siz olsanız ne yapardınız?

ben sizin yerınızde olsam o iş yerınden ayrılırdım .

ne adamın hareketlerı normal nede iş yerı ortamında

bulundugun konum .daha 23 yasındasınız ,okulunuz bıle

yenı bitmistır .yanı dogru duzgun ıs deneyımınız bıle yok

denılecek kadar az iken ,nasıl oluyorda senın altına araba

tahsis ediliyor ben gercekten anlamadım .iş ortamın gercekten

cok garıp .patronun olacak adamın nıyetı zaten ortada .

size karsı ozel cıddı bır ılgısı olsa idi zaten sizi ıckılı bır ortama

goturmezdı .hadı goturdu sarhos olana kadar ıcmezdı .

hadı ıctı burdan sonra nereye gıdıyoruz demezdı .nereye gıdıyoruz

derken ev ortamından bahsettıgı zaten ortada .adam resmen sapıklık

yapmıs .

hiras

çok tecrübesizsin ve çok iyi niyetli davranmışsın taviz tavizi getirmiş durmuş; ama olan olmuş bundan sonrasında adımlarını dikkatli atarsan hiç bir şeycik olmaz

bir kere patronunla arana bir sınır koy; hadi şuraya gidelim şunu içelim gibi şeylere asla müsade etme eve gitmem lazım başka planım var ailem bekliyor vs vs mutlaka bir bahane bul ve nazikçe reddet. Patronunla ilişkin işten ibaret olduğu sürece zarar gelmez

müdürlük konusuna gelince arkadaşlar;

benim bir tanıdığımın bir akrabası var çocuk 27 yaşında filan o da müdür ve çocuk üniversiteyi açıktan okuyor (açıköğretimi küçümsüyormuşum gibi anlaşılmasın lütfen üzülürüm) altında da arabası var aylık da maaşı 7 bini buluyormuş çok öyle ahım şahım da bir iş yapmıyor nasıl bir kalifiyelik ve müdürlük anlamadım :44:

bu is ve araba mevzuna takilinmasin her bölümden mezun olan direk kpssyle bogusmuyor..

farkli alanlarda,is alanlari farkli yerlerde tabiki farkli olanacaklar saglaniyor..hiras yanlis bilmiyorsam hem dil bakimindanda artisi var..

cv si bos degil...olmayacak seyler degil bunlar

Kimsenin kimseyi kınadığı yok..

Sadece bazıları gerçekleri olduğu gibi söyler, bazıları da daha hafif tavır kullanır ama sonuç aynıdır.

konu sahibi bu meseleyi gerçek hayatta bir arkadaşına anlatsa belki...manyak mısın sen? nasıl böyle yaparsın? :KK47:nasıl böyle davranırsın?:KK47:...vs vs vs ..şeklinde daha sert eleştiriler bile alırdı..
Burda bunları dile getirmek neden hemen kınamak oluyor?

ve hemen olay..kınadığınız şey sizin başınıza da gelir..olayına getiriliyor..??

Herkesin yorum yapma şekli farklıdır..
kimi ..olsun canım bir daha yapmazsın ..der.
Kimi de..nasıl bu kadar aptal olabilirsin?..der..Ne var bunda yani?
sonuç aynı..

ne yani hepimiz olsun canım bir daha yapmazsın ..mı demek zorundayız..

Annesi duysa belki saçını başını yolacak..olamaz mı? annesi de mi kınamış mı oluyor şimdi..

Yazmayın o zaman kardeşim buraya..sanal ortama güvenmiyorsanız.

ya lütfen dalga geçiyorum kafa buluyorum felan zannetmeyin ama şuna takıldım nedense ben.. demişiniz ki patronun arabasının içinde buldum bir anda kendimi demişsiniz. nasıl oldu bu, yani adam arkanızdan mı itekledi ,nasıl girdiniz o arabanın içine farkında olmadan, bir anda arabanın içinde buldum kendimi ne demek , walla yanlış anlamayın çok merak ettim...

Son düzenleme:
ya lütfen dalga geçiyorum kafa buluyorum felan zannetmeyin ama şuna takıldım nedense ben.. demişiniz ki patronun arabasının içinde buldum bir anda kendimi demişsiniz. nasıl oldu bu, yani adam arkanızdan mı itekledi ,nasıl girdiniz o arabanın içine farkında olmadan, bir anda arabanın içinde buldum kendimi ne demek , walla yanlış anlamayın çok merak ettim...

ben de merak ettim bunu konu sahibesi anlatsin ki bizim basimiza gelmesin dikkat edelim :)

Kimsenin kimseyi kınadığı yok..

Sadece bazıları gerçekleri olduğu gibi söyler, bazıları da daha hafif tavır kullanır ama sonuç aynıdır.

konu sahibi bu meseleyi gerçek hayatta bir arkadaşına anlatsa belki...manyak mısın sen? nasıl böyle yaparsın? :KK47:nasıl böyle davranırsın?:KK47:...vs vs vs ..şeklinde daha sert eleştiriler bile alırdı..
Burda bunları dile getirmek neden hemen kınamak oluyor?

ve hemen olay..kınadığınız şey sizin başınıza da gelir..olayına getiriliyor..??

Herkesin yorum yapma şekli farklıdır..
kimi ..olsun canım bir daha yapmazsın ..der.
Kimi de..nasıl bu kadar aptal olabilirsin?..der..Ne var bunda yani?
sonuç aynı..

ne yani hepimiz olsun canım bir daha yapmazsın ..mı demek zorundayız..

Annesi duysa belki saçını başını yolacak..olamaz mı? annesi de mi kınamış mı oluyor şimdi..

Yazmayın o zaman kardeşim buraya..sanal ortama güvenmiyorsanız.
sonuna kadar katılıyorum. herkesin yapısı farklı. mesela ben,reelde bana anlatan arkadaşlarıma aynı bu şekilde konuşurum.oldukça dobra bir kişiliğim vardır.. tamam canım bir daha yapmazsın demem asla. nasıl yapmadın .iyi misin sen derim... ama ilginç olan hep dara düşüncede konuştukları kişi hep ben olurum nedense..bana anlatırlar. şok tedavisi gibi sanırım:)işin şakası ,kişilikler farklı burada. herkes aynı şekilde tepki vermez ,veremez bir olaya..
anne demişsiniz bunu hangi anneye anlattsa kızı,kalkıp o anne,tamam canım bir daha yapma ama der .benim annemin böyle bir tepki vermesi için dünyanın tersine dönmesi gerekirdi. ha istisnalar vardır belkide. anneler koruyucu olduğundan kızlarının gece yarısı bir adamla sarhoş olup sarkan bir adamla kızının bu duruma düşmesine tamam canım,bir daha yapma deyip geçebileceğini düşünmem mümkün değil.
işin aslı yapılan hatalı. burada verilen tepkilerde kişilerin yapılarıyla alakalı..

ha bu arada insanız,hepimiz hata yaparız.. sizde hata yapmışsınız..sonuç neyseki kötü sonlanmamış. çünkü içilene konulan bir hapa bakar olay. şimdi bana abartma falan diyen olabilir ama inanın gerçek hayatta oluyor bunlar... aman... çok türk filmi seyrettinde demeyin.:. her zaman tedbiri elden bırakmamakta yarar var..
ben sizin yerinizde olsam o işte çalışamazdım.çünkü her an o gün gelirdi adamı gördüğümde. rahat edemezdim. tedirgin olurdum. tabii bakın buda kişiliklerle alakalı. herkesin tepkileri farklı olacaktır bundada..

boşuna dememişler kadının en büyük düşmanı kadındır diye.... hayretle ve yer yer gülerek okuyorum yorumlarınızı bayanlar

Valla hanfendi sizin konunuz icin gecerli olan tabir insanin en buyuk dusmani kendi daha uygun olur burada bayanlar yorumluyor sadece ama siz neler yapmissiniz kendinize

Ickili ortamda gece 12,00 e kadar oturmalar adam dokunuyor imada bulunuyor ama siz hala oradasiniz
Sinema teklifi eden siz
Agzinin payini vermeyip kendini korumayan yine siz
Gece 12,00 kadar adamla ickili ortamda durmanizi seneye evlemeyi planladiginiz adam ne dedi?
Birde etkilenmistim adamdan demissiniz
Bu konuda kadinin en buyuk dusmani kadin diyebileceginiz bir durum yok .
Is hayatiniza yeni baslamissiniz ilk kez bir vale size kapiyi acti sanirim onu bile yazmissiniz yada patron vale ile is birligimi yapti sizi arabaya bindirmek icin onu mu demek istediniz?
Bende anlamadim zaten birden nasil arabada kendinizi ?
Istedigini yorumu alamayan yorumculari suclamasin artik
Ben o kadar merak ettim ki bu adami kim acaba diye zaten bir kac tahminin var boyle adamlar mimlidir bizim sektorde

Son düzenleme:
23 yas o kadar gencsinki.
Bir ablan olarak sana tavsiyem, sakin ehliyeti alinmis ( alkol yüzünden veya baska yüzden ) bir insanin arabasina bir daha binme, Allah korusun trafik kazasindan bu genc yasta gidebilirdinde.
Senin patronda33 yasinda, erkekler cocuk gibilerdir, ister 35 olsun belliki hala kisiligi oturmamis, ne yapacagini bilmeyen, bu zenginligi ve patronlugu hazmedemeyen bir tip.
Eger orda calismak istiyorsan, cünkü anladigim kadariyla parasi iyi, o zaman simdiden sinirlari cizmelisin, yani öteki patronlarada ayni mesafede kalip isini en güzel sekilde yapip ayin sonunda parani almalisin ama patronla, türkü bara gitmek is geregi olmadigi icin, hemen orda kusura bakmayin ama benimde ailem var, özel hayatim var, diyip oradan ayrilman cok iyi olurdu.
Bu arada bence 3 patronlarinla senin yapacagin isleri en kücük ayrintisina kadar konusmalisin, zira görevin olmadigi seylere gitmen is kanunlarina aykiridir bir kere.
Bu konuda acik ve net, calisma saatlerini, görevinin ne oldugunu ve kimsenin esiri olmadan isini yapmani tavsiye ederim.
Galiba sende isini pek anlamamisin gibime geldi, calisan bir insanin yapacagi seyler degil bunlar, arabada beklemek patron ailesini zyarete gittignde , patronla sokaklari dolasmak arabayla, sonra türkü bara gidip patron eslik etmek, senin görevlerin olmamali.
Acik ve net calismak istedigini anlat ama böyle degil.
Basarilar diliyorum yeni is yerinde.

hiras kadının en büyük düşmanı kadındır diyebilceğin bir durum yok benim kafam senin hala erkek arkadaşına takıldı kusura bakma ama bu nasıl bir zihniyettir bu adam ayaklarını yerden kesiyordu hani neden patronunla dışarlarda gezdin benim hala kafam karışık kusura bakma ama günlükte aşkınla ilgili yazdığın hiçbirşeye inanasım yok bana göre senin aşkın saflığını yitirdi bunu 6 senelik ilişkimde hiç böyle birşeyle karşılaşmadığım i.çin söylüyorum yargılıyorsamda yargılıyorum bana göre yanlış yaptığın

bazı kızlar cidden rahat ve değişik oluyor onlara normal gelebilir ama çok modern olduğum halde asla bu bana normal gelmicek bir davranış ben takıldım buna yani bana neyse

bu konu ile ilgilide kapatırman daha iyi üzülmemen adına çünkü herkes istediğini yazıyor

hiras kadının en büyük düşmanı kadındır diyebilceğin bir durum yok benim kafam senin hala erkek arkadaşına takıldı kusura bakma ama bu nasıl bir zihniyettir bu adam ayaklarını yerden kesiyordu hani neden patronunla dışarlarda gezdin benim hala kafam karışık kusura bakma ama günlükte aşkınla ilgili yazdığın hiçbirşeye inanasım yok bana göre senin aşkın saflığını yitirdi bunu 6 senelik ilişkimde hiç böyle birşeyle karşılaşmadığım i.çin söylüyorum yargılıyorsamda yargılıyorum bana göre yanlış yaptığın

bazı kızlar cidden rahat ve değişik oluyor onlara normal gelebilir ama çok modern olduğum halde asla bu bana normal gelmicek bir davranış ben takıldım buna yani bana neyse

bu konu ile ilgilide kapatırman daha iyi üzülmemen adına çünkü herkes istediğini yazıyor

Evet hiras erkek arkadaşın ne diyor bu duruma ? :KK14:

Dikkatimi çekti onunla ilgili sorulara ya cevap vermiyorsun ya da az evvel yaptığın gibi çevrimdışı oluyorsun.

Son düzenleme:
Sadece 1 haftada iş yogunlugundan nasıl bunalabildin anlamadım.1 hafta sadece bu.Ardından kafa dağıtmak istemek hem akşam hemde başbaşa:26: Üzgünüm ama iş yogunlugu bana biraz bahane gibi geldi.Hadi çıktınız keşke ailem beni bekliyor falan deseydin ama diyemedin sanırım.Kendine dikkat et.
İşi bırak ya da devam et diyemiyorum ama bu konunun şirketinizde yayılacağından emin olabilirsin.Buna eminim.Erkek arkadaşın( var mı yok mu belli değil tam ama) duyarsa nolur bilmiyorum.:KK50:

hıras

nedense herkes ış yerının sana verdığı ımkanlara takmış
çok saçma
23 yaşında ne de güzel yerlere gelmışsın aferım sana

başına gelenler kötü olmuş
alkolün etkısı tabı adam uçmuş
ıyıkı olayı anladığın an ordan uzaklaşmışsın
başına kötü bırşey gelmemış..

bıdaha dıkkatlı ol, mesafenı koru o patronla
yarın ışıne gıt, hıç bırşey olmamış gıbı davran
baktın adam hala sulanıyor, çok sert bı şekılde uyarırsın
herkesın ıçınde...

takma kafana, bı anlık dalgınlık ışte ıyıkı kötü bıtmemış

burada benim sizlerden almak istediğim fikir bundan sonrasında ne yapmam gerektiğiyle ilgiliydi

bu yüzden kimsenin benim özel hayatımı, sevgilim olup olmadığını sorgulama yetkisi yok, böyle yargılamalar yapmaya hiç hakkı yok

herkes konunun dışında çıktı yok hamilelik yok saf ayağına yatmalar yok adama aşıksın hadi kafesleleler.... o kadar çirkin ki yorumlarınız yazık diyorum sadece...

ozdn isimli kullanıcı, bul bakalım o adamın kim oldğunu bulabiliyorsan, meslektaşız diye geçinip duruyorsun ama bu yaşta edindiğim konumu hazmedemiyorsun ve ankarada kaç tane firma var onu bile bilmiyorsun bence

herkes ahkam kesmeye pek meraklı

dediğim gibi kendi işinize bakın, sizden rica ettiğim şey "başıma bu bu geldi bundan sonra ne yapayım?" idi . Ancak konu öyle yerlere geldi ki hayret doğrusu!!

ilgilenen tek bir mod bile olmadığından dolayı konu hala açık ama yaptığınız hiçbir yorumun benim için zerre kadar önemi yok şu dakikadan sonra.. çünkü gerçek samimi duygularla yardımcı olmak isteyenler özel mesaj kutumu doldurup taşırdılar sağolsunlar..

siz burdan popüleritenizi artırmaya bakın :KK34:

Bence devam et işine bir süre mesafeni hep koru.Ve emin ol ne kadar benzeseniz de adam belli ki adam değil uğraşma hoşlanma da sakın bence.. Başka kendine daha uygun bir iş bulursan sonra geçersin yürütebiliyorsan da burada devam edersin ne olacak temkinli olduğun sürece ve adam psikopat olmadığı sürece.Gözlemle bir bakalım

burada benim sizlerden almak istediğim fikir bundan sonrasında ne yapmam gerektiğiyle ilgiliydi

bu yüzden kimsenin benim özel hayatımı, sevgilim olup olmadığını sorgulama yetkisi yok, böyle yargılamalar yapmaya hiç hakkı yok

herkes konunun dışında çıktı yok hamilelik yok saf ayağına yatmalar yok adama aşıksın hadi kafesleleler.... o kadar çirkin ki yorumlarınız yazık diyorum sadece...

ozdn isimli kullanıcı, bul bakalım o adamın kim oldğunu bulabiliyorsan, meslektaşız diye geçinip duruyorsun ama bu yaşta edindiğim konumu hazmedemiyorsun ve ankarada kaç tane firma var onu bile bilmiyorsun bence

herkes ahkam kesmeye pek meraklı

dediğim gibi kendi işinize bakın, sizden rica ettiğim şey "başıma bu bu geldi bundan sonra ne yapayım?" idi . Ancak konu öyle yerlere geldi ki hayret doğrusu!!

ilgilenen tek bir mod bile olmadığından dolayı konu hala açık ama yaptığınız hiçbir yorumun benim için zerre kadar önemi yok şu dakikadan sonra.. çünkü gerçek samimi duygularla yardımcı olmak isteyenler özel mesaj kutumu doldurup taşırdılar sağolsunlar..

siz burdan popüleritenizi artırmaya bakın :KK34:

Eeee doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.:KK14:

Valla popüler olmaya ihtiyacımız yok,niyetimiz de yok.İstediğini duyamadın diye bize kızmaya hiç hakkın yok.

Yazdın ve cevapladık.:KK6:

aman ya telefondan girdiğim için yazdıkların silindi ,

valla şimdi onları tekrar yazmya üşeniyorum

kendimden çok eminim beni bilen biliyor sana kendimi ispat etme bir durumum yok(yanlınz hakkımda yazdıklarına çok güldüm ozdn isimli kullanıcı :KK52:

sana sadece şunu sorucağım

ben 28 yaşında evli bir kadınımın ,

üniversite bitirdiğinden beri de iş hayatındayım yani 5 yıl yapıyor bu ,

sizce neden bu 5 yılda ne bir müdürüm yada ne bir iş arkadasım beni içkili bir mekana davet etmedi neden yanımda sarhoş olup bana buradan sonra nereye gideceğiz demedi ,

yada bu topikte hangi kadını ilk haftada müdürü içkili mekana davet etmiştir , hadi diyelim davet etti sence kaci kabul etmiştir?

yinede size bir büyük tavsiyesi ,

yenisin iş hayatında hemde evlilik arefesinde bir bayansın asla bir daha öyle teklifleri kabul etme , adamlar sana türkü bara gitmeye teklif bile edemesinler,

neyse şuan çok neşeli anıma denk geldin o yüzden fazla uzatmayacağım :KK51:

sevgiline gece patronunla bara gittiğini söyledin mi ben onu merak ediyorum ama dur hiras anında çevrimdışı olsun bi :KK31:

1 Haftalık patronunuzla saatlerce oturup muhabbet etmenizden,dahada önemlisi onu 5 dk lıkta olsa sinemaya davet etmenizden cesaret almıştır.:KK14:

Olayı abartıp içkili mekana davet ettiğindede adam ters bir cevap almamış,dolayısıyla gecenin devamının geleceğini düşünmesi çokta anormal sayılmaz.

Peki siz ne düşünerek kabul ettiniz bu teklifi ,ben onu merak ettim.:KK14:

Son düzenleme:
X