Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
tamam harika regl ile birlikte depresyonumda bitti... tekrardan çabalamaya başladım hayırlısı bakalım ovulasyonda yapıcam incir hayıt otu birazda vitamin folik takviyesi allahım çok şükür umut hep var
oyle canım haklısın bnımde yarın bıtıyor yenı ay yenı umutlar :)

İnşallah bu ilaçların güzel sonuçlarını alacağız inşallah. Güzel haberlerini bekliyor olacağım

Gider bence canım üniversitede arkadaşlarımın evi de rutubet olurdu çamaşırları küf tutardı yıkayınca geçerdi ama rutubetten geri küf olurdu sürekli bi yıkama döngüsündeydi kıyafetleri

Hala pick olmamış gibi ama koyulaşmiş .. resimdende belli olmaz biraz kalitesi düşük resmin..bence bugün de kaçırma sen.. dediğimi yap kaçırma bugünü de..
Telefon odaklamadı bi türlü ya ancak bu kadar olabildi ama baya koyu çıplak gözle pik olmadı bence de

Bu arada kızlar avokadoyu nasıl tüketiyosunuz ya allah affetsin tadı çoook kötüü çok zor yedim
Yumuşak olanlarından alıp 2 kasık labne peyniri zeytinyağı yarım limon tuz ve ceviz le karıştırın. Bende hiç sevmiyorum bu şekilde yiyebildim ekmeğin üzerine sürüp

Evet değerlendireceğim kısmetse sen tekrar test yaptın mı çünkü gayet iyi tarihlerde değerlendirme yapmışsın. Son ihtimal olan 5 ocaktan 2 gün sonra yumurtan çatlamış olsa en geç 17 ocakta yerleşme olur ki senin lekelenmeler daha önce başladı. Evde yapılan testte artık çıkar diye düşünüyorum. Eğer hala çıkmazsa test bozuk değilse gecikme sebebi gebelik kaynaklı değil başka bir sebeptendir. Bence yapmadiysan tekrar test yap.
Çift yumurta ikizi kardeşlerim var benim. Kızıma hamile kalmadan evvel yumurta takibi yaptı doktor, takip sürecinde 3 yumurta gözlenmişti. Çoğul gebelik olur sanmıştık hatta. Çift yumurtlama olabiliyor ancak farklı dönemlerde değil diye biliyorum yani bu döngü-yumurtlama durumları belli bir hormonal düzen içerisinde gerçekleştiği için döngü içinde sadece bir kez yumurtlama olur ama yumurtaların sayısı farklı olur şeklinde bilgiye sahibim.2013 yılından beri konuya özel ilgim olduğundan fahri uzman oldum Eğer dediğin gibiyse çok şaşırırım zira bu konularla ilgili çok fazla akademik yazı okudum hatta özellikle farklı zamanlarda iki kez yumurtlama olur mu diye araştırmıştım. Doktora gidince muhakkak soracağım
Küfün sebebini saptamak ve oluşmasını engellemek lazım ev içinde çamaşır kurutuyor musun? Yemek yaparken aspiratör kullanmak çamaşırı evde kurutmamak sürekli değil 15 dk kadar havalandırmak ev içi ısı dengesini sağlamak... Gibi önlemler nemi azaltır. Bunun dışında boya yapacağın zaman rutubetlenme karşıtı boya tercih edebilirsin. Rutubeti sebebi evde bulunan fazla nemin evin en soğuk noktasında birikmesi

canım pık olmamıs gıbı ama sen takılma bırer gun arayla degerlendır gecen ay bnde hıc pık goremeım bı sılık bır koyu kafayı yemıstım
Ay dün değerlendirmiştim kuzum ya bugün de silik çıkar giderek koyulaşır diye düşünüyodum napıyım şimdi bugünü es mi geçiyim değerlendiriyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…