Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şuan düşünmüyoruz daha vakti var o geleceği vakti bilir az daha duralım bı vs vs

İğne bazlı gidiyorum tahmini 17 şubatta gebe olmazsam bu ay regl olurum benide ekler misinizz

Gidin ne güzel işte kafa dağıtırsınız.Biz de cumartesi kaçıyoruz Fransa’ya 1 ay eşimin abisi ve ailesiyle kalıcaz yani tamamında olmasa bile çoğunda orda olucaz takip edebilir miyim bilmiyorum belki gelişine vururuz gol olur be bu ay Bi küçük çılgınlık mı dersin umutsuz bi çırpınış mı artık bilmiyorum da önceki aylarda takip ettik de ne oldu diyip içimizi rahatlatalım bakalım

13 Şubat bu ayda taşınma işim var pek umutlu değilim ama hadi inşallah

Pardon bat 19 şubat oluyor benim
Hepiniz hoş geldiniz kızlarım inşallah şubat heppiimize güzel haberler müjdelesin gönlümüzdeki gelsin

Bende aynıyım sürekli sinirliyim ve ağlıyorum eşim pes oynuyor diye kavga ediyorum ilaçtan olacağı hiç aklıma gelmemişti

Beni de ekler misiniz 11 Şubat inşallah

Tahmini 14 şubat canım, ovulasyon günü netleşince değişirse güncellerim. Bu topikte güzel haberler alalım inşallah :)

Bol bol okudum ufledim afedersiniz tukurdum su Cuma gecesi hurmetine cifter cifter Allahim aminn
Ay bebişinin tahmini doğum tarihi benim doğum günüüüm inşallah bu bi işaret olur
İğne bazlı gidiyorum tahmini 17 şubatta gebe olmazsam bu ay regl olurum benide ekler misinizz
Hoş geldiniz bebekler inşallah göreceğiniz tek kırmızı çift çizgi olur

Gynositol kullanan var mı ne işe yarıyo bu tam olarak ? Bi o kaldı da onu da mı tüketsem diyorum.Eşim promotile devam ediyo arı sütü bal polen karışımı da devam.Ben geçen aydan avokadoya tövbeliyim bu ay başka türlü bi arayış içindeyim bi sıkıntı yok bende ama fazla takviye göz çıkarmaz diye bişeyler kullansam mı acaba ?

Kuzu benim eşim de bu ay arı polen propolis her neyse ona başladı, ben de incir ve avokadoya başladım ama şimdiden tiksinmeye başladım avokadodan zaten sevmezdim çok yağlı gelmeye başladı. Bence kullanmıyosan doktora danışarak folik asite başla ama vücudunu ve hormonlarını da fazla zorlama derim vücudun dengesiyle de fazla oynamamak lazım

Avokadoyu ne yaptıysam sevemedim gerçekten korona olsam tat koku gitse anca öyle yerim diyorum hala.Folik asitte 2.ayım marka değiştirsem de düzenli kullanıyorum fazlası zarar mı bilmiyorum depolanmıyomuş ama onu okumuştum.Fazlası atılıyomuş vücuttan gynositol de folik asit içeriyormuş bi de etken maddesi her ne ise artık yumurta kalitesi için kullananlar varmış .Kararsız kaldım doktora da soramıyorum fazla kurcalama diyo o da Akışına bırakabilsem zaten bırakıcam da insan bi çaba göstermek istiyo işte.En azından elimden geleni yaptım ama olmadı demenin iç rahatlığı için belki de

Selam canım beni de ekler misin bat 11 şubat

Ay senin bu çabasız halin mi şimdi kuşum daha fazla oynama bence de vücudun dengesini şaşar bak burda konu oku ne biliyim hobi edin dizi film izle kitap oku dışarı çık kafanı dağıt biraz ne kadar oluruna bırakırsan o kadar kısa sürede oluyo herrrkes bunu diyo İçin rahat olsun allah emeğinin çabanın karşılığını tez vakitte versin inşallah

Hepimizin canım inşallahİşte çabasız olmaz diye habire araştırıyorum bak düşün reglimin 2.günündeyim bu ay takmicam dedim bismillah başladım yine Dayanamıyorum arkadaşım bi ton işim var yine dönüp dolaşıp saçma sapan şeyler araştırıyorum bi fırsatını bulup

Aa kuzum ya ama bu ay bi garipti senin adet sanki vücudun gebeliğe hazırlanıyo gibi inşallah şubat sana da uğurlu gelsin bat nedir yazalım hemen listeye
İnshaAllah hayırlı olur veviyi haberler alırız hepimiz canım... Evet haklısın hala benim adet garip bugün biraz geldi ağır ağır geliyor .. Nasib kısmet cnaim İnshaAllah anneme eoyle dedi gebeliğe hazırlıyor senin bak dedi bir gecikince birdahaki aya hamiş olma şansım yüksek dedi.. İnshaAllah öyle.olur bakalım..

Yaz bakaaaam canim 20 Şubat tahmini yazıyorum normalde adet erken gelir ama tahmini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…