Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
benim bu gece sağ yumurtalığımın üst tarafına bi ağrı girdi ama o kadar şiddetliydi ki uykudan uyandım şimdi de sol tarafta oluyor daha önce yaşayan oldu mu acaba

Beklenen adet gününle bir olmaz canım iğneden 14 gün sonra gebelik yoksa regl gelir derler. Bu 14 gün 2-3 gün ileri oynamayabiliyor
En sağlıklısı o zaman beklicem yavrum şiştim beklemekten de inan ki 4 gün daha beklerim sonra kan testine giderim direk gelmezse zaten iğnenin etkisi artık geçmiştir çünkü bi kaç gün önce aralıklı test yaptım çok silik bi şekilde çıktı ikinci çizgi artık kalmamştır 4 gün sonra da sonuç neyse net bi şekilde çıkar

Merhaba kizlar. Duphaston kullaniyordum gec gebelik olursa tutunsun diye. Ama covit oldum sanirim, test verdim sonuc bekliyirum. Gebelik varsa zarari olmus mudur? Icim huzursuzlandi.

Normalde burda yazılanları okumaya yetisemiyordum.kimse kalmadi sanirim buralarda 😇 yazılanları okumayı özlüyorum 😍 nerdesiniz kizlarr.

O gögüs olayı bende de oldu. Benim regl belirtilerimin arasında gögüs ağrısı yoktur ilk defa gögüslerimin ucları sızladı ve dediğiniz gibi kahvrengi kısmında genişleme ve koyulugu gördüm test yaptıgım sabah. Ondan sonra teste pozitif gördüm. Yaşadığım tek belirti buydu sanırım. Şimdi diyorum çatlatma iğnesi olmasaydım sanırım daha hamile oldugumu öğrenmezdim çünkü diğer aylar daha çok hamileydiim belirti üstüne belirti yaşıyordum. Gögüs sızısı da pozitifi görünce geçti. Aklında süphe varsa 1-2 gün daha dur sonra test yaparsın
Bugun yaptım negatif yumurtlama dan sonra 11. Günüm. 3 gün arayla tekrarları adet olmazsan adet günüm 3 gün sonra zaten.

Başınız sağolsun ve yenisi sağlıkla nasip olsun bebek rahatsızlanınca bizide etkiliyor sanırım benimde öyle olmuştu
Sağ olun. Benim baslardada cok rahatsızlığım vardı dayanamıyorum böbrek agrımda mesela, sanki tıka basa yemek yemiş gibi nefes alamıyorum en ufak bir yorulmadan karnıma cok arılar giriyordu defalarca söyledim doktora hep normal demişti

Kızlar kimyasal gebelik yaşadım malesef bu ay kanamanın 5. Günü gittim doktor 8mm yumurtan büyümeye başlamış bile dedi yumurta günde kaç mm büyür bilgisi olan varsa çok çok sevinirim

Sabah test yaptım negatif çıktı öğleden sonra da kırmızıları gördüm yani yerleşme kanaması olacağını sanmıyorum
Üzüldüm ya sağlık olsun ama kendine çok dikkat et bu reglinde bir sonrakine hazırlanan yumurta biliyorsun şimdiden yer ediyor sağlıkla güzel şeyler olsun öyle mi

Ben bugun yaptım kaset testle ama negatif. Yumurtlama dan sonra 11. Günüm
Benim yumurtlamam 1 ve 2 şubattaydı, 3 şubat çatlama gördüm. 14 ünde erken gebelik negatif çıktı. Yarın erken gebelik mi yapsam kaset mi yapsam bilemedim, malum erken gebelik testleri çok pahalı harcamak istemiyorum😂

X