Son 4 hafta...THE END

Topikce istahimiz yerinde masallah :) tantuniyi ben de severim. Haslanmis icli kofteyi de seviyorum.

Ne tesadüftür ki bugun lavas ekmegine tantuni seklinde sebze vardi. Almasamiydim yani:)) . Alternatifler kasarli mantarli makarna, yanik pizza. Sebzeli pilavdi. Bunu sectim.

Sonra latte icmiycem evet kafama tas dustu:)) arkadasa uyarim artik. Yarin detoxxx gunum.

Evet ya cilemiz büyük. Yemeyi de seviyoruz kahretsin:)

Kötünün iyisini seçmişsin.... Ben haşlanmış içli köfte sevmiyorum :))) illaki kalorisi yükselecek. Ramazanın son günü yedim 2 tane kendini tuttuktan sonra yenebilir yani oturup 10 tane yemenin anlamı yok :)))

Iyi tarafi sebze doluydu kabak, fasulye, mısır, havuc. Kotu tarafi lavas. Yanında bol sossuz yagsiz salata da yedim.

Haslanmis seviyorum ben de. Az kalorili oluyor:) nerden baksan 100 kalori :)))

09.00
2 br limonlu su
10.00
1 yumurtadan omlet, 1 kk peynir, 4 zeytin ,2 yk yoğurt ,domates ,salatalık ,2 yaprak marul ,1 dl tam buğday
14.30
1 hurma, 1 salatalık
16.20
1 kepçe bamya taneleri ,6 yk bulgur pilavı, 3 yk kuru biber, fasulye haşlama yemeği, 2 yk yumurta salatası
500 cc limonlu su
2 lt normal su
Spor 15 dk leslie
Muttapa7555

Son düzenleme:
23 haziran 2018 menu Muttapa7555

Yeni eve gidiyorum menu gec kaldi:. Kusura bakmayin. Bos kalamadim. Acim:))hayrına bir pizza :))
Sabah 5 badem +yarim latte
Kafeinsiz soya latte
Zerdecal latte
Oglen sebzeli lavas kabak fasulye misir +salata

Aksam chai latte. Arkadasa ayak uydurayim dedim.

Aksam bir patates +domates +2 bardak ayran

Bir litre limonlu su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…