Artık dayanacak gücümde kalmadı

Sanmıyorum beni kaybetmekten korktuğunu. Boşanmıyor da, dilekçeyi bizzat yazdım önüne koydum. Yok, e çabanda yok. Adam sıfır sıfır iletişim. Abisi dahi arıyor beni biz böyle yetiştik. Ya yetiştiniz de kendinizi niye yetiştirmediniz.

O dilekçeleri güle oynaya imzalayanları görüyoruz sonradan....
Ahh ahh..
Çok şey söylerdim de neyse. Bazıları gerçekten, dibine kadar kaybetmeden anlamıyor.
O zaman siz de çaba göstermeyin. Bırakın inceldiği yerden kopsun.

Al birimizi vur ötekisine, ikimizinde tahammülü sıfır sıfır sıfır.
Eşinizin küfür etmesini kınıyorum o ayrı bi konu.

Siz de sinirinizi eşinizden çıkarmışsınız. Arabada zaten berabermişsiniz üzeri kapalı anlatmışsınız her neyse market vs eve geri döndüğünüzde eşiniz neden size hoşgeldin desin onu anlamadım. Bence siz moraliniz bozukken eşinizin kahkaha atmasına sinirlendiniz zaten gergindiniz iş yerinden dolayı bu da tuzu biberi olmuş

Eşinizin küfür etmesini kınıyorum o ayrı bi konu.

Siz de sinirinizi eşinizden çıkarmışsınız. Arabada zaten berabermişsiniz üzeri kapalı anlatmışsınız her neyse market vs eve geri döndüğünüzde eşiniz neden size hoşgeldin desin onu anlamadım. Bence siz moraliniz bozukken eşinizin kahkaha atmasına sinirlendiniz zaten gergindiniz iş yerinden dolayı bu da tuzu biberi olmuş
Yok genel olarak bahsetmiştim hoşgeldin kısmını, olabilir.

Ben kavga konusunda da sizi haklı buldum ama bu kavga sebebinden daha önemli sorununuz var.
Her ne olursa olsun ilişkide hakaret olmamalı. Saygı yitirilir, sevgi de gider.
Siz de hakaret ediyor musunuz eşinize bilmiyorum. Ediyorsanız sizin de acil bırakmanız ve eşinizle de bu konuda net şekilde konuşmanız gerek.

Bir birinize küfür ediyorsunuz farklıda mısınız? Yaşlar küçük ergenliği atlatamadan evlendiğinizi düşünüyorum. Hani. Ergenlikte adam oldum sanan oğlan ve kızların ağzı bozulur, öyle... Karı koca büyüyün biraz...

Bir birinize küfür ediyorsunuz farklıda mısınız? Yaşlar küçük ergenliği atlatamadan evlendiğinizi düşünüyorum. Hani. Ergenlikte adam oldum sanan oğlan ve kızların ağzı bozulur, öyle... Karı koca büyüyün biraz...
Adam 32 yaşında olması dışında sıkıntı yok.

Ben kavga konusunda da sizi haklı buldum ama bu kavga sebebinden daha önemli sorununuz var.
Her ne olursa olsun ilişkide hakaret olmamalı. Saygı yitirilir, sevgi de gider.
Siz de hakaret ediyor musunuz eşinize bilmiyorum. Ediyorsanız sizin de acil bırakmanız ve eşinizle de bu konuda net şekilde konuşmanız gerek.
Hep konuşuyorum, sonuç aynı.

Sanmıyorum beni kaybetmekten korktuğunu. Boşanmıyor da, dilekçeyi bizzat yazdım önüne koydum. Yok, e çabanda yok. Adam sıfır sıfır iletişim. Abisi dahi arıyor beni biz böyle yetiştik. Ya yetiştiniz de kendinizi niye yetiştirmediniz.

Böyle yetiştik diyip evlenip, ailesi tarafından gül gibi yetiştirilen evlatların hayatlarını mahvediyorlar…
Böyle yetişmişmiş.

Günaydın herkeşe

Şimdi konuma hakim olanlar belki bilir, bilmeyenler için bu yazı üzerinden yorum/fikir vermeleri kafi. Sadece ek bilgi olarak dün istifamı verdim. Verdikten sonra patron resmen ağzıma s*çmaya yer arıyormuş. bir şey kaybolmuş benden bilip duruyor, ben de karşılık verdim durdum ikili münakaşa bir tık haddinden fazla oldu. Her neyse bu istifayı verdikten sonra bu şekilde davranması acayip stres yaptı ben de, yapmaması gerekirdi belkide her neyse çok üzerinde durmadım mesai bitti. Eşime de üstün körü anlattım olayı. Beni almaya geldi iş yerinden, canım sıkkın ama bu tip konularda kafama takmadım desem de takarım maalesef huyuma tükürem. Arabada bir şey sormadı Eşim, Eve geçti ben biraz atıştırmalık almak için markete inmiştim. Eve geldim, telefonla konuşuyor. (Bu arada ya bir adam her eve girdiğinde, çıktığında, yemek yerken telefonla konuşmaz gözünüzü seveyim gına geldi açma müsait değilsin sonra ararsın diyorum açıyor) Kahkahalar atıyor felan, ben de o konuşurken az telefonu bırakta karının hatırını sor ya dedim. Konuşması bitti, ne oldu diye sordu. Ya hayatım her gün her eve girdiğimde bir hoşgeldin bile diyemeden sen telefonla konuşuyor oluyorsun. Bari eve girerken açma şu telefonları arama kimseyi dedim. Ne alaka ya bir şey konuşuyorduk dedi. Ya konuş, biliyorsun ne kadar stresli olduğumu az ara ver konuşmana ne olur yani dedim. E ben sana zaten halini hatırını soracaktım dedi. Dedim bu mu sormak? Ya sen de iş yerinde kimseye bir şey söyleyemiyorsun bana patlıyorsun gerizekalı mısın nesin ya dedi. Anlamadım sorsan olayı anlatırım dedim, Sensin gerizekalı dedim, çakarım bir de diyince, s*kt*r git dedim ben de. 'he he' dedi, Bu duşa girdi ben de yemek hazırladım bir şeyler, yine konuşmuyoruz. YARABBİM ALLAHIM BU İLETİŞİMSİZLİK BENİ ÖLDÜRECEK BİR GÜN. Hala sormadı, sormadı, sormadı derken, 2-3 saat geçti aradan. Ya insan karına nasılsın demekten gocunur mu ya dedim, nasıl bir zihniyet, nasıl bir vurdumduymazlık bu ya dedim. Yine geldi benim en sevdiğim kelime 'Ne alakası var yaaaa, sen benim damarıma basıyorsun' dedi. Vallahi dedim ben böyle yapamıyorum. Allah aşkına sarıl, hatırımı sor bişi yap ya dedim. Yine yok. Dünde maç varmış sanırım onun hazırlığını yaptı, çekildi odasına. Ben salonda uyuyakalmışım. 1 gibi uyandırdı geç yatağa dedi. Orada uyumuşum, sabah ezanıyla bi baktım yatağa gelmemiş. Dedim senin ben a* artık yuh yani dedim.

Ya cidden ben abartıyor muyum, stresli geçirmişim. Sormak çok mu? Fikirlerinizi merak ediyorum. Vallahi billahi boşanacam en sonunda ya.
Stresiniz evinize yansimis. Telefon görüşmesi zaten rahatsızlık veriyormus patlamissiniz ama kullandığınız kelimeler hiç hoş dehit.sktr gt, a.mk falan iletişimi küfürle mi sagliyorsunuz ?

Yok bir tane vardı, o da evlenme teklifi alınca değişti. Ben de üstelemedim 2-3 ay oldu. 22 Yaşındayım
ya böyle konuşmadığımız zamanlar oluyordu ama üstelemedim. Nereden bileyim, üff.
Neee çok gençmişsin. Baya kötü bi ilişki ablacım, çocuk yokken yol yakınken ayrıl.

Genele bakınca sizi haklı buldum ama bu evlilik bitmiş bana göre,saygı desen yok,ilgi ve iletişim yok , bunların olmadığı yerde sevgide olmaz.Ne kalıyor ki geriye? Cinsellik için de evliliğe gerek yok. Bence artıları eksileri yazıp bir karar verin.

Belki siz de ara sıra yaptığınızdan eşiniz düzelme gereği duymuyordur.
Diğer yazdıklarınızı da okudum. Eşinizin genel bir ilgisizliği mevcut. Konu burda yazandan daha derin yani
Evet, geçenlerde bir sinir krizi geçirdim bana bir soru yöneltmişti. kendimi ifademi edemedim. Ağlarken bana neden bakamadın gibi bir cümle kullandım. Ne alaka ya dedi. Para konusunda zannediyormuş halbuki. Ben kendime gelmeye çalışıyorum adam dışarı çıkmaya çalışıyor, nerelere takılıyorr, off anam off.

Y
Genele bakınca sizi haklı buldum ama bu evlilik bitmiş bana göre,saygı desen yok,ilgi ve iletişim yok , bunların olmadığı yerde sevgide olmaz.Ne kalıyor ki geriye? Cinsellik için de evliliğe gerek yok. Bence artıları eksileri yazıp bir karar verin.
Ya bu konuda bir test vs. var mıdır. Nasıl ayırt edeceğim konusunda?

X