Sizin erkekleriniz ?

Konuyu Toplam 27 Kullanıcı okuyor. (25 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
cancu, -badem-, acı_hatıralar, ank06, arwen85, bilnil, çalıkuşu, cemre110, Ceroos, çikolata21, desert06rose, duyad, EcinniliBarones, eylül166, FERHATINSIRINIYIMBEN+, funnyda, Gülsüm Sultan, ibolya, ikrar, ilknur_8383, lirik güzel, LolaBunny, paprika, tadLi, tuce

uyyy topic tavan yaptııı

hepimizi afişe ettin nan :roflol: ne güzel sessiz sessiz okuyuruz :roflol:

yahu git bi gezegenleri arastir ne bileyim belgesel izle biseyler yap aklina takila takila erkeklerin kukusu mu takildi yahu..
alir almaz ne olcak sanki. bir gun erkek arkadasina sorarsin aliyor musun diye..

ay koptum burda ne kukusu kız allah canını almaya emiii..kaydirigubbakcemile3

aanam 29 kişi olmuş cümbüş var koşun kaydirigubbakcemile

sonuç itibari ile anadığım kadarıyla hepicimiz bonus tarzından hoşlaniyoruz..

erkeksen daha iyiya gir kalabalık biyerde umumi
helaya incele öğrenkafamçokkarıştı

yahu tamam nedir bu sert çıkışlar gece gece aklıma geldi sordum

hepimizi afişe ettin nan :roflol: ne güzel sessiz sessiz okuyuruz :roflol:

delil bunlar delil :jeyyar: aynı karılar cilve topiğindede vardı bu karıların haklı fikri hep orda :jeyyar:

ben geçerken uğruorum sadece ama :dilcikar:

:roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şey

sormasaydım keşkem tamam kapatın baslıgı istemiyorum cevapalkrınızı sırnaşık şey

yavrum sen bence liseyi açıktanmı yoksa normalmi okuyacağına karar ver çok merak iyi değildir

ceroos canim bosver sen bunlari derslerine calis ogrenip ne etcen.kendini temiz tut yeter.
kimi killi tutar kimi kilsiz kimi ceyrek killi kimi yarim killi ay igrenc yahu bunu mu merak ettinşakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…