❤️💙Spor günlüğü Elhan ile MasterFit💙❤️

Sabah 10.00 - 1/2dilim ekmek, 1 çatallık peynir, 1t.kaş.bal,5zeytin
Öğle 4 köfteden yarım köfte ekmek
Akşam 18.30 - 1 tabak kuru fasülye, 3yk bulgur pilavı
Su 2lt
Spor - 11695adım. 1169 puan.
Cordelia E Elif_Eylul Zipzip-
Yolda olduğum için çok dikkat edemedim yediklerime bu sefer.

Benim adimsayara gicik oldum ben. Takiliyor galiba arada. Zamani bile eksik gosteriyor tam 45 dk yürüdüm oncesinde de 30 vardi ama orda 1 saat bile olmadi. Cok yorgunum benden bugunluk bu kadar
Cordelia madamhd

15.000 adım 1 500 puan .
madamhd

Alıntılamak zorunda değilsin sana ne yaptım bilmiyorum ama böyle yapıyorsan vardır bir bildiğin bisey diyemiyorum Cordelia
Takımdan giderken hoşçakalın dediğini hatırlamıyorum. Şimdi ben geldim ceeee diyorsun. Yine gidecek misin kalacak mısın? Bilmiyorum. Arkadaşız sanıyordum gidişin gösterdi ki değilmişiz... Sana ne diyebilirim onu da bilmiyorum. Hoşgeldin demek seçeneklerim arasında yok. Çünkü hoş gitmedin. Ben sporları takip ediyorum. Senin sporlarını da takip edeceğim. Elif ve Filizin günlüğü burası. Benim degil.

Haklısın ne diyebilirim ki o dönem buhranım vardı mantıklı dusunemedigim bir durumdaydım gideceğimi kendimde bilmiyordum kafamı toplamam gerekiyordu ki topladım çok şükür su an iyiyim modum yerine geldi devam ediyorum ilk günlerde ki kadar aktif değilim ödevler vs var ama elimden geleni yapıyorum çabalıyorum sana da saygı duyuyorum bisey diyemem hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…