Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sizce benim için umut var mıdır? Olsa çıkar mıydı bugün?
Bence her zaman umut var. Benim regle 3 gün kala kanda bile negatifti. Dün regl günümdü bugün değerim 70 çıktı. Sağlıkla gelişir inşallah buradaki arkadaşlar hep diyor ya regl olana kadar umut var diye bende katılıyorum

Ay maşallah yaa inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah sizin gibi güzel haberler alırım ben de

Hadi yaa üzüldüm gebe olmadığından eminsen ada çayı iç ve sıcak duş al canım reglimin gelmesini hızlandırır neyse üzülmeyelim ya amaaan kocişlerimizin bizim canımız sağolsun napak
Kuzum ada çayı yok da yeşil çay içeyim bari. Her gün kaynar suyla yıkanıyorum, bol yürüyüş yaptım 2 gündür. Sancı falan da yok.. hayatımda hiçbir zaman, hiçbir ilaçla 29günün üstüne çıkmadı reglim ve yarın 29.gün, mutlaka olması lazım. 30 günü asla görmedim
Geçen ay bende de öyle oldu tam 5 gün geçikmişti çatlatma iğnesine rağmen. İlginç ya kan testi verdin mi
İğne gecikme yapmaz bende de, duphaston geciktiriyor bence. Bekliyorum valla boş boş, hayırlısı...

SAN ne kızz bir de o mu çıktı ben bu kısaltmaları takip edemiyorum adet olacam gibi zaten şişlik karın ağrısı hepsi mevcut
Yumurtlamadan 17 gün sonra test yapılır yazacaktım bekle sık düşünü az daha kırmızı yok kırmızı yok

Yok yavrumcum ben de boşum Mart ayının hakkını vereceğiz kıpır kıpır fıkır fıkır olacak

Aslında bende kasıklarımda agrı vardı yumurtlama mı acaba dedim t kop koyu olunca acaba yumurtlama gunum mü diye emin olamadım size sorayım dedim
Yumurtlama o zaman büyük ihtimal dediğim gibi c çok silik gözüküyo o yüzden emin olamadım bende canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…