Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hepinizden allah razı olsun çok teşekkür ederim bu ayda olmadı :KK43: umudumu kaybetmemek için elimden gelen herseyi yapıcam ama içim içimi yiyor. ilk kızımda evlendiğim zaman hemen hamile kalmıştım 7 sne geçti :KK43: rabbim bana da 2. kez bu duyguyu tattırır inşallah :KK43:
Allah hayırlı zamanda nasip etsin, saglıklı ve hayırlı bir cocugunuz olsun
ben de ilk çocugumda 6 ay bekledim ama amh düşüktü tüp bebek filan demişlerdi, olmayacak mı diye düsünürken klomenle oldu cok sukur. şimdi biz de ikinciyi istiyoruz nasipse olur inşallah ama en onemlisi psikoloji. olumlu düşünün, saglıgımız yerinde ya cok sukur. bugün hsg cektirdim, radyolojide sıra beklerken hastalar gelip gidiyor, cok sukur dedim saglıgımıza

Takvime göre 4 ü yumurtlama günü bu gün 12. Gun ve 29. 4. 9. Ve 15 yani dün ilişki oldu 4 ü yumurtlama günü o gün tutmadıysa 9 unda hiç tutmaz ☹
sadece takvimden yumurtlama takip ediyosan yanılabilirsin belki daha sonraki günler yumurtlama olduysa bekle günün geçene kadar geç döllenmede bir ihtimal sonuçta

sadece takvimden yumurtlama takip ediyosan yanılabilirsin belki daha sonraki günler yumurtlama olduysa bekle günün geçene kadar geç döllenmede bir ihtimal sonuçta
Takvim dogru olmayabilir canım bence batı bekle
Beklemekten başka şansım yok zaten kızlar bakalım nasip yaa kendime kızıyorum ama test yapmicam dedim dedim son 2 gün kala anca sabrettim dayanamadım o yüzden sinirlerim kendime yani

Beklemekten başka şansım yok zaten kızlar bakalım nasip yaa kendime kızıyorum ama test yapmicam dedim dedim son 2 gün kala anca sabrettim dayanamadım o yüzden sinirlerim kendime yani
Sinirlenme bence normal bekleyememek sadece sen değilsin ki böyle yapan bosver rahatla biraz belki de vardır hic belli olmaz hala gecmiş değil

Takvime göre 4 ü yumurtlama günü bu gün 12. Gun ve 29. 4. 9. Ve 15 yani dün ilişki oldu 4 ü yumurtlama günü o gün tutmadıysa 9 unda hiç tutmaz ☹
koenzim Q10 kullanıyormusunuz, yumurta kalitesi icin cok onemli, ben omepa q10 kullanıyorum. doktorum bir de impryl onerdi. bir de over rezervi düşük olan kadınlara oneriyorum dedi goodday dim plus diye bir takviye. ama sizin yasınız genc, olur inşallah kısa zamanda saglıkla

koenzim Q10 kullanıyormusunuz, yumurta kalitesi icin cok onemli, ben omepa q10 kullanıyorum. doktorum bir de impryl onerdi. bir de over rezervi düşük olan kadınlara oneriyorum dedi goodday dim plus diye bir takviye. ama sizin yasınız genc, olur inşallah kısa zamanda saglıkla
Kullanmıyorum canım bi kızım var 4 buçuk yaşında 2 ay önce kontrole gittim gmhersey yolunda bi engel yok dedi ama negatif oluncada çok üzülüyorum nasip ama bakalm umut var

Kızlar benim 2 gün önce 70 çıkmıştı değerim bugün 244 çıktı iyi dimi 🙏🥰 henüz kadın doğum doktoruna gitmedim sadece kan verip betayı takip ediyorum. Hemen sizlere yazmak istedim
Hadi hayirli olsun çok güzel artmış kese ve kalp atışını da duymak nasip olsun bir an önce 🥰🥰

16 şubat beta : 12,44 :KK43: maaleesef kimyasal geçiriyorum yne
Üzülme canım bende kimyasal geçirdim hemen arkasından tekrar hamile kaldım 3 aylıkken kalbi durdu. Şimdi dokuz yaşında kızım var. Allahım herşeyin hayırlısını versin sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin🙏

X