Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gülerek de devam edelim inşallah kuzum 2 goy goy yapmadan stresle geçmez valla o 2 hafta. Canımız sağolsun

Amin kuzum inşallah bakalım günler çabuk geçsin yaa

Bekleme seansına başlıycaz bu saatten sonra insallah güzel haberler veririz birbirimize. Ayakları sıcak tutmak çok önemli ona dikkat edelim. hangi işte çalısıyorsun bilmiyorum ama çok çok aşırı ayakta durma ağır kaldırmayalım. Rabbimin izniyle güzel haberleri alacaz inşallah

Ebeyim kuzumzaten bu aralar ayağım buz gibi sürekli kalın havlu çoraplardan giyiyorum geçen ay rahmimi kazıdılar çünkü darlıktan dolayı enfeksiyon olmamam lazım dikkat etmeye çalışıyorum işte

Ahh şimdi gülüp eğleniyoruz tabi işin eğlenceli kısmındayız.. bat beklemeye başlayınca stresten napıcaz yaaa
Aynen kuzum yaa psikolojik belirtiler başlar artık birkaç güne tabi temennimiz belirtiler sonucunda sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı hayırlı evlatlar

Bence kardeşiokadar beklenir mi kizzz git hemen doktora geciktiyse

Teşekkür ederim canım. Bu ay hepimize bebişlerimiz nasip olsun İnşaAllah

Kızlar birşey daha sormak istiyorum.Ayıptır sorması ilişki sonrası direkt duş alıp hamile kalan var mı? Yoksa bir gece filan bekleyip sabah mı duş yapıyorsunuz.Sperm akar derler ya hani..Ben yıllardır yarım saat 1 saat filan bekleyip öyle giderim ama kalamadım.Daha önceden kalmış olan var mı?

İnşallah denk getirebilirim biraz zor olacak ama
Ayarlamaya çalış canım 1 saat falan çok etkilemez ama 24 saat geçmesi açısından önemli. Zaten dört beş testte sonucu ulaşırsın yumurtla gününü tahmin ediyorsa sıkıntı olmaz cok

Aynen öyle biz elimizden geleni yaptık bundan sonrasıı Allahtan Ama genede dikkat ediyoruz 1 hafta filan daha gün aşırı bir şekilde üst üste oldu diye uzaklaşmak yok yediriyoruz tatlıları 1 hafta daha
Ben önceki aylar yumurtlama sonrasında dükkanı kapatıyordum ama bu ay rahat yok

Canım ben hamile değilim ama iki doktorda yat kalkma dedi vajina yıkama yapma dddi bende iki üç aydır hiç kalkmiyorum. Önceden birazcik yatip kalkıyordum artık yapmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…