Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla can bu ya kolaylıkla olmuyor işte nazlılar kime ne tavsiye verdim unuttum ama 2 yada 3 kişi de aynı durum vardı diye hatırlıyorum çok mutlu oldum inşallah diğerlerinden de güzel haber alırız

Bak kafana takma benim kuzenim iş arkadaşım aşırı kilolular noldu çatır çatır ikiside doğurdu hatta birisi 2. Yi yaptı da evet kilo sorun ama çözümsüz değildir gebelikte bile her durum gözetleniyor

Yarını bekle bakalım artık

Amin Allah razı olsun hepimiz sağlıklı gebelikler yaşayalım inşallah, öğrendiğimden beri buradaki herkes için dua ediyorum
Allah razi olsun kabul etsin insallah Bir oglum var cok sukur Allah kimsenin kucagini bos birakmasin

Hayirli ugurlu olsunn

Kızlar adete 4 gün var sabah vermiştim normal mi bu değer acaba C Cloudrose çıktı canım sonuç
Ayyyy hamilesin yaaa bende haber bekliyordum oyyy sağlıkla al inşallah çok mutlu oldum tanımıyorum ama valla sarilirdim şuan Allah'ım keşke inşallah bana da nasip etsin ya ayyy çok sevindim kuzum pik ne zamandı senin ne zaman degerlenmistirdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…