Son 4 hafta...THE END

Menüm
09.00
2 bardak limonlu su, 3 tane kayısı
10.00
1 haşlanmış yumurta, 1 kk peynir, 4 zeytin, 1 salatalık, 1 domates, 1 dl tb ekmek
14.00
6 tane kayısı, 1 salatalık yedim
16.30
1 kase yoğurt ve itiraf edeyim 2 kare baklava yedim
17.30-18.00 bu saatler arası akşam yemeği yiyeceğim buda yazın kuruttuğumuz biber, fasulye, patlıcan haşladık çok az yağ ve salça ile pişiriyoruz soğan katıyoruz 1 tabak ekmeksiz yicem yanına yeşillik koyarım
Su 2 lt, spor 1 saat
Muttapa7555

Ben de işte bilmiyorum ya daha çok enerji harcarım sanıyordum ama inan ki eski halim ne güzel ağrısızdı diyorum spor mahvetti beni yolda bile topallayarak yürüyorum öyle ağrıyor her yerim bir yandan diyorum vücudun hantalmış işte ondan bu işkence

Bu arada afedersiniz ben lavaboya çıkamıyorum da kayısılar da fayda etmiyor karnım şiş böyle de acaba 1 tk evde zeytinyağı var onu mu hüpletsem hadi öneri verin lütfeen

Agriyi gec o gecer bir haftaya. Enerji harciyorsun ama daha cok kalori ihtiyacin oluyor. Spor yap uzerine cikolata, dondurma ye anlami yok cunku ne anladim ben o spordan. Yemek yiyeceksin o yuzden.

Bu arada afedersiniz ben lavaboya çıkamıyorum da kayısılar da fayda etmiyor karnım şiş böyle de acaba 1 tk evde zeytinyağı var onu mu hüpletsem hadi öneri verin lütfeen
Az su tuketiyorsun demek ki. Corba agirlikli beslensen ayrana agirlik versen boyle olmaz.

Benim metabolizma cidden manyak gibi bi şey ben anlamadım Lucy .. Bi hafta çok yiyorum ama öyle böyle değil ipin ucu mucu kalmıyo aha diyorum bu hafta garanti bi 3 kilo almışımdır bi bakıyorum aksine vermişim de ..
Bazen de nerdeyse aç geziyorum hafta sonu tartıda 1 kilo fazla çıkıyor ..
Bu yedim yine hunharca
Dun nostalji yapip senin kilolara baktim. Bir yarismada 10 kilo alip , otekinde 10 kilo vermissin. Demek ki senin vucut 10 larla calisiyor.

Iyi yapiyorsun sabit kalmak en guzeli.

Slm ben geldim şoklardayım mobilya işi şahane geçti yahu herşey benim istediğim oldu çok garip ölecek miyim nedir...

Birde üstüne kendi yatağımızı da yeniledik huuuuu çok ilginçti darısı kıyafet alışverişinin başına :)))

Ye ye zayıfla o zaman kız daha ne istiyorsun :)) ama heryerde anlatma bunu nazar değer maşallah :))

Biz topikce senin gibilerden nefret ediyoruz.

Cidden ben de sasirdim. Ahaha mobilyanin yarisi gelip yarisi gelmiyormus. Yok yok iyi dusun iyi olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…