Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım bu bahsettiğim 30 sene öncesi zaten annemin günü hiç şaşmazmış düzenliymiş bikaç gün geçince ebe muayene edip direkt hamilesin demiş internette araştırdım ama bulamadım bunla alakalı bişey sadece gebelerin yumuşak adet öncesinin sert olduğuna dair bi yazı vardı hastane sitesinde Ay inşallah doğrudur ya çünkü benim geçen ay taş gibiydi alt karın 1 hafta önceden başlamıştı sertleşmeye ve ben araştırmadan sert olunca hamilelik anlamına geliyo sanıp sevinmiştim bu ay pamuk gibi henüz bi sertleşme yok, göğüs hassasiyeti dedikleri bu galiba yürürken yatarken dokununca falan çok acıyo allahım inşallah yine boşa sevinmem vücudum benle oynamıyodur beklentim büyük

Ahhh senin battan öncesinde de ben merak içindeydim, simdi katlanarak artıyor valla seni düşünemiyorum.. bebiş ordaysan bir işaret gönder şu anneciğine ve teyzelerine yahu
Evet ya sipaaaaaa dersem çık dersem çıkma...

Elmaaaaaaaaaa

Allahim delirmeden anne olabilsek

İnşAllah güzel haberler verirsin yakında kuzum

Göğüs hassasiyeti çok farklı bence hamilelikte hem şişiyor hem de taş gibi sıcak oluyor benim göğüslerim

Evet öyle olacaktı ama yine kendimi telaşın tam ortasında yakaladım 12 şubat görünüyor. randevu aldınızmı bacım?
Yok canım şimdi iki tane doktor varya.. birtanesi benim binada ona 5 ay önce gittim diye şimdi diğerine gitmek istiyorum yeniymiş zaten.. ama iyimis oda öyle dediler .. birde ona gideyim dedim busefer nasılsa aynı şey .. eşim adreini tespit edemedi bir yarın bakicak randevu alicaz İnshaAllah..

Ama dün acayib sancilandim olmayan bebeği dogurcam sanki.. böyle iğneler battı.. rahmin söküldü yerinden ama beyaz akıntılar hala selaaam diyor bana

Kizlaar acaip kasığım ağrıyor iki üç saattir, üşütmeden olur mu acaba ? Yoksa hamilelikmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…