Son 4 hafta...THE END

Slm ben geldim şoklardayım mobilya işi şahane geçti yahu herşey benim istediğim oldu çok garip ölecek miyim nedir...

Birde üstüne kendi yatağımızı da yeniledik huuuuu çok ilginçti darısı kıyafet alışverişinin başına :)))
Hayırlı olsun canııım Allah huzurla oturmayı nasip etsin

Biz topikce senin gibilerden nefret ediyoruz. :KK70::KK70:

Cidden ben de sasirdim.:confused: Ahaha mobilyanin yarisi gelip yarisi gelmiyormus. :KK70:Yok yok iyi dusun iyi olsun. :KK19:
Öyle birşey olursa kayınpederim adamın ciğerini söker o kadar diyorum gerisini sen anla...
İnşallah istediğim gibi gelir ya gönlüme göre seçtim şaşkınım yani :)))

Benim metabolizma cidden manyak gibi bi şey ben anlamadım Lucy .. Bi hafta çok yiyorum ama öyle böyle değil ipin ucu mucu kalmıyo aha diyorum bu hafta garanti bi 3 kilo almışımdır bi bakıyorum aksine vermişim de ..
Bazen de nerdeyse aç geziyorum hafta sonu tartıda 1 kilo fazla çıkıyor ..
Bu yedim yine hunharca :KK70:
Hannaz git burdan:KK70:

Fatma keşke öyle olsa hep ama bi süre sonra ani kilo alımları başlıyo , bünye kilo almam gerektiğini geç algılıyo zannımca ondan olabilir :)
Vücudunun jeton düşene kadar arada coş bari... Ay öylede zor be yesem mi yemesem mi biz en azında yersek şişeriz yemezsek ineriz onu biliyoruz Allah yardımcın olsun

Slm ben geldim şoklardayım mobilya işi şahane geçti yahu herşey benim istediğim oldu çok garip ölecek miyim nedir...

Birde üstüne kendi yatağımızı da yeniledik huuuuu çok ilginçti darısı kıyafet alışverişinin başına :)))

Huuhuuu :KK76:sevindim şekerim senin adına, başlarına taş mı düştü ki gııız :))
kiyafet alışverişini de kolaylıkla atlatırsın inşaallaaah :))

Huuhuuu :KK76:sevindim şekerim senin adına, başlarına taş mı düştü ki gııız :))
kiyafet alışverişini de kolaylıkla atlatırsın inşaallaaah :))
Amin inşallah bilemedim ki niye öyle bende şaşırdım... hık bile demediler seç beğen al oldu resmen hatta yatağınıda yenile diye kv ısrar etti :))

Kıyafetten yana umudum arttı içime dert oluyordu :)

Benim menü de belli olduuu :)
Hemen yazıyorum Muttapa7555 Muttapa7555 canım.
21 haziran menüsü
Sabah;
2 yumurta-acı yeşil biber-taze soğan-lor peyniri ile omlet
Domates,salatalık ve çay

Saat 3 gibi 1 bardak süt
5 gibi de şekersiz çay

Akşam;
Patatesli köfte
Salata
Karpuz
3 lt.su

Benim menü de belli olduuu :)
Hemen yazıyorum Muttapa7555 Muttapa7555 canım.
21 haziran menüsü
Sabah;
2 yumurta-acı yeşil biber-taze soğan-lor peyniri ile omlet
Domates,salatalık ve çay

Saat 3 gibi 1 bardak süt
5 gibi de şekersiz çay

Akşam;
Patatesli köfte
Salata
Karpuz
3 lt.su
Menün çok güzel afiyet olsun :)

Fatma keşke öyle olsa hep ama bi süre sonra ani kilo alımları başlıyo , bünye kilo almam gerektiğini geç algılıyo zannımca ondan olabilir :)
Biz de yedik :)
Öyle birşey olursa kayınpederim adamın ciğerini söker o kadar diyorum gerisini sen anla...
İnşallah istediğim gibi gelir ya gönlüme göre seçtim şaşkınım yani :)))
Evrene nasıl bi mesaj yolladiysan hemen talebin kabul olmuş :)

Hannaz git burdan:KK70:
Bence de :)
kokulusabun kokulusabun yıllarca patatesi kotu anlattılar bize. Sefan olsun.

O biiir vitamin c deposu. O bir insülin dengeleyici, o birr depresyon önleyici. Serotonin yukselmesine sebep olduğunu biliyor musunuz. Patates ye prozac kullanma diye bir kitap var:)

X