SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

Ne Kadar güzel benimde artık hiç aklıma gelmiyor ve canım çekmiyor ilk bırakışımda böyle değildi
Ben defalarca kes bırakmaya çalıştım olmadı. Hatta maalesef hamileliğin ilk haftalarında da içtim. Ama anladığım şey sigara iradeyle bırakılmıyor, bırakılsa bile çok zorluyor.

Ben defalarca kes bırakmaya çalıştım olmadı. Hatta maalesef hamileliğin ilk haftalarında da içtim. Ama anladığım şey sigara iradeyle bırakılmıyor, bırakılsa bile çok zorluyor.
Sigaradan tiksinmek gerekiyor kendini iyicem soğutman lazım ve beynine sürekli ben sigaradan tiksiniyorum komutu vermen lazım bence :) ben kendime onu yapıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-24-22-21-57.png
    Screenshot_2021-12-24-22-21-57.png
    106,7 KB · Görüntüleme: 64
Bazen çok zorluyor😬😞şuan mesela alıp içesim var ama allahtan evde yok evde eşimde içmiyor.. içse ve şuan evde sigara olsa kesin pes ederdim😞 vee şuan gerçekten çok ama çok yürekten tebrik ediyorum,evde içen birileri,çevresinde,iş yerinde içen yakınları olduğu halde azimli olup sigarayı bırakıp ağzına sürmeyenleri HELAL OLSUN diyorum çok tebrik ediyorum.. ne olur pes etmeyin siz ederseniz bizim gibi zayıflar haylı hayli edicek gibi sizin yorumlarınızı okuyup ve aklıma geldinizde frenliyorum kendimi.. bugün 15.gün

Bazen çok zorluyor😬😞şuan mesela alıp içesim var ama allahtan evde yok evde eşimde içmiyor.. içse ve şuan evde sigara olsa kesin pes ederdim😞 vee şuan gerçekten çok ama çok yürekten tebrik ediyorum,evde içen birileri,çevresinde,iş yerinde içen yakınları olduğu halde azimli olup sigarayı bırakıp ağzına sürmeyenleri HELAL OLSUN diyorum çok tebrik ediyorum.. ne olur pes etmeyin siz ederseniz bizim gibi zayıflar haylı hayli edicek gibi sizin yorumlarınızı okuyup ve aklıma geldinizde frenliyorum kendimi.. bugün 15.gün
Sakin pes etmeeyinnn sigaranın değil sızın sözünüz geçsin evde eşim içiyor eşimin ailesi yakın arkaslarim hepsi içiyor bi ben tek başıma savaş veriyorum bu savaşı sigara değil ben kazanacağım sizde asla pes etmeyin

İnşallah inşallah.. nasıl başarıyorsunuz tekrar helal olsun ❤️ Siz olmasanız Ceren0134 Ceren0134 ve E Ecem1628 çooooktan pes etmiştim.. bazen kriz anında hemen buraya girip sizin yazdıklarınızı okuyorum toparlıyorum.. offf inşallah tamamen unutur hiç içmemiş gibi birdaha bir fırta bile yenilmeden hatımıza mis kokulu devam ederiz.. yüzüm canlanmaya başladı resmen

İnşallah inşallah.. nasıl başarıyorsunuz tekrar helal olsun ❤️ Siz olmasanız Ceren0134 Ceren0134 ve E Ecem1628 çooooktan pes etmiştim.. bazen kriz anında hemen buraya girip sizin yazdıklarınızı okuyorum toparlıyorum.. offf inşallah tamamen unutur hiç içmemiş gibi birdaha bir fırta bile yenilmeden hatımıza mis kokulu devam ederiz.. yüzüm canlanmaya başladı resmen
Benim için de kolay olmuyor krizler geldiği an su içiyorum dikkatimi dağıtıyorum ama söz verdim kendime bu son artık beni zehirlenmesine izin vermicem sanırım sizin 15 gün dış eti kanaması var mı :KK43: 2 gündür iğrenç bir ağız tadıyla kalkıyorum dış etleri kanarmis ve ben kabizligma hala çare bulamadım erik kayısı tüketiyorum :KK43: rahatlatıyor

WhatsApp Image 2021-12-26 at 09.50.56.jpeg
kızlarr sakın pes etmeyin şuan mis gibiyim diş etik kanalarım bitti ağız yaralarım artık yok ve canım eskisi gibi sigara çekmiyor hatta sabahlaı ofis içinde içiyolar kokusundan midem bulanıyor :)

Yani bakın aslında ne kadar bize zarar vermiş vücut kendini nasıl zor bir şekilde toparliyor
Eki Görüntüle 2976391 kızlarr sakın pes etmeyin şuan mis gibiyim diş etik kanalarım bitti ağız yaralarım artık yok ve canım eskisi gibi sigara çekmiyor hatta sabahlaı ofis içinde içiyolar kokusundan midem bulanıyor :)
Canım ya dış eti kanaması ne kadar süre devam etti 2 3 gündür iğrenç bir tat ile kalkıyorum ve sürekli diş etlerim kanama var fırçalmaya bile korkuyorum 😐

Yani bakın aslında ne kadar bize zarar vermiş vücut kendini nasıl zor bir şekilde toparliyor

Canım ya dış eti kanaması ne kadar süre devam etti 2 3 gündür iğrenç bir tat ile kalkıyorum ve sürekli diş etlerim kanama var fırçalmaya bile korkuyorum 😐
Ben iki ay sigarayı bıraktım demiştim ya benimde o dönemde öyle olmuştu ama bu sefer hemen geçti hatta 171 ile konuşmuştum bana diş doktoruna gitmem gerektiğini söyledi bir doktora görün istersen

Merhaba arkadaslar, çılgın bir sigara tiryakisiyim. 16 senedir hastalıktan öldüğüm günler dahil sigara içtim. İçmeden geçirdiğim gün yoktur. Günde 1 paket sigara içerim. Gebelik planlıyorum. Aslında 8 aydir bebek deniyorum ama olmuyor diye bahane edip birakmamistim. Şimdi hamile olma ihtimalim var. Araniza katilmak istiyorum. Evde son 1,5 paket sigaram var. Bitince almayacağim. Öncelikle sormak istediğim nasil birakiliyor? Ben 16 senedir bir kez birakmayı denemedim bile. Endişeliyimmm.

9 yıldır kullanıyordum sigara. Benim ki ciddi anlamda bağımlılıktı. Sabah kahvaltıdan önce akşam yatmadan önce. Bir iş yapacaksam önce sigara içeyim. 19 aralıkta transfer oldum. 15inden itibaren ağzıma sürmedim daha. İlk birkaç gün aklıma bile gelmedi ama sonra arada sırada istedi canım ama içmedim. Üstelik eşim de içiyor ama kokusu bile iğrenç geliyor şu an bana. Galiba hamileyim daha da içmeyi düşünmüyorum. Bence irade meselesi. Hiç kimse benim sigarayı bırakabileceğime inanmıyordu.

Yedi sene oldu birakali,hic içmemiş gibiyim,oysa 16 senelik tiryakiydim,gunde bir bucuk paket icerdim,Allan carr kitabi çok yardimci oldu.Bir taneden bir sey olmaz demeyin sakin,karar verin bitirin bu işi.

X