Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy bide o sorun var yaa sürekli aynı eczaneden alıyom utana sıkıla bide bi adam var hep o veriyodu gene çok şükür bi kız vardı ondan aldım ama bitti hepsi tukettim
Bu ay kırmızıları görürsem öbür ay salıcam valla yeter valla o paralarla kendime neler alırdım ne zaman bat geçer ondan sonra kan testi yaparım (dayanabilirsem)

Kızlar bide erken gebelik testimde on saniye çiş akışında tütün diyo ben 10 saniye işeyemiyorum kaba yapıp ordan içine koyuyorum acaba ondan mi cikmiyo

Kızlar bide erken gebelik testimde on saniye çiş akışında tütün diyo ben 10 saniye işeyemiyorum kaba yapıp ordan içine koyuyorum acaba ondan mi cikmiyo
10 saniye nasıl tutucan cis akısına ne sacma bir şeymiş Allah'tan erken test almıyorum

Ayy bide o sorun var yaa sürekli aynı eczaneden alıyom utana sıkıla bide bi adam var hep o veriyodu gene çok şükür bi kız vardı ondan aldım ama bitti hepsi tukettim
Biz bı köyde yaşıyoruz ilçede bir tane eczane var eşimde bende hocayiz en son eczacı eşime hocam daha olmadı mı ya bütün testleri sana sattık demişti o günden sonra 10 li olarak trendyoldan aldim

Kızlar bı bakar mısınız bugün adet günün göğüs ağrılarım var ara ara kasık ağrısı bir de bugün kalcam çok ağrıdı

Eklentiler

• IMG_20220218_192446.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 70
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…