Bana bi akil verin

Birincisi oğlunuzun önünde neden kavga ediyorsunuz çocuğun psikolojisini yok ediyor böyle hareketler çok saçma davranışlara giriyorsunuz olmuş bitmiş neden seviyenizi düşünüyorsunuz ki Allah'a havale edin bosverin önünüze bakın düzgün bir adamla ikinci baharinizi yasayabilirsiniz eski kocaniza neden takılıp kaliyorusnuz
Arkadaşım derdim
Amaç çocuk falan değil zaten.
Elin adamı pardon da size ne? Bir de karşısına çıktım falan.
Eski eşim benim karşıma çıksa bu lafları etse onu yerin dibine sokarım kusura bakmayın
Boşandınız siz o sizin kocanız değil bekar bir birey.
Çocuğu da alet etmeyin entrikalarınıza!
Evliyken reddediyordu onlar yüzünden hasta oldum diyorum hep inkar ettiler hep. Kafamda soru işaretleriyle kaldim ne yapsaydım pardon da ? Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın benim için kolay değildi yüzleşmek.

Kadın sizden şikayetçi olabilir farkında mısınız?
Yaşarken zordur eminim ama 2 yıl geçmiş üzerinden. Sağlıklı düşünmek zorundasınız artık.
Çocuğunuzun önünde araba yumruklamak falan b tarz tepkilere gerek yok. Kadını rezil falan edemezsiniz çünkü hiçbir seyi ispatlayamazsınız ki bu tarz insanlar rezil olmaz, ağlar sızlar, iftira der yine size kalır suç.

Dün anlık kendinizi kontrol edemediniz diyelim bundan sonrası için hiçbir şey yapmayın. Sadece sinirlerinizin bozulduğu ile kalırsınız. Davalık olur birde onunla uğraşırsınız.

Yaşadıklarınız zor ama ne yaparsanız kendinize ve çocuklarınıza yaparsınız bundan sonra.

Evliyken birlikte olduklarını ispatlayamazsınız. Şikayet falan ederler sizin başınız ağrır.

Çocuklarınız da bu ruh halinizden dolayı sizden uzaklaşır. Zaten bunlara şahit olmaları çok kötü olmuş. Unutamayacakları bir gece yani.

Boşanmışsınız zaten yolunuza bakın. Eşlerini aldatan insanlarsa rezilliklerinde yaşasınlar.

Yahu arkadaşlar hepinize toplu cevap vereyim madem siz de kadınsız ben böyle çirkef biri değilim. Kendi halinde zamanında evliligi içinde elinden geleni yapmış,kocasını karşısına almış konuşmuş hayatında biri varsa biterilim demiş biriyim. Adam bana asla evliliğini bitirmek istemediğini söylerken o kadınla görüşüyormuş. Ben bu kadin ve bu adam yüzünden deli damgası yedim mahvettiler beni. Şüphelerimi kanıtlayamadim. Derdim eski esimi sevmem falan değil haklı olduğumu kanıtlamak. Ve haklıymışım da yani .merak etmeyin çocuklarımı bırakıp fizana gitmedim. Hastane uzak ama o adamın evi 5 dk mesafede.
Evde çocuk bırakıp dedektifcilik oynadınız eeee elinize ne geçti??? Boşandınız dün değil geçen hafta değil 2 sene önce,sizi dava etseler biz 1 senedir beraberiz deseler.Ebe polis gelse sizi mahkemeye verseler ne olacak.Anladik öfkeniz var ,kendini kanitlama çabası var eeee sonra????Bırakın kim ne pok yiyorsa yesin siz kendinize , çocuklara odaklanın " keskin sirke küpüne zarar, çocuklarınızı intikam uğruna mahvetmeyin, babalarıyla aralarında uçurum açmayın

Arkadaşım derdim

Evliyken reddediyordu onlar yüzünden hasta oldum diyorum hep inkar ettiler hep. Kafamda soru işaretleriyle kaldim ne yapsaydım pardon da ? Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın benim için kolay değildi yüzleşmek.
Bunu bir daha yapmayın. Eski eş pisliğine velayet davası bile açabilir. Gece vakti çocukları yalnız bırakıp milletin kapısını yumruklayan kadını kimse haklı görmez. Kanıtlayamadın kanıtım yoktu... Şimdi de yok. Çok afedersiniz yatakta basmadınız, video fotoğraf yok elinizde. İkisi de bekar, arkadaşça görüştük yemek yedik ama eski eşim gelip saldırdı diye sizi şikayet edebilir. İlk anın şokunu atlatınca kafaları basar, onlar da intikam almak isteyebilir.

Değdi mi çocuklarınızın önünde böyle davranmaya. Kadının evini basmak yetmemiş, kendi evinizin önünde de bağırıp çağırıp arabaya vurmuşsunuz. Çocuğunuz da utanmıştır olan bitenden, yazık.

Yapabileceğiniz hicbirsey yok soğuk su içmekten ve beddua etmekten başka . Dava gorulmus yasal bağ kopmuş hicbirsey ispat edemezsiniz . Kendinizi rezil etmeyin .

Yahu arkadaşlar hepinize toplu cevap vereyim madem siz de kadınsız ben böyle çirkef biri değilim. Kendi halinde zamanında evliligi içinde elinden geleni yapmış,kocasını karşısına almış konuşmuş hayatında biri varsa biterilim demiş biriyim. Adam bana asla evliliğini bitirmek istemediğini söylerken o kadınla görüşüyormuş. Ben bu kadin ve bu adam yüzünden deli damgası yedim mahvettiler beni. Şüphelerimi kanıtlayamadim. Derdim eski esimi sevmem falan değil haklı olduğumu kanıtlamak. Ve haklıymışım da yani .merak etmeyin çocuklarımı bırakıp fizana gitmedim. Hastane uzak ama o adamın evi 5 dk mesafede.
Tamam anladık anlık öfkenize yenildiniz ve yapılmaması gereken, başınızı belaya sokacak şeyler yaptınız. Olabilir insanlık hali.

Ama sondaki o kadını iş yerine rezil edecem şöyle yapacam böyle edecem kısmı öfkenin ötesinde. Sizi aldatan kadın mı? Size sadakat sözü veren, sizinle yuva kuran kadın mı? Hayır zaten bir şey yapamazsınız orası ayrı mesele de öfkeyi tamamen kadına yönlendirmek korkunç çok çirkin.

Bu arada eski konunuzda hala adamın dönmesini bekliyormuşsunuz. Şimdi dönmeyeceğine emin olduğunuz için sanırım yaşadınız bu öfke patlamasını.

Şimdi diyeceksiniz ki adam bosanmis sanane kiminleyse.benim zoruma giden şu ki bosanmadan öncede bunlar beraberdi ve inkar ettiler şimdi ispat etmem şüphelerimi giderdi ama beni iki yıl kullanması, deli damgası vurmasi oldu zoruma gidiyordu.

inanmasaydınız, hanımefendi. yetişkin, akli ehliyeti olan insansınız. bu kısım sizin kabahatiniz. inanmasaydınız.
bu saatten sonra bir arada görüp, ortalığı ayağa kaldırdıktan sonra ispat etmiş olmasının kime ne yararı olacak? sadece kendinizi rezil rüsva ettiniz.

Karakolluk polislik mi olmak istiyorsunuz? Kadının evine apartmanına girip kapısını yumruklarken başkalarını da rahatsız ettiğinizin farkında değil misiniz? Apartman sakinlerine huzursuzluk vermeye hakkınız yok. Bu saatten sonra yapacaklarınız size zarar olarak döner. Eski eşi bilmem ama kadın sizi şikayet edebilir dava açabilir. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır a döner iş. Çocukların kabahati ne, önünde araba yumruklamalar duyacağı şekilde ağzınıza geleni söylemeler. Çoluk çocuğu niye korkutup huzurlarını kaçırıyorsunuz? Ayrıca kardeşin tek kalmasın diye oğlunuzu hastaneye götürmüyorsunuz ama milletin kapısına giderken tek bırakabiliyorsunuz. Siz ve oğlunuz kapının önündeyken diğer çocuk tek başına mıydı evdevde
hayir uyuyordun evde

Tamam anladık anlık öfkenize yenildiniz ve yapılmaması gereken, başınızı belaya sokacak şeyler yaptınız. Olabilir insanlık hali.

Ama sondaki o kadını iş yerine rezil edecem şöyle yapacam böyle edecem kısmı öfkenin ötesinde. Sizi aldatan kadın mı? Size sadakat sözü veren, sizinle yuva kuran kadın mı? Hayır zaten bir şey yapamazsınız orası ayrı mesele de öfkeyi tamamen kadına yönlendirmek korkunç çok çirkin.

Bu arada eski konunuzda hala adamın dönmesini bekliyormuşsunuz. Şimdi dönmeyeceğine emin olduğunuz için sanırım yaşadınız bu öfke patlamasını.
Öyle bir beklentim yoktu. Ben boşanmak istemesem evliligimiz halen devam edecekti ben istedim boşanmayı. İçime sinmiyordu şüpheleniyordum. Ayrıldık kaç kez dönmeye çalıştı ben hep iyi niyetli davrandım. Devamlı manipüle ediyordu. Öfkem kesinlikle tamamen kadına değil,o rezil herife yapacağımı yaptım zaten. Kadında evliyken beraberdi yanlarına kalsın istemiyorum hepsi bu.

Öyle bir beklentim yoktu. Ben boşanmak istemesem evliligimiz halen devam edecekti ben istedim boşanmayı. İçime sinmiyordu şüpheleniyordum. Ayrıldık kaç kez dönmeye çalıştı ben hep iyi niyetli davrandım. Devamlı manipüle ediyordu. Öfkem kesinlikle tamamen kadına değil,o rezil herife yapacağımı yaptım zaten. Kadında evliyken beraberdi yanlarına kalsın istemiyorum hepsi bu.
Eski konunuz duruyor, görebiliyoruz.

Şu saatten sonra kadına hiç bir şey yapamazsınız. Bunu kabul ederseniz sizin için daha kolay olur süreç.

öfkende haklısın. deli muamelesi korkunç bir şey ama yukarıda yazdıkları gibi, ne yapsan olan sana olur. adamdan kurtulmuşsun bak bunu da yapamayabilirdin. ayrıca kimsenin yanına kalmaz merak etme, iki rezil birbirlerini geri bulmuşlar. sadece otur kendi hayatına bak. onların rezillikleri sana bulaşmasın. onlar kendi b*klarında boğulacaklar zaten.

Cocugumun önemli bir şeyi yoktu.sadece böyle bir şeyler takılınca boğazına ölecek gibi hissediyor alışkınım. Kendini iyi hissedecekse gitmesini istedim.
Bunun için bir psikiyatriye görürseniz oğlunuzu, kaygı bozukluğu olabilir.
Sizi anlıyorum içiniz soğumadı, sizi paranoyak gösterdiği için kızgınsınız ,duygularınız çok normal. Ama onları rezil etmenin size faydası olmaz tam tersi bak hala unutamamış,takıntılı derler siz suçlu çıkarsınız. Çocuklarınız üzülür. Eşinize göstermişsiniz haklı olduğunuzu. Artık olayı unutun siz önünüze bakın lütfen,yoksa küçük düşen rezil olan siz olursunuz olay çıkardığınız için.

Çocuklarınız açısından düşünün. Adam yaptığınızı yapacağınızı kullanıp çocukları bile almak isteyebilir. 2 sene önce boşanmışsınız, aldatıldığınızı o zaman kanıtlayamamışsınız şimdi kimi ikna edecekesiniz? Bu kadın hakkınızda suç duyurusunda bulunur, sizi dava eder, uzaklaştırma kararı çıkarttırabilir. Dengesiz saçma sapan hareketlerde bulunmayın. O kadın rezil falan olmaz, siz olursunuz ama. Evlatlarınızdan daha önemli değil. Oğlunuz niye böyle takıntılı pimpirikli ölüm korkusu yaşıyor? Bence sizden etkilenmiş. Babasıyla kavganızdan aldattın aldatmadım, psikiyatriye gidipi ilaç kullanma... Maşallah ner şeyi önlerinde yaşıyorsunuz

Çocuklarınız açısından düşünün. Adam yaptığınızı yapacağınızı kullanıp çocukları bile almak isteyebilir. 2 sene önce boşanmışsınız, aldatıldığınızı o zaman kanıtlayamamışsınız şimdi kimi ikna edecekesiniz? Bu kadın hakkınızda suç duyurusunda bulunur, sizi dava eder, uzaklaştırma kararı çıkarttırabilir. Dengesiz saçma sapan hareketlerde bulunmayın. O kadın rezil falan olmaz, siz olursunuz ama. Evlatlarınızdan daha önemli değil. Oğlunuz niye böyle takıntılı pimpirikli ölüm korkusu yaşıyor? Bence sizden etkilenmiş. Babasıyla kavganızdan aldattın aldatmadım, psikiyatriye gidipi ilaç kullanma... Maşallah ner şeyi önlerinde yaşıyorsunuz
Ya korkum yok kimseden. Bakın hanımefendi siz benim nasıl biri olduğumu bilmiyorsunuz. Çocuğumun bu durumunu da bana bağlamamışsınız psikologsunuzda haberim mi yok. Ben 36 yıllık hayatımda ilk kez zıvanadan çıktım. Siz şüpheyle yaşamak nedir bilir misiniz? Ben bu adama hep tahammül ettim,üstüne suçlandım. Çocuklarıma hiç yansitmadim ama benden de bu kadar onlarda bilsinler babalarının karaktersizliğini.

Eski konunuz duruyor, görebiliyoruz.

Şu saatten sonra kadına hiç bir şey yapamazsınız. Bunu kabul ederseniz sizin için daha kolay olur süreç.
Dursun saklim yok. Benim anlamadığım azıcık empati yapmanız. Kadın için de ve o karaktersiz herif için de elimden ne geliyorsa yapacağım,yaptıkları yanlarına kalmayacak. Kizabilirsiniz bana ama bu zamana kadar sustum,şimdi onlar düşünsün. Bana da emin olun bir şey olmaz

Hayırlı geceler kk halkı. Uzun zaman oldu siteye girmeyeli ,bugün girdim ki akıl akıldan üstündür beni anlayan,çözüm sunan birileri olur.
Ben bir yıl önce eşimden ayrıldım eşimle aşağı yukarı 17 yıl evli kaldik. Evliligimizin son iki yılı çok kötüydü aldatılma şüphem vardı, onun anlattıklarıyla yaşananlar örtüşmüyordu. Beni şizofren olmakla sucluyordu bu sebepten psikiyatriye gittim ilaç bile kullandım.

Boşandıktan sonra gelip gitti seviyordum belki barışırız falan diye düşündüm baktım onda o ciddiyet yok iletişimi tamamen kestim. Zaman zaman ya ben onun günahını aldıysam diye içimden geçmiyor değildi çünkü ispatım yoktu.

Bu akşam oğlumla otururken boğazına çekirdek kabuğu kaçtı oğlum cok pinpiriklidir hastaneye gitmek istedi ben de babanı ara o götürsün kardeşin uyanirsa biz evde yokken dedim.

Neyse aradık açmadı teli. Annesiyle yaşıyor kendisin dedim ki babaanneni ara sor babani kadında baban evde yok dedi. Sonra babası döndü,oğlum durumu anlattı ve baba nerdesin dedi o da evde olduğunu söyledi.

Benim elime fırsat geçti.evden çıktım ve kadının evinin önüne arabayı park ettim ve oğlumu arayarak babanı ara ve seni hastaneye götürmesini soyle dedim,ben bekliyorum tabi.

O da ne apartmandan eski eş kişisi çıktı. Benim tüm şüphelerim doğrulanmış oldu. İndim arabadan beni görünce şok oldu tabi. Bana ben seni evliyken aldatmadım gibi şeyler zirvalamaya başladı. Ben tabi bozdum ağzımı neler söyledim neler. Bu kaçarak uzaklaştı. Sonra apt.girdim kadının kapısını çalmaya başladım ama kadın açmadı ve kapıyı yumruklamaya başladım.

Arabaya bindim eski eş oğlumun yanına benim evin önüne gelmiş beni görünce kapısını kilitledi ama ben arabasını yumrukladım. Sonra arkadan indi ama ben agzima geleni söyledim oğlumda duydu.

Şimdi diyeceksiniz ki adam bosanmis sanane kiminleyse.benim zoruma giden şu ki bosanmadan öncede bunlar beraberdi ve inkar ettiler şimdi ispat etmem şüphelerimi giderdi ama beni iki yıl kullanması, deli damgası vurmasi oldu zoruma gidiyordu.

Dostlar ben bu kadını iş yerinde rezil etmek istiyorum nasıl yaparım lütfen bana bi akıl verin öyle rezil olsun ki ikiside insan içine çıkmasınlar.
Şunu da belirteyim biz bosanmadan kısa süre önce kadin da kocasından boşandı.
Evde uyuyan çocuğunuz var diye öbür çocuğunuzu hastaneye götüremediniz ama eski eşinizin şimdi görüştüğü, zamanında görüşüp görüşmediği belli bile olmayan bir kadının kapısını yumruklamaya çocuğunuzu götürebildiniz mi? 2 yıl geçmiş, kimi neye ikna edeceksiniz? Bu olayda eşinizi değil kadını mı rezil etmeye çalışacaksınız, doğru düzgün bile bilmediğiniz bir olay için? 1 kere yediğiniz deli damgası size yetmemiş herhalde :KK70:

Dursun saklim yok. Benim anlamadığım azıcık empati yapmanız. Kadın için de ve o karaktersiz herif için de elimden ne geliyorsa yapacağım,yaptıkları yanlarına kalmayacak. Kizabilirsiniz bana ama bu zamana kadar sustum,şimdi onlar düşünsün. Bana da emin olun bir şey olmaz
Bir haneye tecavüz, tehdit, saldırı davasına bakar size bir şey olması. Siz nasıl bu kadar eminsiniz?

Üzgünüm ben bu kafa yapısıyla empati yapamıyorum. Koca uğruna çocuklarını düşünmeyen insanlarla empati yapılmaz.

Ya korkum yok kimseden. Bakın hanımefendi siz benim nasıl biri olduğumu bilmiyorsunuz. Çocuğumun bu durumunu da bana bağlamamışsınız psikologsunuzda haberim mi yok. Ben 36 yıllık hayatımda ilk kez zıvanadan çıktım. Siz şüpheyle yaşamak nedir bilir misiniz? Ben bu adama hep tahammül ettim,üstüne suçlandım. Çocuklarıma hiç yansitmadim ama benden de bu kadar onlarda bilsinler babalarının karaktersizliğini.
İyi devam edin o zaman. Psikolog değilim anneyim, iki ergen çocuğum var. Çocukların zarar görüp görmediğini anlamak için uzman olmaya gerek yok. Adamla iki sene aldattın kavgası yapmışsınız, psikiyatrist ilaç yazmış. Çocukların gözünü kulağını mı bağladınız anlamasınlar diye? Çocuğun yanında arabaya vurup bağırıp çağırınca etkilenmiyorlar mı? Şundan eminim, böyle devam ederseniz çocuklarınız sizi suçlayacak, boşanma nedenini sizden bilecekler. Sen kaçırdın babamızı diyecekler.

Boğazıma çekirdek kabuğu kaçtı diyen çocuğa olur öyle sen abartıyorsun pimpiriklisin denir mi? Ara babanı gelsin götürsün hastaneye denir mi, ya bu sefer gerçekten boğazına kaçtıysa? Yani kocasından intikam almak için çoluk çocuğuna zarar veren kadınlar gibi mi olmak istiyorsunuz?

Aldatan adamı boşarsın kovarsın, tazminatını çocukların nafakasını alır bakarsın önüne. Babalık yapmaya, sorumluluk almaya devam ederse de baba-çocuk ilişkisine karışmazsın. Siz ne yapıyorsunuz? Akşam vakti apartmana girip milletin kapısını yumruklayıp bağırıyorsunuz. Ne hakkınız var o kadar insana rahatsızlık vermeye? Bir insan haklıyken bu kadar haksız duruma düşer mi? Yapın edin, bedelini kimse değil sadece siz ödeyeceksiniz. Kullandığınız ilaca, gördüğünüz tedaviye kadar kullanıp hem uzaklaştırma çıkartır hem de velayet davası açar.

X