Boşanan ve ayakta durmaya çalışan hem cinslerim memnun musunuz pişman mı ?

Amin Allah başımdan eksik etmesin

Evet o potansiyeli var..

İşten ayrılmayı düşünüyorum önümüzdeki ay

Çok teşekkür ederim ne güzel mesajlar gelmiş çok iyi hissettim=)

Evet öyle yapicam biraz borcum hafiflesin başka iş bakıp cikacagim

Çok teşekkür ederim =)

Teşekkür ederim.. annenizin ellerinden öpüyorum anne olmak kolay değil elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz

Evet bende öyle dusunuyorum

Ben yol parası istemesine kızmıyorum tamam vereyim ama sürekli artırmak işine gelmiyorsa otobüsle gidersin tarzı konuşmak zoruma gidiyor

Allah size hayirli is kapilari acsin inşallah
Cocuk icin nafaka alabilirsiniz. Lütfen bu konuyu araştırın. Oyle yuksek bisey olmasa bile 3-5 ekstra gelmesi sizi rahatlatir

Eski eşimle karşılıklı çok hatalarımız oldu.. onun ki hiç kabul edilmeyecek şeyler benimkide ufak tefek.. Ben hep kendimi düzeltmeye çalıştım istediği gibi biri olmaya çalıştım yuvam kurtulsun diye ama ben çabaladıkca daha çok bitti, saygı azaldı sevgi azaldı değerim azaldı bla bla bla neticede bitti tamamen.

2 Çocuğum var, çalışıyorum şimdi sorum şu Ben asgari ücretle gece bir yemekhanede çalışıyorum. Gündüz de ek iş yapıyorum o bin tl okul servisi. Gün içerisinde 3 4 saat uyuyabiliyorum.. fakat bana başlarken evin önünden alınıp bırakılacak demişlerdi güzergah ters servise yetişemiyoruz diyerek şoför beni 1 vesaitlik yerde bırakıyor üstüne birde yol parası veriyorum.. Yani 25 tl 25 tl dır aya vurunca epey yapıyor.. açıkçası ilk günden bu yorgunluk ve 3 kuruş para canımı sıktı.. gece çalıştığım yerde otobüsle eve 2 saat 40 dk =) ( şaka değil) araba ile otobanda 30 40 dk da gidiliyor. Catering şirketinde arkadaşımın eşi yönetici. Arkadaşımda gece yemek dağıtımında çalışıyor ben eşimden ayrılınca ( borçlarımı falan vardı) beni buraya soktu. Gece 2 3 gibi işimiz bitiyor çocuklara da vakit ayırırsin falan ddediyani o zaten ise arabasıyla gidiyordu tamam dedim. ( anlaşmalı yerden catering şirketinin kartıyla benzin alıyor para vermiyor bu iş mevzusu olmadan önce çok geziyorsun benzin nasıl dayanıyor diye espri yapmıştık ozaman soylemisti ) benden ilk 1000 TL yol parası istedi tamam dedim. Diğer ay 1500 dedi tamam dedim. Şimdi servise başladığımı duydu yetmiyor 2000 tl dedi eğer sorun edersen otobüsle git dönüşte ben seni götürürüm eve dedi. ( aynı yerde evlerimiz, iş yerimiz aynı her türlü gidiyor ve bana direk böyle söyledi çok zoruma gitti) sorun ettim açıkçası tavrından rahatsız oldum.. o ise gidemediğinde vs otobüsle gidiyorum gece ona buna dil döküyorum beni alsın diye eve dönme şansım yok ben gelmediği günleri bile kesmiyorum. 15 gün sabahta çalıştım kendim gittim geldim yinede tam para verdim 3kurusun lafını yapmayim ayıp diye.

Sizce çok mu büyütüyorum.

Eski eşim her tartışmada bence ayrılalım diyordu çocuğun okulu açılacak ( zaten yeni barismistik 1.sinifi ailemin yanında okuyordu ) yaz tatilinde kv deydim zaten öncesinde onla beraber yaşıyorduk neyse eski eşimle barışınca oraya gittim her tartışmada bence biz ayrılalım deyince okul açılınca da derse çocuğun kaydını alicam geri gidicem allak bullak olacak diye 2. Demesinden yeter bitsin deyip ayrıldım yani.. oda uyarı anlamında söylüyormuş güya öyle dedi.. herneyse arkadaşımı aradım o ise hala girebilirim dimi ben ayrılmayı düşünüyorum bak üstüme çok borc yaptı gelir gelmez başlar miyim diye evet falan demisti o şekilde baslamistim
Arkadaşımı yaklaşık dört sene güzergahımı dahi değiştirip evinin önünden aldım,para teklifini o kadar sert reddettim ki bir daha ağzını açamadı.Gerçi çok da kıymet bilmedi,o ayrı konu.

Sizi kullanıyorlar resmen,izin vermeyin.İnsan para almaya utanır bir de zam yapmış,yuh yani.

Allah size hayirli is kapilari acsin inşallah
Cocuk icin nafaka alabilirsiniz. Lütfen bu konuyu araştırın. Oyle yuksek bisey olmasa bile 3-5 ekstra gelmesi sizi rahatlatir
Amin çok teşekkür ederim evet nafaka davası acicam
Arkadaşımı yaklaşık dört sene güzergahımı dahi değiştirip evinin önünden aldım,para teklifini o kadar sert reddettim ki bir daha ağzını açamadı.Gerçi çok da kıymet bilmedi,o ayrı konu.

Sizi kullanıyorlar resmen,izin vermeyin.İnsan para almaya utanır bir de zam yapmış,yuh yani.
Evet beni kullandiginin farkindayim

Arkadaşınızın sizden para almasına şok oldum. Ne biçim insanmış? Allah rızası için götürürüm ben olsam.

Vardiyalı düz işçilik yapsanız en azından asgari ücret+yol+yemek+sigorta alırsınız. Bu eziyete katlanmayın,arkadaşınız olacak mahlukatı da hayatınızdan çıkarın. Zor günde bunu yapan iyi günde yatırır öper yani bu ne?

X