Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaaa o kadar sen bensin kiiii yazını üzülerek okudum içini rahat tut inşallah en kısa zamanda nasip olur

Merhabalar kızlar, konu açtım ama sizede sormak istiyorum doktora gitmiştim adetimin 3. Gününden sabah aksam 1 tane femara kullandım. 11. Gün yani bugün dr gittim 18mm yumurtam büyümüş. Dr şansa bırakmayalım çatlatma iğnesi veriyim mi dedi tamam dedim. 2 gün sonra yani önümüzde ki cumartesi öğlen vurul sonraki günler hep ilişki dedi. Bu arada rahim duvarı kalınlığı 5mm miş. İnce dedi bebek olsa tutmaz dedi ama bi ilaç vermedi. Kafama takılanlar ise eğer rahim duvarım inceyse bana duphaston gibi bir ilaç vermesi gerekmiyor muydu burdaki arkadaşlardan okuduğuma göre kullanmışlar? İkincisi olarak ovitrelle den sonra hemen değil 36 saat sonra ilişki ve sonraki günler değerlendirilmesi lazım değil mi? İlk deneyimim kusura bakmayın bilmiyorum kafama takıldığı için sizlere sormak istiyorum bilginiz varsa yardımcı olur musunuz

Hanımlar birsey sorucam yardımcı olurmusunuz özel günlerde 4 defa ilişki oldu 2 günde bir 3 günde bir şans olurmu acaba az mı

13 Şubat bu ayda taşınma işim var pek umutlu değilim ama hadi inşallah

-Arwen- merhaba benide listeye ekler mısınız? Bende 36 yaşındayım ve 1 yılı aşkındır deniyorum ama olmuyor sebepsiz yere. 4 yaşında kızım var ve o kendiliğinden oldu ama şimdi olmuyor şu an 10 gün var adetime beni de ekler mısınız?

Herkese selamlaar geçen ay ovülasyon testi kullanmadan takvim üzerinden tahminde bulunarak denemiştik hatta baya da umutlanmıştım ancak bugün regl oldum normalde 30 günde bir düzenli şekilde olurken bu ay o kadar denemeden sonra 4 gün erken regl oldum o yüzden şubat ayında ovülasyon testi ile denemeye karar verdim. Beni de ekler misiniz listeye bat 20 ocak

İğneden 36 saat sonra yumurta çatlar mutlaka değerlendir bi de sabah saatlerinde ilişki olcak şekilde iğne olursan daha iyi olur sonra da bi kaç gün üst üste sonra gün aşırı. İlk gebeliğimi öyle yaşamıştım sonrasında kürtaj oldum ama hamile kalmıştım sonuçta

Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin canım, değiliz hepimiz ne çektiğimizi kendimiz biliyoruz burada. Ben bir ara konuşuyordum bu konuları işte muhabbetimin olduğu kişilerle sonra hata yaptığımı anladım. Etiketliyor insanlar çocuk için uğraşan kişi oluyorsun tavırlarından alınıyorsun sonra kırılıyorsun

Teşekkür ederim canım tamam sabaha denk getrmeye calısıyım. Geçmiş olsun inşallah tekrardan sağlıklı hamile kalabilrsin

Böyle durumlarda canımız istediği zaman demek ve had bildirmek lazım. Toplumsal olarak insanların ağzının payını verememe gibi bir sorun yaşıyoruz hepimiz.bu sorunun ne kadar özel ne kadar hassas ne kadar can yakıcı veya sıkıcı olabileceğinin farkında olmayana farkettirmek lazım

Pardon bat 19 şubat oluyor benim

Bol su iç, gebelik çalışmalarına devam et ovulasyon belirtileri de aynı çünkü. Şikayetin artar tuvalete çıkarken yanma olursa tam idrar tahlili yaptır enfeksiyon çıkarsa doktor antibiyotik verir zaten

Geçmiş olsun hoşgeldiniz inşallah en yakın ve hayırlı zamanda bebeğinizle meşgul olursunuz. Düşüncesiz insanlar her daim olacak konular değişir insanlar değişmez size iyi hissettirmeyenlerle mesafeli olmak en iyisi gerçekten

Olabileceksin canim sende olacaksın İnshaAllah.. çok şükür hala gençsin bende 33 yaşındayım benimde henüz yok ama çok umutluyum İnshaAllah olacak Allah'ın izniyle.. göreceksin

Hanımlar birsey sorucam yardımcı olurmusunuz özel günlerde 4 defa ilişki oldu 2 günde bir 3 günde bir şans olurmu acaba az mı
Zaten önerilen gün aşırı olması yetersiz değil doğru zamanlama ile tek atışta bile olur olacaksa

Adet oluyorum canım ben İnshaAllah bridahaki aya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…