Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşinizin sperm testi yapılmadı mu yani ailesinde olmayabilir ama onda olabilir canım iki taraflı testler yapılmalı

merhabalar. Pcos um var benim. Bu ay LETU verdi doktorum. 10 ve 13.gunlerde kontole gittim yumurta gelismemis. Bu arada hergun 1 bardak NAR SUYU ictim. Kalinlik 13.gunde 5,5 olmus. Moralim cok bozuldu. Bu konuda tecrubesi olan var mi?
Merhaba.. soğan kürünü denediniz mi ?

Tabi canım adet bitimiyle başla ben 21.gune kadar değerlendiriyorum . Zaten ilk bekleyen sprem gitsin bı

Amin kuzum inşallah

partalina_ hope2022 kızlar biz şimdi eşimle üniversite hastanesine gidicez. Dünden beri boğazım yanıyor diyor geldiğinden beri de biraz ateşi var. O da covid oldu galiba yaa bu durumda bile bencilce kendimi düşünüyorum ama ya tutmazsa bu yüzden ya da bişey olursa diye Allah'ım affet

Canım yumurta çatladıgı zaman kiminde çok az kanama olurmus acaba o mu ki
Bende bilemedim kuzum devamı gelmedi ama bide kan değilde kahverengiydi rengi bir damla kadar yani bazı yerlerde yumurta kist olunca öyle akıntı oluyo yazıyo du o yüzden korktum inşallah benimki çatlamıştır yaa

Kizlarrr bu catlama sanirim degil mi dun ikiside koyu cizgiydi bugun t cok silik

Eklentiler

• IMG20220131203849.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 58
Valla hani spermler 70 gün önce oluşuyordu.. bence covid şu anki döllenmeyi etkilemez hiç sen merak etme.. geçen doktorum covidli hastaya aşılama bile yaptık ve tuttu demişti

Yumurtlamayı atlatanlar, BAT'a kadar olan süreyi nasıl geçiriyorsunuz? Ben her sancıyı, batmayı, şunu, bunu döllenmeye yorumluyorum, engel olamıyorum, imdaaat
Hayırdır kizzzzz.. ne bu telaş? Nezamandi senin bat.. hani bu ay saymiyordun öyle hatirliyor gibiyimm

8 gün önceden başladım test yapmaya bugün de yaptım 6 gün var bata muhtemelen çift çizgiyi görene kadar ya da regl olana kdar yapcam
Yawww kuzummmm ondan sonrada bişi boşuna üzülüyorsun ama.. hem olumsuz yönden etikiliyorsunnn bedenini.. rahat bırak kendini oluşsun n olacaksa rahat rahat stress yapma babybisi

Valla hani spermler 70 gün önce oluşuyordu.. bence covid şu anki döllenmeyi etkilemez hiç sen merak etme.. geçen doktorum covidli hastaya aşılama bile yaptık ve tuttu demişti
Yuhhh o nasıl karantina yaa ama doğru diyosun spermler önceden üretiliyor diyorlar. 2 hafta önce ben geçirdim, öpüş kokuş yattık bulaşmadı. Haftasonu bi misafirimiz geldi temas bile yok, o pozitif çıktı ondan şüphelendik. İnşallah sıradan bi soğuk algınlığıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…