Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kullanmıyorum canım bi kızım var 4 buçuk yaşında 2 ay önce kontrole gittim gmhersey yolunda bi engel yok dedi ama negatif oluncada çok üzülüyorum nasip ama bakalm umut var
hayırlısı olsun canım. cok şükür degerlerin iyiymiş, her zaman umut vardır :)
B6 B12, koenzim Q10, D vitamini iyot çinko selenyum, A C E vitaminleri bunlar yumurta kalitesini artırmaya yardımcı, ing bir kaynaktan okuyup not almıştım. folikasitle birlikte alınması faydalı olur aklında olsun.
bir de bircogumuzun gözden kacırdıgı; makyaj malzemeleri, kremler, sampuanlar ve pet şişeden ictigimiz sular, plastik saklama kapları bunların hepsi hormon degerlerimizi bozuyor. mümkün oldugunca kimyasal içeren ürünleri hayatımdan cıkardım size de tavsiye ederim

Aynen öyle çok teşekkür ederim söylediklerini mutlaka dikkate alicam

Arkadaşlar ovulasyon testime bakar mısın gebelik testi hep silik silik çıkıyordu bugünde ovulasyon yapayım dedim sonuç bu

Eklentiler

• IMG20220216140512.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 85
Kızlar bugün bat günüm normalde bu saatte regl gelirdi hala gelmedi. İçimden bir ses birkaç gün günün geçebilir dese de çok heyecanlıyım inşallah bu ay olur

Bende iki gündür kahve rengi lekenme yaşıyorum. Bugun evde gebelik tesri olmadığı İçin ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi bayağı belirgin. Ama ovulasyon testi gebelik belirlemediği için ümitlenmedim

Kızlar yazdım ama kimse görmedi Şubatın 6 da iğne vuruldum bugün 10. Günüm ve bugün de adetim gelmezse 2 gün geçmiş olacak anlamadığım olay şu bazı arkadaşlar iğneden 14 gün sonra adet olunuyor diyolar yani normal adet zamanın da olmuyormuşsun bazıları da normal adet zamanını bekliyor kafam çok karıştı doktor bana 14 gün falan demedi direk iğneyi vurul adetin geçti mi gel test yapalım dedi şuan ne yapacağımı bilemedim açıksası

Adetin geçmiş neden test yapmaya gitmedin canım benim

iğne yumurtayı çatlatır buda normal takvimdeki döngünüzü değiştirir normali iğneden 14 gün sonra adet olmanızdır daha 4 gününüz var

Beklenen adet gününle bir olmaz canım iğneden 14 gün sonra gebelik yoksa regl gelir derler. Bu 14 gün 2-3 gün ileri oynamayabiliyor

Canım ben elendim kırmızıları koyabilirsin :)

Ben dün ovulasyon testim koyu çıkınca hamile olduğumu ogrendim canim bence umut var
Canm benim de ovulasyon testim bu bakar mısın ama ben sıvı aliminn üzerinden 2 saat geçmesi gerwktigini bilmiyordum ve suyla beraber kahve içtim bir saat geçmeden yaptim

Eklentiler

• IMG20220216140512.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 64
Bende iki gündür kahve rengi lekenme yaşıyorum. Bugun evde gebelik tesri olmadığı İçin ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi bayağı belirgin. Ama ovulasyon testi gebelik belirlemediği için ümitlenmedim
Merhaba benim de bugün kahverengi akıntım oldu bat ne zamandı sizin yerleşme kanaması olabilir mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…