Sizin erkekleriniz ?

Ceroos

Böcek *.*
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
192
0
Evet bayanlar eşiniz sevgilinz nişanlınız acaba cinsel organının etrafındaki kılları alıyorlarmı alanlar var mı ? yoksa hiç bir erkek almaz mı? sadece meraktan soruyorum =)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

söylemek istemeyen elbetki sölemez zaten söylesede değişecek birşey yok kimsenin burda eşini sevgilisini tanımadıgımıza göre okadar da sorun olucak bişey göremiyorum ben.

:mymeka:sorulmadık bi bu kalmıştı oda oldu
netçenki yavrum çokmu önemlikaydirigubbakcemile

Hiç aklıma gelmemişti böyle bişey ama şimdi bende merak ettim Biz o kadar temiz olucaz diye uğraşırken onlar da uğraşıyormu ki kaydirigubbakcemile3

ee eksigi tamamlıyalım ama dimi

@_nickim_yok_ : Bakalım bu sefer ne dicekler :)

Hiç aklıma gelmemişti böyle bişey ama şimdi bende merak ettim Biz o kadar temiz olucaz diye uğraşırken onlar da uğraşıyormu ki kaydirigubbakcemile3

Bak bu aklıma gelmemişti yani bizim canımız yana yana acılar içinde temiz oalım diye ugrasıyoruz onlarda bunu yapıyor mu?

alıyo veya almıyo, napacaksın niye merak ettin ben de bunu merak ettim walla
cevaplamazsan hatrım kalır

yok canım almıyolar salıyolar çayıra mevlaları kayıra...
hatta benim sevgilim örüyor yanlardan kurdela takıyoruz. ben doğumgününde boncuk hedaye ettim örüp uclarına takıyor onlarıda. bide bakım yapıyoruz maske felan.. ahenkle danseden enfes kılları var.. ayrıca kepeksiz...:asigim:

hehh bi bu olmamıştı sitede bu da oldu yaa artık yüreğim gam yemes

koptummm yawww gece gece :roflol:

ohh ne güzell sırnaşık şey

dünyada merak edecek milyonlarca konu varken bunumu merak ettin canım yaaa bende merak sebebini merak ettimmm

aslında sorulabilir bir soru, yani sitedeki milyonlarca gereksiz başlıktan herhangi biri bu da, aşırı tepki vermicem o yüzden. sadece şunu belirticem: çok gereksiz bi soru. alıyorlarsa alıyorlar, almıyorlarsa almıyorlar. sen kendi sevgilinin kocanın vs. cinsel organıyla alakadar olsan daha iyi olur bence.

yahu git bi gezegenleri arastir ne bileyim belgesel izle biseyler yap aklina takila takila erkeklerin kukusu mu takildi yahu..
alir almaz ne olcak sanki. bir gun erkek arkadasina sorarsin aliyor musun diye..

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 mikrobik senikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…