Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay inşallah ağzın bal yesin Allah kısmet ederse doğururken dua edeceğim kızımı doğururken formasyon için çok dua ettim kızımin kırkı çıkmadan yerleştim. He çok zor bir süreç oldu benim için o ayrı... Doğum sırasında edilen duanın kabul gördüğüne inancım iyice saglamlaştı o yüzden

Aaa çok şaşırdım benimde iki gündür kabızlık gibi başladı ama çok erken benim belirtiler için progesteron ne zaman yükselmeye başlıyor ki cumartesi günü çatlatma iğnesi yapmıştım
Aynen kızlar yapıyor valla ben hamileyken kullanmıştım nasıl bir şişkinlik yaşıyordum anlatamam bazı gebelere doktor fazladan probiyotik prebiyotik takviye veriyor sırf bu sebepten
Kutularda yazıyor bazılarında yazmaya da bilir. benim daha önce kullandığım standart kaset test 25 bhcg(ama idrarda) tespit ediyordu ama daha düşük olanı da silik bir şekilde gösterir bence
Canım valla eşin eğer istiyorsa gitmek zorunda öyle inatla olmuyor bu işler. hem bu şekilde senin de hakkına giriyor.ayrica test bu yani sorun olduğunu değil olmadığını da tespit ediyor. Ona göre bir tedavi planı oluşturulur. Sen bu kadar uğraşırken inat etmesi sana haksızlık bence

ay dünden beri sen ve partalina_ birde hope2022 sohbetlerine gülüp durdum çok eğlendim yaaaa.. Rabbimde sizi güldürsun emiii aminnn

Kutularda yazıyor bazılarında yazmaya da bilir. benim daha önce kullandığım standart kaset test 25 bhcg(ama idrarda) tespit ediyordu ama daha düşük olanı da silik bir şekilde gösterir bence
cevabın için sağol canım, bunda da yazmıyor en az 10 dur diye tahmin ediyorum. Çok silik çizgi çıktı doğruluk payı mümkün müdür yani ?

Klomen i ilk kes mi kullanıyorsun
Kaç aydır deniyorsunuz canım

15 aydır deniyorum. 2 ay yumurta takibi yaptırdım. Geçen ayda klomen ve çatlatma iğnesi kullandım olmadı bu ayda gene klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bekliycez bakalım

Ya geçmiş olsuun. Verelim bakalım bir test sende dikkat et kendine kapma ondan. Bişey olmaz sanmam ya

Bende bilemedim kuzum devamı gelmedi ama bide kan değilde kahverengiydi rengi bir damla kadar yani bazı yerlerde yumurta kist olunca öyle akıntı oluyo yazıyo du o yüzden korktum inşallah benimki çatlamıştır yaa

Canım olmazsa 2-3 gün sonra bi doktora git çatladı mı öğrenmek istiyorum diye

Hamile de olabilirsiniz. İlk gebeliğimde batmalarım çok olmuştu karnıma çekemiyordum bacaklarımı batardı hep sizin gibiyken

ay dünden beri sen ve partalina_ birde hope2022 sohbetlerine gülüp durdum çok eğlendim yaaaa.. Rabbimde sizi güldürsun emiii aminnn

Amin kuzum hepimizi güldürsüünn Ay kızlar geçen ay stresli geçmişti iğne günü ve sonrası dönem R Random3 partalina_ bu sefer eğlenerek geçirdim valla. Rabbim inşallah güzel haberleride birbirimize vermeyi nasip eder

Hoş geldin canım ekliyorum amin inşallah hepimizin kucakları dolsun bir an önce bol şans
İnsallah kuzum ben bugün doktora msj attm negatif cikiyo testler dedim kaset testlere güvenme 15 gün kan ver sadece dedidemesi kolay catlioz haberi yok
Ay senin doktorun kardeşi falan mı My_Moonlight06 maşallah bu ne sabırdır adeti 20 gün geçti doktor arıyor henüz ben çatlamıştımmm günüm gelmeden çatlıyorum baksana
Merhaba beni de yazar mısınız 22 şubat
Hoş geldin canım ekliyorum bol şans
Yawww kuzummmm ondan sonrada bişi boşuna üzülüyorsun ama.. hem olumsuz yönden etikiliyorsunnn bedenini.. rahat bırak kendini oluşsun n olacaksa rahat rahat stress yapma babybisi
Bacı ben assla ve asla o kadar rahat olamam yaa bide sabırlıyım derdim kendime başka konularda evet ama bu konuda yok yani

Ahh canım hepimizi güldürsün napalım bu kadar stres içinde makaraya vurmazsak nasıl geçecek zaman. Zaten tek rahatlayabildiğimiz yer burası

Afferimm Çalışkan arı artık rahat bi uyku çekebiliriz

Aynen öyle biz elimizden geleni yaptık bundan sonrasıı Allahtan Ama genede dikkat ediyoruz 1 hafta filan daha gün aşırı bir şekilde üst üste oldu diye uzaklaşmak yok yediriyoruz tatlıları 1 hafta daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…