Sizin erkekleriniz ?

bizde yeni gelin gibi atlıyoz haa ..biri topik başı bekliyo nerde cins konu var buluyo diğer gacilere haber veriyo herhal ,hemen üşüşüyoz başına ..:))))))

ahaha gülümsedim konuyu görünce:)
hele kalabalığı görünce iyice koptumsırnaşık şey
ben bu soruya cevap vermem:) cevap verirsem başka şeyler ortaya çıkar ahaha :roflol:

soru cok garıp ama verılen cevaplara koptum moralım duzeldı okurken ellerınıze saglık kızlar

şu an itibariyle 24 kayıtlı 1 misafirimiz var

çay kahve ne alırsınız kızlar

ben orta şekerli bi gayfe aliiim mümkünse kaydirigubbakcemile3
delil bunlar delil :jeyyar: aynı karılar cilve topiğindede vardı bu karıların haklı fikri hep orda :jeyyar:

ben geçerken uğruorum sadece ama :dilcikar:

:roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey

bizim burda bi hikaye vardır, çivril diye bi ilçe var, sıpacı derler hatta onlara, gece çobanlar koyunları gütmek için dağa çıkıyolar, yanlarına da yük taşısın diye sıpa alıyolar, gecenin bi yarısı karınları acıkıyo, diyolar şu koyunlardan birini kesip pişiripyiyelim, soora bi güzel kesip pişirip yiyolar, ana sabah bi bakıyolar, koyunlar tam takım yerinde duruyo sıpa yok :roflol::roflol: o dio yok ben sadece suyundan banmıştım, öteki diyo ben saedece bi lokma etinden almıştım, koca sıpayı yiyip bitiriolar ama hiçbirisi sıpayı yediğini kabul etmiyo, bizimkisi de o hesap galiba :roflol::roflol:

delil bunlar delil :jeyyar: aynı karılar cilve topiğindede vardı bu karıların haklı fikri hep orda :jeyyar:

ben geçerken uğruorum sadece ama :dilcikar:

:roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey

ayçaaa bir arkadaşa bakıp çıkacan galiba sırnaşık şey

ceroos canim bosver sen bunlari derslerine calis ogrenip ne etcen.kendini temiz tut yeter.
kimi killi tutar kimi kilsiz kimi ceyrek killi kimi yarim killi ay igrenc yahu bunu mu merak ettinşakkıdı

aynenn yawww iğrençç gece gece midem kalktı ama topiğin sonunu çok merak ediyorum

neyi iğrençki gayet doğal birşey kıllı kıllı resm çekip koyalım hadi mi dedim

ayçaaa bir arkadaşa bakıp çıkacan galiba sırnaşık şey

her ikiside gussel bahane tuttum ben sırnaşık şey
sağloun nan a.s.

ahaha çok gülüyorum ya..
bu arada ben konuyla ilgilenmiyorum
öyle bi bakiyim dedim bu kizlar neye bakiyor :jeyyar:

neyi iğrençki gayet doğal birşey kıllı kıllı resm çekip koyalım hadi mi dedim

e yuh yani bi de deseydin delikafadulden şş bak ben sana yıllar önce gazetede gördüğüm bişiyi söliiim, bi ara moda olmuşmuş ama haala modamıdır bilmiyom, karılar kutularının ordaki kılları kısaltıyolarmış makineylen, sooracııma sööliiim sevgililerinin isimlerinin baş harflerini kazıtıyolarmış, soora kalp şekli filan veriolarmış, orayı karizmatik hale getiriyolar yaane, bilgin olsun belki bi gün yaptırmak istersin kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…