Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen kuzum yaa psikolojik belirtiler başlar artık birkaç güne 😂☹️🙄tabi temennimiz belirtiler sonucunda sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı hayırlı evlatlar 🤰💕😇
Ahhaha oram buram fırtladı zonkladı diye başlarım ben triplere doğru diyorsun 🤣🤣🤣 sonumuz hayrolsun da her türlü belirtiye açığım 🥰🤗

Ahhaha oram buram fırtladı zonkladı diye başlarım ben triplere doğru diyorsun 🤣🤣🤣 sonumuz hayrolsun da her türlü belirtiye açığım 🥰🤗
Aynen valla bende her türlü belirtiye açığım bakalım neler olacak 😂😂😂dükkanı da dün itibariyle kapattık zaten 💃😂😇

Başka bir konu da da 2 gün sonra demişlerdi 20 Li aldım laboquick yeter sanırım değil mi? Test saatleri hergün kesinlikle aynı olmak zorunda mı?
Bazen adetten sonra ki gunlerde oluyor canım onu kacırmaman için. Evet hergun aynı saatte yapmaya çalışmak daha sağlıklı

Ebeyim kuzum😇zaten bu aralar ayağım buz gibi sürekli kalın havlu çoraplardan giyiyorum geçen ay rahmimi kazıdılar çünkü darlıktan dolayı enfeksiyon olmamam lazım ☹️dikkat etmeye çalışıyorum işte
Ay ebe misiiin hemen bi soru soruyum🙈 annemi tee bana hamileyken muayene etmiş bi ebe kasıklardan hamilesin demiş, kasıklar alt karın yumuşak oluyomuş sanırım hamile olunca, adet olacağı zaman sertleşiyomuş doğru mu? Biraz bilgi verebilir misin bize🌸☺️

Aynen öyle biz elimizden geleni yaptık bundan sonrasıı Allahtan 🙏🏻 Ama genede dikkat ediyoruz 1 hafta filan daha gün aşırı bir şekilde üst üste oldu diye uzaklaşmak yok 😂😂 yediriyoruz tatlıları 1 hafta daha
Valla bizimki pozitif çıkarsa vay halimize nazından tuzundan geçilmez.. ama güzellikle olmazsa zorla 🤣
Ben önceki aylar yumurtlama sonrasında dükkanı kapatıyordum ama bu ay rahat yok 😁😁😁
Kız yok kepenk indirmek falan bak takipteyim. Bugün salladınız zaten, savsaklama olmasın bak 🤣

Ay ebe misiiin hemen bi soru soruyum🙈 annemi tee bana hamileyken muayene etmiş bi ebe kasıklardan hamilesin demiş, kasıklar alt karın yumuşak oluyomuş sanırım hamile olunca, adet olacağı zaman sertleşiyomuş doğru mu? Biraz bilgi verebilir misin bize🌸☺️
Canım bence onun doğruluk payı var çünkü eskiden test felan yokken ebeler elle muayene ederek anlıyorlarmış gebe olup olmadığını bende ilk duyduğumda şaşırmıştım hatta ama tabi bizim o kadar tecrübemiz yok birebir denk gelemedim ben ama doğru yani bence bu söylediğin 😂😇😍

Ayarlamaya çalış canım 1 saat falan çok etkilemez ama 24 saat geçmesi açısından önemli. Zaten dört beş testte sonucu ulaşırsın yumurtla gününü tahmin ediyorsa sıkıntı olmaz cok
Kürtajdan sonraki ilk adetim olduğu için hiç bir şey kestiremiyorum biraz da bu sebeple takip yapmak istedim

Ay senin doktorun kardeşi falan mı My_Moonlight06 My_Moonlight06 maşallah bu ne sabırdır adeti 20 gün geçti doktor arıyor henüz ben çatlamıştımmm günüm gelmeden çatlıyorum baksana🤦🏻‍♀️
Napimmm datlummm hayat bana Sabri acı bir şekilde öğreti 😉

Bence kardeşi☺️okadar beklenir mi kizzz git hemen doktora geciktiyse
😂😂😂 Ayyy napim .. yurtdışındayim Türkiye'de olana çoktan gitmsitim.. iyi bir doktor bulayım istedim birşeyler bulduk bakalım adresini cozemedik eism yairm bakicak İnshaAllah 🥴

Valla bizimki pozitif çıkarsa vay halimize nazından tuzundan geçilmez.. ama güzellikle olmazsa zorla 🤣

Kız yok kepenk indirmek falan bak takipteyim. Bugün salladınız zaten, savsaklama olmasın bak 🤣
Yookk bende sallama falan.. görevimi son saatlerde de olsa yerine getirdim komutanım 😎

Kürtajdan sonraki ilk adetim olduğu için hiç bir şey kestiremiyorum biraz da bu sebeple takip yapmak istedim
Yap canım ozamn sana çok iyi olur. Kürtaj oldugun gün döngünün ilk günü oluyo diye biliyorum.belirsizlikte en iyisi ovu zatenn

X