SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Teşekkür ederim canım annene geçmiş olsun . Her şey beyinde nasıl şartlarsan öyle oluyor. Tabi çoğu insan hastalık vesilesiyle bırakıyor.

Ben kokusundan nefret ede ede içerdim daha önceden de denedim fakat hüsran oldu bu defa birden içmiyorum dedim ve bıraktım elimden inşallah baslamam

Çok afedersin klozet mi kullanıyorsun? Bir kaç kez normal tuvalete gitmeyi dene sonra düzelirsin:) senle aynı sorunları yaşamıştım sigarayı bırakınca. Bu sekilde kendi kendine düzeldi sonra.
Aaa teşekkür ederim onunda denerim nette okuyorum kimisi 1 hafta sürmüş kiminde 1 ay bazıları hiç olmamış keşke o olmayanlar arasında olsa idim

selam kızlar ben de sigarayı hamile olduğumu öğrendiğim gün bıraktım 2,5 ay olacak neredeyse bırakalı.
ama benim çok kolay oldu bırakmam.
öğrendiğim dkdan sonra hiç sürmedim ağzıma.
nedense bu aralar ara ara istiyor aklıma düşüyor hep.
sizi kötü etkilemek hiç istemem ama çocuğu doğurur doğurmaz inşallah tekrar başlamam diye düşündüğüm günler oluyor :)

İnşallah birdaha başlamazsın ne güzel bırakmışsın ...

Reactions: kdv
İlk 1 ay çok zorlu geçti... kriz şeklindeydi.. 2. Ay ara ara aklıma geldi.. ataklar şeklinde... 3. Ay unutmaya başladım. Aklıma bile gelmiyordu...
9 ay oldu... artık hiç aklıma gelmiyor :) sigara içtiğimi bile unuttum..

Kritik nokta, ilk bir ay sabretmelisin geçecek

Hadi bakalım bazıları 10 yıl geçse de canım çekiyor falan diyor . Motivem düşüyor.

Benim rekor 21 ama tecrübeliyim 21 den sonra 1kere dene yak duygusu geldi an hadi ordan dirim
Ben tövbe ettim 2 ay bıraktığım süreçte nasıl olsa bıraktım bir tane içeyim dedim ertesi gün paket aldım günde 3 4 tane içerim dedim bir şey olmaz o kadar da nikotin girsin vücuda dedim günde 1 paketle devam ettim ama bu sefer kararlıyım sigaradan tiksindim .

Malesef bende öyle oldu nasılsa istesem bırakıyorum dedim ama çok zor oldu tekrar bırakmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…