Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelikte de şiddetli ağrılar olabiliyor canım benim öncekinde öyleydi
Öyle mi benn daha önce hiç yaşamadığım için bilmiyorum. Wc gitmekten gına geldi artık ped taktım o kadar ağrım var. Ağrı kesici almak istiyorum ama kırmızıları da görene kadar beklemeye çalışıyorum sıcak su torbasını belime bacaklarıma koyunca ağrım biraz geçiyor sizce sıcak su torbasının bir zararı olur mu?

Hiç testte denemedim kuzum ben takvimden takip ediyorum çünkü adetim çok düzenlidir bu gün olmam gerekiyo ama henüz olmadim dün test negatif cikmisti
Hayirlisi olsun hakkimizda canim zaten olacaksa test olmus yada olmamis farketmiyor. Ovulasyon testleri ile ne kadar pik yakalasak aylarca olmayabiliyor.

Bence torba koyma bilemiyorum etkisini ama doktorum bana parol alabilirsin demişti

Dr lar bazen böyle moral bozuyor, oysaki bak ne güzel olmuş hamd olsun ilk evlendiğinde daha. Meliğinle inş cennette buluşacaksın annesi
Bu yavrunuza Rab'bim sağ salim kucağına aldırsın

Akıntı, idrarda koyuluk, uyku hali, sık idrara çıkma oldu mu öğrenmeden?

Kızlar bata 6 günüm var, bugün peçeteyle silerken leke geldi açık renk, pembe, yaşayan var mıydı benzer durum?

Ins darısı bize
Bi batma olsun hemen yazıcam sana inş, bir haftam kaldı
Akıntıda olucak di mi? Benim pek akıntı olmazda.
Canım geç yazıyorum kusura bakma yurtdışındayim internet buldukça yazabiliyorum. Benim öyle fazla bir akıntım olmadı ama ilk gebelikte çok fazla gaz olmuştu mesela bunda olmadı. Aynı kişide bile farklı etkiler gösterebiliyor gebelik

Estağfurullah ne demek:) akıntı evet herkesde olmazmış, benim normalde de pek olmaz.

Gebelik olunacaksa olabiliyor olmsada olabiliyor bu ağrılar o nedenle belirleyici değil en belirleyici adet derler oda 1 hafta 10 gün gecikince o nedenle ya kan testi ver kesinleştir kafandan kurtul yoksa stres yada düşünce regliyi geciktiriyor

Bence torba koyma bilemiyorum etkisini ama doktorum bana parol alabilirsin demişti
Evet parol zararsız ama ben onu içince o gün kesiliyor ertesi gün regl geliyor. Zaten kafam karışık ondan içesim de yok ama kesin boşu boşuna bu ağrıyı çekiyorumdur

Gaz mı ben gazdan öleceğim ne yesem gaz yapıyor bıktım öyle zor durumda kakıyorum ki sorma

Haklısın büyük ihtimalle yüzümde de o yüzden yara çıktı üç gün gecikince iyice stres yaptım

Kızlar bata 6 günüm var, bugün peçeteyle silerken leke geldi açık renk, pembe, yaşayan var mıydı benzer durum?
Bende aynisini yumurtam catladiktan 5 gün sonra yasadim ama tabi yerlesmemi baska birseyden kaynaklimi bekliyorum 25 subati. Benim normalde de adete 2-3 gün kala pembe lekelenmem olur oyle anlarim 2-3 gün sonra adet olacagimi. Adet oncesi böyle bir durum yasamiyorsan yerlesme kanamasi olabilir tabi eger yumurtlaman en az 6-12 gün önce olduysa

Gaz mı ben gazdan öleceğim ne yesem gaz yapıyor bıktım öyle zor durumda kakıyorum ki sorma
Bu benim için en belirgin gebelik belirtisi idi gazdan duramıyordum. Sen test yaptın mı canım tüm yazılanları okuyamadigim için arada kaçırmış olabilirim.ben hala kan testi yaptıramadim. Artık dönünce doktor kontrolü ile birlikte olacak herhalde

Bal tarçın çörek otu yemiştim o yapmış olabilur mi bilemiyorum ki.
Hayır bende böyle gelmez leke şeklinde adetim,
Evet dediğin gibi yumurtlamanın üstünden 9 gün geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…