Son 4 hafta...THE END

Anaaa 44 beden pantolon aldım daha yeni, hemi de 3 tenee
4 hafta sonra elimde mi kalacaklar
Kız birsürü para verdim ya ben onlara
Kaliyor canim bizim grupta herkes kilo veriyor çünkü :)
Senin neyini cekistiricem yelloz dermişim :)

Hemen siparişi iptal et siyah beyaz olsun:)

Günaydın kozlar. Macalar karolar kupalar sinekler :)

Motivasyonumuz bol olsun. Fazlamiz var eksiğimiz yok. Bir beden eksilmek icin daha ne duruyoruz.

Her bes kilo, dizlere fazlasiyla binen 25 kilo demek. Her 5 kilo 5 litre su demek.

Günün olumlamasi. Zayifim zayıfsın zayifsiniz zayifiz.

Menuler dun tam bildirildi. Bugun de tam bildirebilirsiniz.:)

Kizlar tablomuz hazir , kisa ve oz . Yarismamiz resmi olarak baslamistir.

Sure 4 hafta ::: Grupca kilo vermeye calisalim cunku kilo vermek bulasicidir.

Iyi olan kilo versin , cok iyi olan birinci olsun.

ALL-STAR 20 HAZIRAN 201827 HAZIRAN 2018 4 TEMMUZ 2018 11 TEMMUZ 2018 18 TEMMUZ 2018 Haftalik Hedef Kilo
A AklinYolu1
Muttapa7555
kokulusabun
[COLOR=#006666][B]@_SinsireLLa_[/B][/COLOR]
zinnia
Sena616
tulipa
[TD1] 58.9 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 57.9 [/TD1] [TD1] 60.6 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 60.0 [/TD1] [TD1] 73.4 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 73.0 [/TD1] [TD1] 60.8 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 60.3 [/TD1] [TD1] 70.3 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 69.6 [/TD1] [TD1] 72.4 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 71.6 [/TD1] [TD1] 62.0 [/TD1] [TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] - [/TD1] [TD1] - [/TD1][TD1] 61.5 [/TD1]

22 Haziran 2018 Menusu Muttapa7555

Sabah yarim latte.

Oglen : Bir kase sebze corbasi

Aksam : Bir tabak karidesli pilav + 2 bardak ayran

Aralar : domates , yogurt , badem , kabak cekirdegi, zerdecal latte, kafeinsiz latte olabilir. Kestirmek zor.

Kilom carsamba ile sabit. Pazar gunu ucusa gecebilirim. Ben simdi kursa gidiyorum.

Slm kızlar,
Bugün ev işlerinden dolayı biraz yoğunum. Cumartesi ve pazar evde olmayacağım için bugünden halledeyim dedim. Arada bir uğrayıp okuyorum yazılanları. Bu sabah aynı kiloda çıktım yahu, sanırım spora vakit ayırmalıyım, yoksa olmayacak böyle.

Muttapa7555 22 haziran menüsü canım
Sabah;
1 yumurta-aci yeşil biber- beyaz peynir- domatesli omlet
Salatalık domates ve çay.

Birazdan türk kahvesi içmeyi düşünüyorum.

Akşam; şehriye çorbasi
4-5 adet yaprak sarma ve cacık
3 lt. Su

Canolaaar bisikletin üzerinden hepinizi selamlıyorumm
Ayyy bisiklet ben çok severim.... Geçen görümdenim bisikletini istedim eşimin ailesinden. Kullanılmıyor depoda dudiyor kullanayim dedim vermediler yahu kadın kısmı (gelinse tabi) bisiklet mi sürer elalem ne der....

Kocayı da masrafa sokmayayım dedim düğün üstü masraf olmasın diye.

Ne vardı yani verseler dimi depoda duruyor öyle ben isteyince kızına bisiklete binsene alış diyor... bana gelince olurmuymuş canım öyle şey :))))

Afiyet olsun canım şehriye çorbasını 1 kepçeyle sınırlandırabilirsen şahane olur.

Bende bir kahve içsem mi canım çekti ya dur yapayım da içeyim...

Afiyet olsun canım şehriye çorbasını 1 kepçeyle sınırlandırabilirsen şahane olur.

Bende bir kahve içsem mi canım çekti ya dur yapayım da içeyim...
Yap yap metabolizmalar hızlansın..
Tamam canım 1 kepceyi geçirmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…