa sorun olmayacaktı.
Tek sorun, son gece yapması

Kadın kaçmamis ama atlamış Brad Pit kocama
Al birini vur ötekine olmuş evet. Gözünüzün içine baka baka başka kadınlara yürüyüp buluşmalar ayarlamasının bir sebebi vardır elbet.
Siz de böyle trafikte bir erkekten numara isteyip ben tesadüflere inanmam buluşalım der misiniz? Böyle şeyler yapmanız normal mi karşılanır her iki tarafta da?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…