Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten öyle en güzeli mesafe, olmuyorsa da yarayi göstermemek kesinlikle

Benim de bu 2.kullanisim. Yarin bitiyor. Pztsi kontrol. 3 kez kullanicaz demisti dr. Ama ben havlu atiyorum cnm. Reglden sonra mutlu mesuttum. Hersey normaldi, ama ilaci kullanmaya basladigim 3.gunden itibaren psikoloji birakmiyor bende. Bu surec boyle olmamali, gerginim, sinirliyim, agliyorum surekli. Birliktelik filan da istemiyorum. Esime karsi tepkiliyim. Hamile kalmak icin ilac iciyorum ama bedenim ve ruhum bu sureci tamamen red ediyor. Dolayisiyla ilac amacina ulasmiyor. Ve aglama sebebim cocugum olmuyor fikri degil de, sanki ölmek uzereyim de hayatimi hic yasayamadim, yapmak istediklerimi yapamadim, hersey bitti vah tuh filan diye koyu bir dram yasiyorum

Kızlar camdaki kızı izleyen var mi bu feride de ayni bizim gibi kızı daha geçen bolum cocuk yapmaya başladı bu bolum sen guzellesmissin bebek olabilir diyor asgdhshahaj

Cnm duvar kalinligi meselesini hic bilmiyorum. Bu konuda dr. Hic bisey demedi. Catlatma ignesi konusunda benim dr. Saat soylemedi. Gun soyledi, ben de 17.00gibi yaptirdim. Ertesi gun ve gun asiri olamk uzere 3 tarih verdi. Yani igne 29 aralikti, iliski icin 30 aralik, 1 ve 3 ocak. Ikisine uydum ama ucuncu de sinirlerim bozuldu yapamadim. Sonra da regl gununu bekledim, yine birliktelik olmadi. Sonuc, negatif tabi. 36 saat meselesi ozellikle opu yapilacaginda cok onemli sanirim. Ya da benim dr. rahat bilemiyorum.

Ben de sunu merak ediyorum. Sanki igneden onceki gunu de degerlendirmek gerekiyor gibi okumustum. Ben muayeneye gidecegim icin igne oncesini de degerlendirmedik. Esim de test verecekti filan. Oncesi hakkinda bilgin var mi acaba, dr. soyledi mi

İncir süt hormonunu artırıyor diye biliyorum benim zaten bi kez prl yüksek çıkmıştı hamile kalmayı zorlaştırıyor sanırım
Aynen Prolaktin ve insülin direnci olanalr bence fazla üstün de durmamalı bend eo hUddn bıraktım zaten..

İnshaAllah canimm göreceksinnnn

Bol su iç, gebelik çalışmalarına devam et ovulasyon belirtileri de aynı çünkü. Şikayetin artar tuvalete çıkarken yanma olursa tam idrar tahlili yaptır enfeksiyon çıkarsa doktor antibiyotik verir zaten
Regl cuma bitti yumurtlama için çok erken değil mi benim zaten döngüm 35 gün ortalama tahmini yumurtlama günü 30u falan olmalı bat 15 Şubat aşağı yukarı

Beni de ekler misiniz 11 Şubat inşallah

Çocuk nezmaan diyene.. canım istediği zaman diceksin canım .. kocamla beraber vakit geçirecek daha erken genciz .. çocuğa daha var deyin gitsin yaaa sonrada salllaaaaaa

Evet iğneden önce değerlendir diyor herkes bende öyle yapıcam canım dr demedi ama yapıcam. Zaten bu doktora yeni başladım sanki tekrardan gelmemi istercesine hani bu işlem olmasın bidaha geleyim hgs flan cekelim dedi bayada pahalıymiş biraz maddiyata önem verdi heralde. Ben de doktorun dediği gibi yapmıcam canım iğne vurulduktan snra 36 saat snra yapıcam

13 Şubat bu ayda taşınma işim var pek umutlu değilim ama hadi inşallah

Beni de ekler misiniz 11 Şubat inşallah
Selaaaam kizlaar hepiniz hoşgeldiniz... İnshaAllah müjdeyi bu topikte verirsinizzz

Evet o bende de öyle oluyor. İlacın değişik bir psikolojik etkisi var kafamı oyalamaya çalıssam da o hormon beni bırakmıyor. Kilo almamam lazım kilo aldım bu ilacı ilk kullandıgım da 1 ayda 5 kilo aldım. Ay bilmiyorum Allah yardımcımız olsun

Hadi burda da denk geldik 1 hafta aramız var yine.Güzel haberler alalım sırayla inşallah Önce sen
Ah canım inşallah son ay olur anneler grubuna geçeriz direkt ama benim bu ay dan hiç umudum yok.. Yumurtlama dönemim haftaya.. Ara tatile girdik memlekete gidicez pazar günü. Ovulasyonla takip ediyorum ama henüz olmadı.neyse bu ay doktorlar net bir şey söylesin de diğer ay doğru tedaviyle ilerlerim umarım. Üroloğada gidicez bu zamana kadar gittiğimiz doktorlar gerek yok dedi biz de saf gibi gitmedik hiç. Dermansız dert vermesin Allahım, o güzel haberi bizlerde alalım artıkk

Bugün ben de Femaraya başladım yine 6 ay tedavisiz bir süreden sonra. Geçen yıl Femara kullandığımda 2 kez gebelik oldu ama ikisi de düşük oldu çünkü o zaman pıhtılaşma olduğunu bilmiyordum. Klomen denemelerim başarısız oldu. Israrla tekrar Femara denemek istedim. Akşam alabildim ama ilk dozu, farketmez heralde. Hadi bu sefer hayırlısı diyelim var mı başka Femara kullanan bu ay?

Selamlar herkese ocaktan transferim reglimin ilk günü bugün bat 18 Şubat etiketlemeyi bilmiyorum beni de eklerse ilgili kişi memnun olurum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
Hoş geldin canım ekliyorum

Tahmini 14 şubat canım, ovulasyon günü netleşince değişirse güncellerim. Bu topikte güzel haberler alalım inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…