Sizin erkekleriniz ?

bütün şefkim kaçtı zaten bundan sonra ögrensemde birşey değişmez

ya iş geyiğe döküldü filan da sen bu topici gerçekten bütün iyi niyetinle açtığına eminmisin, bir de merak ettiğim nasıl cevaplar almayı düşünüyodun acaba, ya bak ben şahsım adına vijdan aazabı çekiorum şevkini kırdıım için, aydınlatamadık seni kusura kalma :teselli:

eyvah kazen kızlar

benm baktığım arkadaş burda deil ben kaçar :roflol:

bütün şefkim kaçtı zaten bundan sonra ögrensemde birşey değişmez

senin gibi buraya böle bi konu açan birinin o şevkinin !!! kaçacağını aklım almıyooo be güselimm yeni sorularınla gelirsin sen bu seferde meselaa ; erkek arkadaşlarınızın sevgililerinizin kocalarınızın bilmem ne boyunu yazın valla merak ettim sadeceee diyede savunmanı da yaparsınn kötükedihüso

Ne kadar her konuyu geyiğe çevirmeye çalışıyorsunuz arkadaşlar.
Yorum yapmak cevap vermek isterseniz verirsiniz, yok konuyu beğenmediyseniz;
okuyu geçin bence. Sonra da her konu kapanıyor diye yine şikayetlenen oluyoruz.

bana kalırsa kaçmaya gerek yok, kazen abeyim kknın asayişini sağlamaya geldi, yaşaaa kazen abey varolllll, kazen sen bizim herşeyimizsin, kaazen sen bizim herşeyimizsinnn

madem bu soru bukadar rahatsız etti yat uyu veya baska bir konuya geç burda takılıp kalmak zrunda diilsin..ben merak ettm sordum gercektende meraktan sordum bukadar saçma tepkiler alcagımı düşünemedim pardon buda benim hatam tabi... ayrıca gördümki tek merak edende ben diilmişim...

Konuyu Toplam 29 Kullanıcı okuyor. (27 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
, -badem-, acı_hatıralar, adalayda, beyaz toprak, çalıkuşu, cancu, çedene, Ceroos, derdimederman, EcinniliBarones, eylül166+, FERHATINSIRINIYIMBEN, gms.gms, ibolya, ikrar, Kazen, lady34, lirik güzel, LolaBunny, meran07, Songül, tadLi, tly_ask, tuce, vuslat1, _nickim_yok_

sırf bi kere daha deşifre etmek için :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…