Sizin erkekleriniz ?

ulen nerden aklına geliyo bunlar -tatlicadiarzu-
valla ben senden tırsıyom yusuf yusufdelikafadulden
merak etmiş işte ben fazla çeşit görmedimki anacımkafamçokkarıştı
şimdi ne desem boş herkez ne yapar acep:uhm:

tamam bukadar tepki vermenize gerek yok söylemeyebilirsniz illa söleyin merakımdan çatlıyorumda demiyorum yani bir meraktır sordum

Çok merak ediyorsan çevrendeki erkeklerden başla sormaya ... Bakalım ne diyecekler...Burada kolay kolay kimsenin buna cevap vermek isteyeceğini sanmıyorum..:1closedeyes:

benim daha iyi bir fikrim var facebookta gurup kur bakalım kaç üye gelip sana yorum yapcakkk

cevremdeki erkeklere sormaya çekindim biraz bi ara mutlaka sorarım onlarada

mutlaka sor tamam mı=)) tek bi tanesini atlama ama=) kamuoyu yoklaması yap ve bu değerli anketinin sonuçlarını da bizle paylaş tamam mı=))

evet canım alıyor hatta diyor ki burda böyle bereketli yetişeceğine daha faydalı yerlerde çıksa şu meretler, gece gece bu ne merak canım ,iyi görmedim seni pek lülülülülülü

erkegımın seyınde kı kıllar -tatlicadiarzu-:uhm:
eşim yuh dıyo :roflol:

benimkide alıomuş gibi yapıo halbuki almıyo beni gandırıyo biliyorum :çok üzgünüm:senağlama canım evleneceğin insana sorarsın o da sana güzel bi yanıt verir yerimseniben merakını öle gidermen daha sağlıklı elin heriflerinin kılını alıp almamasından sanane şakkıdı

sevgilim aylik agdaya bana geliyor canim baldir bacak popo ne varsa aliyorum artik cillop gibi geziyor :)

evet canım alıyor hatta diyor ki burda böyle bereketli yetişeceğine daha faydalı yerlerde çıksa şu meretler, gece gece bu ne merak canım ,iyi görmedim seni pek lülülülülülü

daha faydalı yer neresi tuççeemmmmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden

allam gece gece kscaasın aklına heriflerin kukusu düşmüş resmen delikafadulden

cesaretimi toplayıp sorucam

bayan oldugunuz için çekinmedm sanal diye diil :)

sevgilim aylik agdaya bana geliyor canim baldir bacak popo ne varsa aliyorum artik cillop gibi geziyor :)

adalaydaaaa allah cezanı vermesin :roflol: :roflol:

cerkeğin cillopuda ne komik olur nan..
düşünsene kaymak gibi parlıyo bacaklar her bir taraf -tatlicadiarzu-

mutlaka sor tamam mı=)) tek bi tanesini atlama ama=) kamuoyu yoklaması yap ve bu değerli anketinin sonuçlarını da bizle paylaş tamam mı=))

ne alemsiniz kizlar ya -tatlicadiarzu-
o kadar yazan olmus biri de cvp vermemiskaydirigubbakcemile2

ceroos merak ettim bunu erkek arkadasina sordun mu cnm sordunsa ne cvp aldin?

Son düzenleme:
daha faydalı yer neresi tuççeemmmmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden

allam gece gece kscaasın aklına heriflerin kukusu düşmüş resmen delikafadulden

benimkinin kafada biraz az da zat-ı muhteremler :roflol::roflol: o da hayıflanıyor herhal :roflol:sırnaşık şey

adalaydaaaa allah cezanı vermesin :roflol: :roflol:

cerkeğin cillopuda ne komik olur nan..
düşünsene kaymak gibi parlıyo bacaklar her bir taraf -tatlicadiarzu-

oyle deme kiz daha kucukken bi adam gormustum bacaginda tek bi kil dahi yoktu aaa agda yapmis demistim hatta:roflol:

20 kayıtlı kullanıcı 2 misafir varr süperisss kıslarrr delikafadulden
çok abesle iştigal bi soru yanii sanane bizim erkek arkadaşlarımızın eşlerimizn nişanlılarımızın cinsel organından ve kıllarından yahu git kendi erkek arkadaşına sor klava:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…