Son 4 hafta...THE END

Ayyy bisiklet ben çok severim.... Geçen görümdenim bisikletini istedim eşimin ailesinden. Kullanılmıyor depoda dudiyor kullanayim dedim vermediler yahu kadın kısmı (gelinse tabi) bisiklet mi sürer elalem ne der....

Kocayı da masrafa sokmayayım dedim düğün üstü masraf olmasın diye.

Ne vardı yani verseler dimi depoda duruyor öyle ben isteyince kızına bisiklete binsene alış diyor... bana gelince olurmuymuş canım öyle şey :))))
Vermek istemiyorum demiyor daa...
N'oolurmuş kadınlar bisiklete binince :işsiz:
Sığ düşünceli insanlardan nefret ediyorum.:KK11:

Vermek istemiyorum demiyor daa...
N'oolurmuş kadınlar bisiklete binince :işsiz:
Sığ düşünceli insanlardan nefret ediyorum.:KK11:
Kocam sordu niye almadın diye bende anandan vize çıkmadı dedim :KK70:

Vermek istemedi mi bilmiyorum ama ciddi anlamda hayatlarını çevre ne der diye yaşıyorlar p yüzden bizde nasibimizi alıyoruz. Eşimde hiç onlara benzemiyor bazen diyorum ki seni kim yetiştirdi... Dayısına çekmiş kerata, iyiki de çekmiş:KK70::KK70:

Vermek istemedi mi bilmiyorum ama ciddi anlamda hayatlarını çevre ne der diye yaşıyorlar p yüzden bizde nasibimizi alıyoruz. Eşimde hiç onlara benzemiyor bazen diyorum ki seni kim yetiştirdi... Dayısına çekmiş kerata, iyiki de çekmiş:KK70::KK70:
Şükür ki benzemiyormuş onlara eşin :))
Bilmiyorum ne derece sıklıkla görüşüyorsunuz ama eş hatrı için arada bir katlanılıyor mecburen. Eşinin de onlar gibi olduğunu düşünsenee :confused:

Amaan elalem ne karışıyo yaa alsın turşusunu kursun bisikletin sen de evde pedal çevirme egzersizi ,başka tür egzersizler yapabilirsin cano

Şükür ki benzemiyormuş onlara eşin :))
Bilmiyorum ne derece sıklıkla görüşüyorsunuz ama eş hatrı için arada bir katlanılıyor mecburen. Eşinin de onlar gibi olduğunu düşünsenee :confused:
Evlerimiz 5 dakika mesafede ya benim görüşmekle ilgili sıkıntım olmuyor pek eskiden çat kapı çok olurdu önceki yaz bi tartıştık ondan sonra daha iyiler hem tavır olarak hemde çat kapı konusunda....
Ben hiç karşılık vermem susarım eşim kızar bana niye böyle yapıyorsun diye bende senin hatrına diyorum. Birde şeyi sevmiyorum tartışıp tartışıp sonra yüz yüze gelmek hoş değil eşime de dediğim gibi ağzımı açar da resti çekersem yüzlerine bile bakmam böyle iyi diye...
Yani kendimden çok eş ve çocuklar için görüşmenin gerektiğine inanıyorum benim için çocuklarıma tavırları çok önemli Allah için onlarda bi konuda laf söylenmeyecek durumdalar bana yetiyor...
Onlara benzese ömür geçmezdi ya çok şükür diyorum hep...

Amaan elalem ne karışıyo yaa alsın turşusunu kursun bisikletin sen de evde pedal çevirme egzersizi ,başka tür egzersizler yapabilirsin cano
Ya benim evde eliptiğim var da ben bisikleti zevk için istiyorum.
Ama şu düğün bi bitsin bisiklet alıp sokaklarda fink atacağım :))

Örgü dantel kanaviçe her çeşit var mı bak bekliyorum. Ben de panç işleme düşünüyorum ama önce kendi çocuklarıma yapıp deneyeceğim hani çeyizlerine kalsın diye...
Canım şükür elimden hepsi geliyor :) şimdilik bebek battaniyesi üzerine açmayı düşünüyorum :)
Açınca sana da haber veririm :)
Örgü dantel kanaviçe her çeşit var mı bak bekliyorum. Ben de panç işleme düşünüyorum ama önce kendi çocuklarıma yapıp deneyeceğim hani çeyizlerine kalsın diye...

Canım şükür elimden hepsi geliyor :) şimdilik bebek battaniyesi üzerine açmayı düşünüyorum :)
Açınca sana da haber veririm :)
Tamam canım topiğime etiketle beni koşa koşa gelirim :))

Ne güzel her iş geliyor elinden... Ben sevmiyorum örgüyü dantel örgü falan strese sokuyor beni :))

X