Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şu an çalışıyor musun
Ben iyiyim çok bir değişiklik yok canım

Hahahha :))) zaten beklentimde yok cnm sakasina takildim sorun degil

Kızlar benim bat 23 şubat covidim birde ama belim ağrıyo gece ayaklarım yanıyor kasıklarıma aara ara ağrılar giriyor covid mi hanilelik belirtisimi bende iyice hatlar karıştı

Benimde 19 sunat bat insallahh gerek kalmaz

Benimde 19 sunat bat insallahh gerek kalmaz
Kızlar benim de bat 19 şubat ama daha erken de olabilir yumurta çatlamasını 3 şubatta gördüm, üzerine 14 gün koyunca 17 si oluyor ama bakalım nasıl olacak. Benim de bugüne kadar sadece ara ara mide bulantım oldu ama hamileliğe yormadım onu. Bugün de hafif hafif bel ağrısı başladı. Klasik regl öncesi ağrılara benziyor. Sizce erken hamilelik testi yapsam çıkar mı?

Benimde aynı 3 Şubat yumurtlama 28 günde bir oluyorum bugün test yaptım ama tek çizgi gördüm kaset testti. Beklicem artık bakalım ne olacak.

kızlarım kızlarım hangi erken gebelik testini önerirsiniz ve bugün çatlama iğnesi sonrası 11. gnüm bugn test yapacağım . sabahtan beridir wc ye gitmiyorum

Benimde aynı 3 Şubat yumurtlama 28 günde bir oluyorum bugün test yaptım ama tek çizgi gördüm kaset testti. Beklicem artık bakalım ne olacak.
Ay benim değişiyor gelen ay 27 günde oldum ondan önce 31 günde oldum. Ama bu ay ilk defa ovulasyon testi ile takip ettim. Uygulamaya göre 19 u diyor ama gene de merak ediyoruum kaset test göstermez zaten şu an bence keşke erken gebelik testi yapsaydınız. Benim evde var yapsam mı bilemedim.

Bekle bekle zaman gecmiyor benim bat 25 subat erken yumurtladim ama oglumda da oyleydi adete 2 gün kala ve 1 gün kala ona ragmen hafif pembe cikmisti evde yaptigim testler ama öyle sabah ilk idrarla degildi, sansima tr ye gelmistim de kan aldirmistim adet günü 443 falandi degerim. Simdi kan aldirmak gibi bir secenegimde yok cok sinir bozucu, idrar testi yapiyorlar sadece burada. Önceki belirtilerim döllenme olur olmaz carpinti, canim bisey cekmisti, adete 1 hafta kala gögüslerde asiri aci vardi havada sicakti cayir cayir yaniyordu :) birde adete iki gün kala peceteye beyaz kivamli buyuk sayilabilecek bi akinti gelmisti baya katiydi.

Ya ben hiç akıntıları bilmiyorum, bende ara ara süt rengi kıvamlı hep olur çünkü.. regl zamanı artar, bir gün önce de tamamen kesilir.. sende normalde yoksa, bir haberci olabilir sanki
Yumurtlama dönemi ya ondan merak ettim ne dönemmiş ama neyse sanki dıkşın var da merak ediyorum

Öyleeeee mi birlikte kırmızıları görmeyiz inş. Benim 11 inde yumurtam çatladı ama beklemek güç
Bir önceki mesajda bende beklemek cok zor yazmistim ki seninde ayni seyi yazdigini gordum 8 inde yumurtam catladi benim 12 sinin geceside hafif pembemsi kirmiziya yakin bir iki damla akintim oldu kesildi, yerlesme mi emin degilim ona eger pozitif gorursem evet yerlesmeydi diyecegim. Insallah görmeyiz Allah biraz sabir versinde zaman cabucak gecsin insallah. Her gun kendimi belirti ararken buluyorum burada :) normalde 12-14 gün kala gogus agrim baslardi benim hep simdilik oda yok bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…