Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pazara kadar beklersen beraber yapalım mı yanıma arkadaş arıyorum

Kızlar bişey sorucam.Sabah aynı marka 2 test yaptım birini 6.30 gibi diğerini 10 gibi.Uyudum arada sıvı almadım yani ondan yaptım bi de ikna olmadım açıkçası.Bilirsiniz o hayal kırıklığını.Birinin T bölgesinde bi gölge var diğerinde yok.Bu kuruma çizgisiyse ikisinde de olması gerekmez mi ? Hala Regl olmadığım için soru işaretleri yaratıyorum kendime

Sol kasığımda son bir saattir falan aşırı bi acı var bu konu hakkında bilgisi olan var mı mor olan bi yerinize dokunursunuz ya tıpkı öyle bi şey ama ben dokunmadan acıyor tabii

24ü benim de yapmasam mı acaba bi an gaza gelip yazdım zor tutuyorum kendimi
Bende hamileymisim hissi yok, hicbirseye kesin belirti diyemiyorum. Bat 25 benimde en fazla negatifi gormus oluruz :) kendimi buna hazirladim ben zaten ondan sonra 21-22 gibi eger adet oncesi pembe akintim gelmezse o zaman derim adet olmayacagim.

Gelene kadar pes etme kuşum BurcuAD

Hahahaha ben de laboquick mi ne var ya onu yapcam iyi bi marka mı onu bile bilmiyorum
Bende isvicredeyim migrostan aldim 2 li guya erken gösteriyor, o markayi burda forumda cok gordum ama bilemiyorum nasil. Clearblue alsammi dedimde sonra dusundum yoksa zaten cikmicak ne diye o kadar para vereyim ondada ultra olanini sayfasindan hesapladim en erken cumartesi test yapabilirsiniz yaziyordu ama cikacagi ne malum

Ayyy heyecanlandım normalde ben umutsuz olurum hiç test yapma aşamasına bile gelmeden adeti beklerim ve geç de olsa adet gelir. Bu ay ilk defa test ile yumurta takibi yaptım ya ne olsa belirti arıyorum hamile olduğumu hissetmiyorum ama yine de test yapmak için aşırı hevesliyim inşallah çift çizgiyi görürüz hayırlısıyla

Resim varsa atsana yavrum bakalm

Resim yok zaten yoğun ışık altında görülüyo ama dediğim gibi birinde gölge var birinde yok yani kuruma çizgisiyse ikisinde de olması gerek diye düşünüyorum
Kuruma cizgisi her testte çıkmıyo diye biliyorum bide mac gün geçti adetinden belirtin var mı canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…