Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben dün yada önceki gün bir test yaptım sabah erken gebelikti ama çok hafif bir belirti varla yok arası koyarım buraya şimdi bakarsın.gaz acaip var birde arada bacağımda çekilme oluyor bazen sağ bazen sol anlık bi batma oluyor mesela garip garip şeyler his olarak gebe hissetmiyorum oysa bir kimyasalım var onda acaip gebe hissetmiştim falan şuanda kalbim heyecanlanıyor ama yok yaaa diyorum aklım olabilir diyor kalbim değildir diyor aradayım

Eklentiler

• EA1CC7D9-7A2E-4C50-942E-9D0C6C04B474.jpeg
    61,1 KB · Görüntüleme: 52
  • 4FE86910-819C-4FBE-B255-8572D1C32389.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 52
  • 7DA23BB7-864A-4BF3-8980-3CB385055D58.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 55
  • EF389DDC-7F99-4511-963E-7EE1019177A7.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 54
Bence şöyle düşün hayatta hiçbir şeyin garantisi yok bak burda bir sürü kişi çift çizgi görüp daha sonra kimyasal olduğunu öğreniyor yada hamileliğin ilerleyen dönemlerinde bebeğini kaybedebiliyor yada ölü doğum yapabiliyor bebek ilk yılında yaşamıyor vb o yüzden veren de Allah alan da Allah .ol derse olur geciktiyorsa güzelleştiriyor dur rabbim belki hayırlısi budur da bilmiyoruzdur Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah kimseyi de evladiyla sinamasin amin

Bal tarçın çörek otu yemiştim o yapmış olabilur mi bilemiyorum ki.
Hayır bende böyle gelmez leke şeklinde adetim,
Evet dediğin gibi yumurtlamanın üstünden 9 gün geçti.
o kürü hic denemedim kimde nasil etki yapar bilmiyorum. Sadece bir gün birkac damla ya da 3 gün yada 12 güne kadar sürebilen pembe yada kahve lekelenme yerlesme kanamasi olarak geciyor ama benim yasadigim yada senin yasadigin o mu bilemem. Yerlesme kanmasi olma ihtimali var sadece emin olmadigim icin kesin diyemiyorum. Ancak onu adet olmayinca yada testte pozitifi gorunce anlariz.

Canım seni umutlandirmak istemem ama benimde bacağımda çekilme olmuştu. Bu arada benim de ilk gebeligim kürtaj ile sonuçlandı bebek gelişimi olmadığı için. İnşallah bu sefer ikimiz için de hayırlı olur.

Ya hadi inşallah bakalım benim bat 23 senin ne zaman ben Cumartesi yada pazar sabah bi test yaparım meraktan ama çok acaip korkuyorum niyese normalde Ocak ayı kızlar bilir denk gelen olduysa sabah akşam test yapar atarım negatiftir sallamam belki yine sallamam ama acaip bir durum bilmiyorum yani içimde hem varsa hem yoksa hissi bende anlayamadım önceki aylardan ve gebelik zamanımdan farklı bir hal vs bakalım

Özelden yazdım bakar mısın?

2 gündür sık idrara çıkıyorum

Canım benim bat tarihim 17 Şubat'tı. 1hafta önce test yapmıştım dayanamayıp ve çizgiyi gördüm. Şimdi tatilden dönmeyi bekliyorum kan testi yaptırmak için. Senden de hayırlı haberleri bekliyorum.

Özelden yazdım bakar mısın?
Baktim canim :) su an halimi görsen, buraya firsat buldukca bakabiliyorum. Bir yandan oglum ikide bir anne bak anne bak diyor diger yandan köpek cikmis karnimda top kemiriyor 1 degil iki cocugum var aslinda, 3. ye niyetlendim birde. Eve köpek alana kadar bilmiyordum beni bu kadar zorlayagacini ama artik ömrü boyunca bizimle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…