siz olsanız ne yapardınız?

kızlar ne olur bi fikir verin

geçen hafta yeni bi işe girdim, çok saygın ve şık bir yerde.. olanaklarım maaşım vs çok iyi, bana araba, yeni bir hat, yeni bir telefon vs bi çok şey tahsis ettiler
asıl mesele şu ki

nereden başlasam bilemiyorum

şirket 3 patrona ait, hepsini çok sevdim çok iyi anlaştık ama bi tanesi sürekli iletişim halinde olmam gereken biri

gün içerisinde sık sık beraber bi yerlere gidiyoruz iş için ve iş yerinde de sürekli beraberiz

geçen akşam hadi eşyalarını al in aşağı dedi, ofise çıktım çantamı alıp aşağı indim bi baktım vale açtı arabanın kapısını ve bi anda arabanın içinde buldum kendimi, nereye gidiyoruz dedim, bi kaç işim var ordan sonra seni eve bırakıcam dedi.. halbulki benim de arabam var neden böyle bişey yaptı anlamadım....

neyse o gün beni eve bıraktı ama yolları uzata uzata götürdü hep..

asıl olay şu ki

dün akşam 6 da bi yere gitmemiz gerekiyordu yine, ben kendimi bi anda arabanın içinde buluverdim.. çanta gibi beni gittiği her yere götürüyor.. mekanın koltuk takımları değişecek benim de fikrimi almak için mobilyacılara gidecektik, yolda bi telefon geldi iptal oldu iş, başladık ankaranın içinde tur atmaya, anladım beni eve bırakacak yine.. yine tüm şehri dolana dolana benim siteye yaklaştık, işler bu ara o kadar yoğun ki ikimizin de kafası çok dolu.. kafaları boşaltmak lazm vs vs dye konuşurken aklıma bi şey geldi.. hadi dedim 6D sinemaya gidelim, hem 5 dakika sürüyor hem de çok eğleniyorum ben orada.. evimin çok yakınında da var zaten..

tamam dedi ama bi baktım kavşaktan tam ters istikamete döndü ve biz başladık aynı yolları geri gitmeye.. dedesine uğraması gerekiyormuş, arabada bekler misin ondan sonra gideriz dedi... peki dedim, gitti akrabalarına yarım saat bekledim geri geldi.. ben de 5 dakikada 6D izleyip eve gitcem sanıyorm.. onu sonra yaparız hadi gidip bi yerde oturalım dedi.. peki dedim, çünkü birbirimize o kadar benziyoruz ki, patron 33 yaşında ve bekar.. ben de 23 yaşındayım.. oturduğumuzda muhabbetimiz çok keyifli oluyor işle ilgili olsun başka konularda olsun.. bi yere gider muhabbet ederiz diye düşündüm o öyle diyince..

türkü dinleyelim mi dedi canlı müzik yapılan iyi bi mekana girdik, ben alkol kullanmıyorum ama mekanda alkol su gibi mübarek

kendisi viski aldı ama içtikçe içiyo, viski de çok sert bi içkidir fena çarpar...

kadehlerin biri gidiyo öbürü geliyo filan, ben de meyve suyu içiyorum.. masadaki mumları yaktı, romantik olsun ortamımız dedi.. sonra bunun yaylar git gide kaydı.. konuşurken koluma dokunmalar filan.. normalde iş yerinde çok sert biridir kimseyle dokunarak filan konuşmaz.. çok prensiplidir.. içtikçe değişti, ben içme artık kalkalım hadi diyorum yok beraber kalkarız şunu da bitireyim diye diye şişeyi btirdi nerdeyse

konuşurken birden saçlarımı okşamaya başladı, boynuma filan dokunuyo kolumu okşuyo, noluyo dedim ya fazla içtiniz dedim, yok ben sarhoş değilim muhabbetine başladı, ben kalkıyorum dedim yok otur diyo beraber kalkarız eve bırakcam diyo, bu halde araba kullanamazsınız dedim taksiyle gidelim dedim olmaz diye tutturdu, zaten ehliyetine alkolden el konulmuş..

o elini omzuma attıkça ben geri itiyorum fazla samimi olmasak filan diyorum ama baktım bunun duracağı yok, elimi tutuyo zor çekiyorum kendimi sürekli..

şuan burda senin patronun muyum hala dedi

patron her yerde patrondur dedim, sabah mesai var kalkalım dedim, yok sana yarın iş yok bu akşam seni esir aldım dedi!!

eğer patron burda bensem benm dediklerim olur bence kabul etme yani filan diyip kendi kendine gülüyo pis pis

neyse dedim adam içince sapıttı ama düzgün normal iş yerinde harika bi insan

en son demesin mi burdan çıkınca ne yapıyoruz diye

alllaaaaaahhhh başımdan aşağı kaynar sular döküldü

safın önde gideniyim ya adamın niyetini o an anladım

nasıl kötü oldum titremeye başladım ben gidiyorum dedim kalktım gittim

saat olmuş gecenin 12si.. taksiye bindim ama nasıl ağlıyorum taksici de ne yapcağını bilemedi, bi de mesaj attı yoldayken eve geçince mesaj at diye

gittim eve hiç mesaj filan atmadım tabi.....

kızlar

ne düşüneceğimi ne yapacağımı hiç bilmiyorum

ne olur akıl verin bu işe gireli daha 1 hafta oldu ve tam yapmak istediğim güzel bir iş, patron da aslında işini o kadar iyi yapıyor ki dün geceye kadar çok yoğun bi hayranlığım vardı kendisine ama sarhoş halini görünce bilmiyorum

işten çıkmayı düşündüm ama bunu istemiyorum

işe devam edip aramızdaki mesafeyi korumayı düşündüm ama sürekli kontak halinde birebir çalışıyoruz

patron çok karizmatik zengin ve çok zeki.. yani şirketteki tüm kızların ulaşmak isteyip de yanına bile yaklaşamadığı bi tip.. bana ilişmeseydi de kimle ne yapıyosa yapsaydı.. aslında birbirimize çok benziyoruz yani ondan etkilenmiştim bile sanırım.. ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.. siz olsanız ne yapardınız?

işe devam etmeli miyim yoksa çıkmalı mıyım??

kendimi çok kötü hissediyorum

bu gün işe filan da gitmedim...
valla nasıl bir iş bu.. iyi maaş ve üstüne araba. kaç yıllık bankadaki arkadaşlarım anca müdür oldularda araba verildi. meslek neydi sizin..

konu için tek cevabım. işi bırak.:KK14:

Aaaa, keşke bugün işe gitseydiniz. sarhoşken verdiği izini siz bile unutmuş gibi yapsaydınız, dün geceyi tamamen hatırlamıyor gibi olurdunuz.. bundan sonra aşırı mesafeli davranırdınız, sanki o gece hiç yaşanmamış gibi..

kızlar ne olur bi fikir verin

geçen hafta yeni bi işe girdim, çok saygın ve şık bir yerde.. olanaklarım maaşım vs çok iyi, bana araba, yeni bir hat, yeni bir telefon vs bi çok şey tahsis ettiler
asıl mesele şu ki

nereden başlasam bilemiyorum

şirket 3 patrona ait, hepsini çok sevdim çok iyi anlaştık ama bi tanesi sürekli iletişim halinde olmam gereken biri

gün içerisinde sık sık beraber bi yerlere gidiyoruz iş için ve iş yerinde de sürekli beraberiz

geçen akşam hadi eşyalarını al in aşağı dedi, ofise çıktım çantamı alıp aşağı indim bi baktım vale açtı arabanın kapısını ve bi anda arabanın içinde buldum kendimi, nereye gidiyoruz dedim, bi kaç işim var ordan sonra seni eve bırakıcam dedi.. halbulki benim de arabam var neden böyle bişey yaptı anlamadım....

neyse o gün beni eve bıraktı ama yolları uzata uzata götürdü hep..

asıl olay şu ki

dün akşam 6 da bi yere gitmemiz gerekiyordu yine, ben kendimi bi anda arabanın içinde buluverdim.. çanta gibi beni gittiği her yere götürüyor.. mekanın koltuk takımları değişecek benim de fikrimi almak için mobilyacılara gidecektik, yolda bi telefon geldi iptal oldu iş, başladık ankaranın içinde tur atmaya, anladım beni eve bırakacak yine.. yine tüm şehri dolana dolana benim siteye yaklaştık, işler bu ara o kadar yoğun ki ikimizin de kafası çok dolu.. kafaları boşaltmak lazm vs vs dye konuşurken aklıma bi şey geldi.. hadi dedim 6D sinemaya gidelim, hem 5 dakika sürüyor hem de çok eğleniyorum ben orada.. evimin çok yakınında da var zaten..

tamam dedi ama bi baktım kavşaktan tam ters istikamete döndü ve biz başladık aynı yolları geri gitmeye.. dedesine uğraması gerekiyormuş, arabada bekler misin ondan sonra gideriz dedi... peki dedim, gitti akrabalarına yarım saat bekledim geri geldi.. ben de 5 dakikada 6D izleyip eve gitcem sanıyorm.. onu sonra yaparız hadi gidip bi yerde oturalım dedi.. peki dedim, çünkü birbirimize o kadar benziyoruz ki, patron 33 yaşında ve bekar.. ben de 23 yaşındayım.. oturduğumuzda muhabbetimiz çok keyifli oluyor işle ilgili olsun başka konularda olsun.. bi yere gider muhabbet ederiz diye düşündüm o öyle diyince..

türkü dinleyelim mi dedi canlı müzik yapılan iyi bi mekana girdik, ben alkol kullanmıyorum ama mekanda alkol su gibi mübarek

kendisi viski aldı ama içtikçe içiyo, viski de çok sert bi içkidir fena çarpar...

kadehlerin biri gidiyo öbürü geliyo filan, ben de meyve suyu içiyorum.. masadaki mumları yaktı, romantik olsun ortamımız dedi.. sonra bunun yaylar git gide kaydı.. konuşurken koluma dokunmalar filan.. normalde iş yerinde çok sert biridir kimseyle dokunarak filan konuşmaz.. çok prensiplidir.. içtikçe değişti, ben içme artık kalkalım hadi diyorum yok beraber kalkarız şunu da bitireyim diye diye şişeyi btirdi nerdeyse

konuşurken birden saçlarımı okşamaya başladı, boynuma filan dokunuyo kolumu okşuyo, noluyo dedim ya fazla içtiniz dedim, yok ben sarhoş değilim muhabbetine başladı, ben kalkıyorum dedim yok otur diyo beraber kalkarız eve bırakcam diyo, bu halde araba kullanamazsınız dedim taksiyle gidelim dedim olmaz diye tutturdu, zaten ehliyetine alkolden el konulmuş..

o elini omzuma attıkça ben geri itiyorum fazla samimi olmasak filan diyorum ama baktım bunun duracağı yok, elimi tutuyo zor çekiyorum kendimi sürekli..

şuan burda senin patronun muyum hala dedi

patron her yerde patrondur dedim, sabah mesai var kalkalım dedim, yok sana yarın iş yok bu akşam seni esir aldım dedi!!

eğer patron burda bensem benm dediklerim olur bence kabul etme yani filan diyip kendi kendine gülüyo pis pis

neyse dedim adam içince sapıttı ama düzgün normal iş yerinde harika bi insan

en son demesin mi burdan çıkınca ne yapıyoruz diye

alllaaaaaahhhh başımdan aşağı kaynar sular döküldü

safın önde gideniyim ya adamın niyetini o an anladım

nasıl kötü oldum titremeye başladım ben gidiyorum dedim kalktım gittim

saat olmuş gecenin 12si.. taksiye bindim ama nasıl ağlıyorum taksici de ne yapcağını bilemedi, bi de mesaj attı yoldayken eve geçince mesaj at diye

gittim eve hiç mesaj filan atmadım tabi.....

kızlar

ne düşüneceğimi ne yapacağımı hiç bilmiyorum

ne olur akıl verin bu işe gireli daha 1 hafta oldu ve tam yapmak istediğim güzel bir iş, patron da aslında işini o kadar iyi yapıyor ki dün geceye kadar çok yoğun bi hayranlığım vardı kendisine ama sarhoş halini görünce bilmiyorum

işten çıkmayı düşündüm ama bunu istemiyorum

işe devam edip aramızdaki mesafeyi korumayı düşündüm ama sürekli kontak halinde birebir çalışıyoruz

patron çok karizmatik zengin ve çok zeki.. yani şirketteki tüm kızların ulaşmak isteyip de yanına bile yaklaşamadığı bi tip.. bana ilişmeseydi de kimle ne yapıyosa yapsaydı.. aslında birbirimize çok benziyoruz yani ondan etkilenmiştim bile sanırım.. ama şimdi ne yapacağımı bilmiyorum.. siz olsanız ne yapardınız?

işe devam etmeli miyim yoksa çıkmalı mıyım??

kendimi çok kötü hissediyorum

bu gün işe filan da gitmedim...

adam kendının farkında her gozune kestirdigi becerebılcegını sanıyor bence dusunmen bıle hata

Bana göre dekolteli giyinmek davetkar olmak değildir...Bir insan baştan aşağı kapalı olup bakışlarıyla,sözleriyle,hal ve hareketleriyle de davetkar olabilir...Sizde davranışınızla patronunuza ondan hoşlandığınızı ondan gelecek tekliflere açık olduğunuzu göstermişiniz bana göre...Sadece sinema teklifiyle değil...Kendi arabanız olduğu halde sorgusuz sualsiz onun arabasına binmeniz iş çıkışında,eve giderken yolu uzattığında sesinizi çıkarmamanız,içkili bir ortama girmeniz vs vs...Patronunuz sizin hareketlerinizden tavrınızdan cesaret almış sarhoşluğuda bahane ederek içindekini dışarı vurmuş...

İş yerinde çalışmaya devam ederdim ben...Gidebileceği yere kadar götürürdüm...Tabi oldukça resmi şekilde...

Son düzenleme:
mesleğimi soran arkadaşlar, ankaradaki kurumsal ve saygın bi geçmişi olan bi mekanın organizasyon müdürüyüm.. evet maaşım olanaklarım arabam vs çok iyi..

ama bu organizasyon işi için de bunun böyle olması gerekiyor zaten, verilen imkanlarda bi art niyet yok çünkü şirkette 6 tane müdür var, ve hepimize benzer imkanlar sağlandı

anlaşılan prens kurbağaya dönmüş içince ve seni de baya bi korkutmuş!bence işine devam et ama adamla mesafeli ol sonraki davranış ve durumuna göre yön verirsin kendine

Bence adam dün akşam seni yoklamış karşılık verseydin faklı bir boyuta gidecekti ama malesef kötü manada,senden hoşlandığını filan sanmıyorum.Bazı patronlar sırf bunun için yanına gencecik kızlar alıyorlar,heryere beraber götürüyorlar amaç farklı yani adıda asistan oluyor,kız kabul ederse ne ala etmezse elveda...ama senin patronun genç bu zihniyette değildir bence.

Ben olsam işe devam ederdim ama bundan sonraki en ufak imasında rezil eder çıkar giderdim.

mesleğimi soran arkadaşlar, ankaradaki kurumsal ve saygın bi geçmişi olan bi mekanın organizasyon müdürüyüm.. evet maaşım olanaklarım arabam vs çok iyi..

ama bu organizasyon işi için de bunun böyle olması gerekiyor zaten, verilen imkanlarda bi art niyet yok çünkü şirkette 6 tane müdür var, ve hepimize benzer imkanlar sağlandı

23 yaşında bu olanakları elde etmekte büyük başarı.
kutlarım:KK9:

Vicik vicik iliskiler :/ 1 hafta olmus ise gireli sinemalara gitmeler,arabayla turlaramalar ,turku cafelere gitmeler...

Bence hic aglama sizlama :/ sen zemini hazirlamissin adam seni zorla alikoymadi .isteseydin gec oldu isim var deyip kalkabilirdin.

Son düzenleme:
ama sende her yerden bir açık kapı bırakmışsın .bu kadar yüz göz olmaya ne gerek vardı?
ve sürekli ''birbirimize benziyoruz'' diyorsun .bence sen bu adamdan hoşlanıyorsun
sarhoş halini gördükten sonra hala hoşlanıyor musun
bilemem.

sanırım bu saatten sonra 2 seçeneğin var.

ya o işten ayrılırsın
ya da o adamla o şekilde gitmeye devam eder

çünkü bazı kurallar bozulmuş.

ne kadar zengin, karizmatik ve hoslandigim biri olsa da o adamin her dedigine evet demezdim ben olsam patronum olsa da. dede ziyaretinde bile arabada beklemek cok sacma geldi. belli ki adam da senden hoslanmis ama uzgunum dengeyi koruyamayan sen olmussub ickili ortam teklifini kabul etmeseydin her dedigine evet demeseydin ve onu is ortaminda yavas yavas tanisaydin belki bir yemek vs teklif edicekti ve duzgun bir iliskiye baslayacaktiniz. ama herseye evet demen basit kiz imaji olusturmus ve adam da niyetini belli etmis zaten. bundan sonra da size ciddi gozle bakmasi mumkun degil. isten ayrilmayin bence ama onunla en az goruseceginiz pozisyona gecmek icin basvurun bir de sunu asla aklinizdan cikarmayin boys like the girls say no diye bir laf vardir.

23 yaşında bu olanakları elde etmekte büyük başarı.
kutlarım:KK9:

teşekkür ederim :)

5 yıllık fakülte hayatım boyunca bunun üzerine eğitim aldım ve okurken de sürekli farklı işlerde çalıştım

şirketteki 6 müdürün en küçüğü benim ama en yaşlısı da 35 yaşında..

Genç ve dinamik kadroya önem veriliyor

Nasıl bir insanı mezun olduktan hemen sonra daha 23 yaşındayken müdür yapabiliyorlar ben de anlayamadım.
Çok enteresan.

adam evli değilse bence evlenebilirsiniz

zaten hoşlanmışsın ama o biraz çakal çıkmış kusura bakma tek gecelik aşk olacakmışsın

ama bu imkanı vermediğin için hırs yapabilir adam bu hırsla sen onunla evlenedebilirsin aslında. zenginde zaten kaymaklı ekmek kadayıfı gibi birşey

çokda benziyormuşsunuz

hoşlanmasan sinemaya gidelim demezsin o da senden hoşlanıyorsa neden olmasın

23 yaşında müdür nasıl olunuyor ki?

konu sahibi 23 yaşındamıymış? müdür olmuş ve araba verilmiş öyle mi?özel sektörü bilmem bizim meslekte ancak 40 yaşında falan müdür olabiliyorsun..

neyse nazar etme ne olur çalış seninde olur diyelim o zaman :)

arkadaşlar müdürlüğüme takmış durumdasınız, dediğim gibi 6 tane müdürüz ve müdürlerin yaş ortalamaları 26..

patronlar da genç, müdürler de genç..

dediğim gibi genç ve dinamik kadroya önem veriliyor, art niyet aramayın lütfen.. şirkette 2 tane kadın müdür var, biri benim diğer müdür de 25 yaşında başka bi arkadaş..

Her zaman söylerim...
Bir kadın yerini ve değerini kendi belirler...

Patronunla içkili bir bara gittin...
Tavırları seni neden bu kadar şaşırttı?
Adam nabzını yoklamış....
O nabzı yoklamasına sen izin vermişsin ama...Adamın cesareti değil bu...
Bunu bilesin...

adam evli değilse bence evlenebilirsiniz

zaten hoşlanmışsın ama o biraz çakal çıkmış kusura bakma tek gecelik aşk olacakmışsın

ama bu imkanı vermediğin için hırs yapabilir adam bu hırsla sen onunla evlenedebilirsin aslında. zenginde zaten kaymaklı ekmek kadayıfı gibi birşey

çokda benziyormuşsunuz

hoşlanmasan sinemaya gidelim demezsin o da senden hoşlanıyorsa neden olmasın

allah askina genc kizlara soyle tavsiye vermeyelim
adam diyor bu gece de patronun muyum siz diyorsunuz ki evlendirebilirsiniz. lackalasmis bir iliski nasil evlilige gidebilir konu sahibesinin hamile kalmasindan baska ?
adamin dusundugu tuh elimden kacirdim evleneyim degil ki tuh avlayamadim neyse kismet baska avlara. av gibi gorunen bir kadin dogru sekilde oynarsa elbetteki ciddi bir iliskiye dondurebilir ama oyle isler altust olduktan sonra degil en basindan kuralina uygun davranirsa.

X